0

@BoreekxD kontuzja bez kontaktu przeciwnika, wygladalo na kolano, w takich przypadkach czesto acl sie zrywa

0

moze byc po krzyzowych u militao..

0

Manzano z gwizdkiem i Laboga przed mikrofonem, ciezko to zniesc..

0

jak tak bedziemy rejestrowac 1 dziennie to jutro na lawce mamy 3ch graczy

8

a mecz Realu - ich wierny kibic Manzano :)

31

pozostalo trzymac kciuki zeby przeszedl testy medyczne

25

nawet ponad 15 mln wow buahaha, taki Ruben Neves poszedl za 55 mln

3

Zakladam ze lecac do USA nikt z klubu nie wiedzial o planach Dembele, a szkoda bo taki Chukwueze poszedl za male pienadze ale juz poszedl. Malo ciekawych zawodnikow na rynku w naszym zasiegu. Moze Nico Williams?

1

trzeba jeszcze wspomniec o naszym legendarnym zawodniku i trenerze ktory bez wiekszych skrupulow podbiera naszego zawodnika, slabo Lucho bardzo slabo

0

Jedyna roznica to chyba taka ze cala kwota 50 mln wpada na konto klubu, a nie tylko 50%. Choc trudno w to uwierzyc zeby ten jego pazerny agent zrezygnowal z 25 melonow.

1

sami rodowici Niemcy jak widze..

0

Z Xaviego jest taki motywator ze hej,
w wielu sytuacjach z tego sezonu mozna sie do tego przyczepic. Ile to razy gralismy dzien po slabych wynikach Realu a my przegrywalismy z Almeria, remisowalismy u siebie z Girona czy przegrywalismy z Rayo. W kazdym z tych meczy brakowalo zaangazowania zawodnikow i gra byla tragiczna. W momencie rozluznienia Xavi absolutnie nie potrafi zmotywowac zawodnikow i to jest bardzo duzy problem na przyszlosc. W takim meczu jak wczoraj to maly pikus bo jest juz po herbacie ale sytuacja sie powtarzala sie przez caly sezon gdy jeszcze nic nie bylo rozstrzygniete.

2

i kto kupi takich ulomow pilkarskich jak eryczek, kessie czy ferran, xavi wystawiajac ich obniza ich juz i tak mega niska wartosc

4

eryczek i alonso to sa obroncy po ch… fest

0

buahaha ale zmiany

1

@Sulimo jeszcze jest jeden do tercetu.. mr alonso

1

Gavi wszystkie podania na 2 m i do tylu

0

jakze tendencyjny komentarz na polsat sport premium 2 podczas klasyku w kosza

1

@PatrychoO podpisal nowy kontrakt to go stac, baaaa wystarczylo rowniez na nowe zeby :)

0

Balde chyba kontuzjowany

8

Przygotowanie mentalne tej druzyny to jest dramat. Poziom motywacji zaden.
25.02 Real remisuje z Atletico, dzien pozniej Barcelona przegrywa z Almeria
08.04 Real przegrywa z Villareal, dwa dni pozniej Barcelona remisuje z Girona
25.04 Real przegrywa z Girona, dzien pozniej Barcelona przegrywa z Rayo
Czy tak gra dobrze zmotywowana druzyna, ktora gra o najwyzsze cele? Cud ze jest taka przewaga, i cud ze Real sie potyka po drodze. Bo bylo by cieplo.

0

a szczena dalej bezkarnie moze machac lapami

0

Alba, Ferran, Fati juz mieli zolta za odezwanie sie do chaosa (mecz z espanyolem) a szczena macha juz po raz czwarty i nic

1

@MOLESTA Anglicy 2 zespoly

4

@BorzyKrzys raczej efekt tego ze nie pojechali na mistrzostwa swiata

10

najpierw przypilnowac tematu mlodych: Gaviego, Araujo, Abde i Yamala, a nie zajmowac sie podstarzalymi "gwiazdami" i to z klubu, z ktorego nie przypominam sobie ani jednego dobrego transferu w nasza strone

2

@Barcelonista94 tak samo zagrali z Almeria, dzien po tym jak Real stracil punkty z Atletico. Sytuacja sie powtarza. Miec wszystko na tacy i zagrac ze slabiutkimi druzynami 2 najgorsze mecze w sezonie. Tak nie gra dobrze zmobilizowana druzyna!

1

czyli glowni probowali drukowac, a var korygowal ich zapedy

0

Mało jest syfu wokół klubu przed tak ważnymi meczami to jeszcze ojczulek dorzucił. Dramat. Co taki wywiad na takim etapie sezonu miał wnieść? Teraz na pewno synkowi będzie łatwiej haha

0

do naszego szpitala w sam raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?