hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzygać się chce, za przeproszeniem ;)
0
@qbsonFCBarca Gów... nie zazdrość. W Portugalii byłem 7 razy. Mordo.
0
@bodzio10 Nie mogę mieć własnego zdania, prawda? To ty szukasz dziury. Mam gdzieś, że bawi się w tej Portugalii, po prostu wygląda to dziwnie i tyle. Po co zaraz jakieś docinki, podejrzenia, głupie insynuacje?
9
Gość się bawi w Portugalii, wcześniej jeszcze wypiął się na Barcelonę a teraz mu do tyłka próbują wejść. Maskarada.
0
@Langi12 hejt się zaczyna :)
0
I się zaczyna...
3
Ten temat powoduje u mnie odruch wymiotny już.
0
Swoją drogą ciekawe kogo szatnia woli bardziej, Cou czy Dembele
3
On jest świetny, ale coś go tu hamuje, to pewnie... Valverde :D
1
Kto
to
jest
?
Do cholery.
2
Znowu?... Ja pierdziele :D
0
@Avada Kedavra Niesamowity obrazek :3
2
0
Na pewno lepszy od tego Dembele śmiesznego.
0
@BOSSS85 No ja mówiłem o wyjazdowych przyjacielu :D Bo domowe są... trudne haha
0
@BOSSS85 Nie no chyba aż tak to nie :) Spotkałem się z dużym zadowoleniem głównie :)
4
Te koszulki są genialne.
17
To taki Groźmann
0
@Mathew86 Jeden z mądrzejszych komentarzy ostatnich lat tutaj. Popieram.
0
@Pustelnik Generalnie to żadna różnica, bo Cillessen tak mało grał, że trudno wywnioskować cokolwiek :) Neto w tym momencie zapewnił sobie "dożywotnio" ławeczkę :)
1
Oby to była prawda.
0
Niedługo piłkarze będą kosztować więcej niż klub do którego przechodzą. Paranoja.
0
Tam chyba błąd macie. O jedno zero za dużo.
1
Co to za Wiesiek? japrdl.
3
Otrzymał zielone światło, żeby znowu dostać kontuzję. [prorok]
1
@xVENUMx Całkowicie się z Tobą zgadzam i popieram wypowiedź. Gość nie nadaje się nawet do pchania karuzeli.
3
Kwestia lat, czyli podsumowanie porannych plotek transferowych.
1
@adukla Nie no to trochę pojechałeś :D
0
@xavi890 Nie masz niestety szans na obronę, na tym portalu zostaniesz zniszczony przez kolegów wszechwiedzących :) Tacy ludzie.. Nie możesz mieć swojego zdania :)
0
Jeszcze będziecie mu dziękować :)