16

Jak nic xavi dogadal sie z floresem na 0:0

8

gdzie jest dembele i co robi jeszzcze ferran na boisku

0

Oliveira jest o niebo lepszy niz Galan z Celty w kontekscie zmiennika dla Alby

0

@Deeespacito gra w Barcie B, jest w rytmie meczowym, nic dziwnego ze Xavi na niego nie stawia

0

Balde ogrywany przez kazdego, doslownie kazdego

4

nasz recznik w formie

1

gorzej chyba byc nie moglo

2

kolejny mecz walcza miedzy soba i wowczas idealny bylby remisik:)

1

@_Specjalista dokladnie, bezmozgi

0

Co Eric dotknie w 2 polowie to p…

0

i kto tutaj gra w 10

0

spalony??? hmmm

1

Ter Stegen, Araujo, Alves - dramatyczni dzisiaj

0

Dembele to dzisiaj powinien zostac w domu i pic herbatke z pradem. Gra na alibi, po jego stracie wolny z ktorej padla bramka. Najlepsza zmiane dzisiaj dal Lenglet :)

0

Dembele zachowuje sie jakby wszedl za kare

4

Niechluj Alba! co mecz to samo

6

Jezeli chodzi o strzaly w kosmos to mamy 2ch specjalistow: Dembele i Ferrana :)

0

jest i łysy.. najgorszy z najgorszych ale to dlatego że po prostu jest najsłabszym sędzią w całej lidze, nigdy nie wiadomo na czyją niekorzyść będzie się mylił :)

8

Tylko facet z gwizdkiem nie zostanie ukarany. I kolejny za monitorem VAR.
Zenada.

0

Pewnie doznal kontuzji w trakcie tego znakomitego zwodu w polu karnym przeciwnika gdy w „swoim stylu” wszedl w drybling z przeciwnikiem tzn gdy oddal mu pilke. Zaczyna sie kiwac bedac 10 cm przed obronca. Dramat

1

Ferran zajebisty, przyjmuje jak w 4lidze

0

jak araujo bedzie rozgrywal to daleko zajdziemy w tym meczu

2

wytrzymali jeden dzien po ogloszeniu ten Haga, zaraz beda pisac o Descie:)

0

co alves robi jeszcze na boisku ja sie pytam

1

co ten alba dzisiaj czyni

0

Alves i Alba psuja wszystko co dotkna

0

A taki mial byc inteligentny. Bezmyslne zachowanie ustawilo mecz i w efekcie caly dwumecz. Ostatnie 50 min to 4 sprokurowane karne. Koncentracja calego bloku defensywnego na poziomie zero. Mozna mowic co sie chce - ale Pique jest kluczowy dla tego zespolu.

0

Trzeba bylo zglosic alvesa a nie traore. A tak to dzisiaj mielismy „popisy” minguezy i traore. Bez Alvesa i Pique nie ma lidera ktory pociagnie ekipe do przodu. Mam nadzieje ze nikomu nie przyjdzie do glowy wykup Adamy

0

Adama to byla zmiana fest!! Deulofeu przy nim to geniusz

0

A co z Dembele? Na zdjeciach/filmie z dzisiejszego treningu go nie widac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?