0

ta spoko luz :D hard trick też jest fajny :D

1

hard trick :D

0

z tą La Ligą nie byłbym jeszcze taki pewny. Zadyszka nie jest obca Barcelonie.

0

MAMY TO!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Stegen jest dziś również kocur!

0

real lubi strzelać w takich końcówkach ;/

2

Serio Modrić dostał Złotą Piłkę? :D

1

Oj wali remisem wali :D

3

Coutinho = Dembele. Zmiana bez zmiany :D

0

Zmieńcie już tego Dembele, bo wstyd..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jezu jaki ten Dembele to daremniak...bez jaj

2

Nowy nurek w realu?

0

Nie oszukujmy się... to już nie ten real co wcześniej. Ronaldo robił różnice i boję się, że kiedy odejdzie Messi będzie z Barceloną podobnie :/

1

Dembele wygląda jakby grał na podwórku. Taką amatorką wieje od niego.

2

0:12 aż mam ciary na plecach
3:55 Hudson

0

Chyba dobrze, że tego nie słyszałem :D

1

Komentujący Ray Hudson i Phil Schoen to miód dla moich uszu :)

0

Wyobraź sobie, że trafiłeś w 10tkę, bo właśnie jestem w takiej sytuacji a mianowicie pracuję w takich warunkach. Cóż za zbieg okoliczności ;)

0

Tak. Nie zmienię zdania. Nawet jeśli zaliczy jeszcze 20 asyst w tym czy innym meczu. Nie jestem fanem tego zawodnika po prostu i bardzo często to pokazuję na tej stronie, zresztą wszędzie, gdzie mam możliwość ;)

0

Nogi jak patyki, które mu tylko przeszkadzają, słaba technika i dynamika. Jedynie to szybkość na plus. Nie ma tego czegoś, tego błysku w sobie, tej finezji i polotu. Średniak niestety.

0

ter Stegen kozakkkk

0

I to jest ten wasz kocur Dembele niby? :D Gość jest nieprzytomny. Segunda to max gdzie może grać ;)

3

póki*

16

0

Nie graj wariata. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Ludzie po prostu chcą oglądać grę miłą dla oka, a komentuje i kibicuje po swojemu każdy. Sam pewnie siedzisz przed ekranem i lamentujesz, tylko tego nie widzisz ;)

0

Dziwi Cię to? Ludzie chcą oglądać widowisko.

0

Taaaa kur.. z piłką do bramki wejdźcie..

0

Coutinho mnie rozczarowuje trochę..

0

I po co ta drwina i plucie jadem? Kup kilka paczek rodzynek i sam zobacz. Nie jesteś ani trochę zabawny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?