hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BoreekxD kontuzja bez kontaktu przeciwnika, wygladalo na kolano, w takich przypadkach czesto acl sie zrywa
0
moze byc po krzyzowych u militao..
0
Manzano z gwizdkiem i Laboga przed mikrofonem, ciezko to zniesc..
0
jak tak bedziemy rejestrowac 1 dziennie to jutro na lawce mamy 3ch graczy
8
a mecz Realu - ich wierny kibic Manzano :)
31
pozostalo trzymac kciuki zeby przeszedl testy medyczne
25
nawet ponad 15 mln wow buahaha, taki Ruben Neves poszedl za 55 mln
3
Zakladam ze lecac do USA nikt z klubu nie wiedzial o planach Dembele, a szkoda bo taki Chukwueze poszedl za male pienadze ale juz poszedl. Malo ciekawych zawodnikow na rynku w naszym zasiegu. Moze Nico Williams?
1
trzeba jeszcze wspomniec o naszym legendarnym zawodniku i trenerze ktory bez wiekszych skrupulow podbiera naszego zawodnika, slabo Lucho bardzo slabo
0
Jedyna roznica to chyba taka ze cala kwota 50 mln wpada na konto klubu, a nie tylko 50%. Choc trudno w to uwierzyc zeby ten jego pazerny agent zrezygnowal z 25 melonow.
1
sami rodowici Niemcy jak widze..
0
Z Xaviego jest taki motywator ze hej,
w wielu sytuacjach z tego sezonu mozna sie do tego przyczepic. Ile to razy gralismy dzien po slabych wynikach Realu a my przegrywalismy z Almeria, remisowalismy u siebie z Girona czy przegrywalismy z Rayo. W kazdym z tych meczy brakowalo zaangazowania zawodnikow i gra byla tragiczna. W momencie rozluznienia Xavi absolutnie nie potrafi zmotywowac zawodnikow i to jest bardzo duzy problem na przyszlosc. W takim meczu jak wczoraj to maly pikus bo jest juz po herbacie ale sytuacja sie powtarzala sie przez caly sezon gdy jeszcze nic nie bylo rozstrzygniete.
2
i kto kupi takich ulomow pilkarskich jak eryczek, kessie czy ferran, xavi wystawiajac ich obniza ich juz i tak mega niska wartosc
4
eryczek i alonso to sa obroncy po ch… fest
0
buahaha ale zmiany
1
@Sulimo jeszcze jest jeden do tercetu.. mr alonso
1
Gavi wszystkie podania na 2 m i do tylu
0
jakze tendencyjny komentarz na polsat sport premium 2 podczas klasyku w kosza
1
@PatrychoO podpisal nowy kontrakt to go stac, baaaa wystarczylo rowniez na nowe zeby :)
0
Balde chyba kontuzjowany
8
Przygotowanie mentalne tej druzyny to jest dramat. Poziom motywacji zaden.
25.02 Real remisuje z Atletico, dzien pozniej Barcelona przegrywa z Almeria
08.04 Real przegrywa z Villareal, dwa dni pozniej Barcelona remisuje z Girona
25.04 Real przegrywa z Girona, dzien pozniej Barcelona przegrywa z Rayo
Czy tak gra dobrze zmotywowana druzyna, ktora gra o najwyzsze cele? Cud ze jest taka przewaga, i cud ze Real sie potyka po drodze. Bo bylo by cieplo.
0
a szczena dalej bezkarnie moze machac lapami
0
Alba, Ferran, Fati juz mieli zolta za odezwanie sie do chaosa (mecz z espanyolem) a szczena macha juz po raz czwarty i nic
1
@MOLESTA Anglicy 2 zespoly
4
@BorzyKrzys raczej efekt tego ze nie pojechali na mistrzostwa swiata
10
najpierw przypilnowac tematu mlodych: Gaviego, Araujo, Abde i Yamala, a nie zajmowac sie podstarzalymi "gwiazdami" i to z klubu, z ktorego nie przypominam sobie ani jednego dobrego transferu w nasza strone
2
@Barcelonista94 tak samo zagrali z Almeria, dzien po tym jak Real stracil punkty z Atletico. Sytuacja sie powtarza. Miec wszystko na tacy i zagrac ze slabiutkimi druzynami 2 najgorsze mecze w sezonie. Tak nie gra dobrze zmobilizowana druzyna!
1
czyli glowni probowali drukowac, a var korygowal ich zapedy
0
Mało jest syfu wokół klubu przed tak ważnymi meczami to jeszcze ojczulek dorzucił. Dramat. Co taki wywiad na takim etapie sezonu miał wnieść? Teraz na pewno synkowi będzie łatwiej haha
0
do naszego szpitala w sam raz