hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ta spoko luz :D hard trick też jest fajny :D
1
hard trick :D
0
z tą La Ligą nie byłbym jeszcze taki pewny. Zadyszka nie jest obca Barcelonie.
0
MAMY TO!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Stegen jest dziś również kocur!
0
real lubi strzelać w takich końcówkach ;/
2
Serio Modrić dostał Złotą Piłkę? :D
1
Oj wali remisem wali :D
3
Coutinho = Dembele. Zmiana bez zmiany :D
0
Zmieńcie już tego Dembele, bo wstyd..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jezu jaki ten Dembele to daremniak...bez jaj
2
Nowy nurek w realu?
0
Nie oszukujmy się... to już nie ten real co wcześniej. Ronaldo robił różnice i boję się, że kiedy odejdzie Messi będzie z Barceloną podobnie :/
1
Dembele wygląda jakby grał na podwórku. Taką amatorką wieje od niego.
2
0
Chyba dobrze, że tego nie słyszałem :D
1
Komentujący Ray Hudson i Phil Schoen to miód dla moich uszu :)
0
Wyobraź sobie, że trafiłeś w 10tkę, bo właśnie jestem w takiej sytuacji a mianowicie pracuję w takich warunkach. Cóż za zbieg okoliczności ;)
0
Tak. Nie zmienię zdania. Nawet jeśli zaliczy jeszcze 20 asyst w tym czy innym meczu. Nie jestem fanem tego zawodnika po prostu i bardzo często to pokazuję na tej stronie, zresztą wszędzie, gdzie mam możliwość ;)
0
Nogi jak patyki, które mu tylko przeszkadzają, słaba technika i dynamika. Jedynie to szybkość na plus. Nie ma tego czegoś, tego błysku w sobie, tej finezji i polotu. Średniak niestety.
0
ter Stegen kozakkkk
0
I to jest ten wasz kocur Dembele niby? :D Gość jest nieprzytomny. Segunda to max gdzie może grać ;)
3
póki*
16
Są i nasi https://zapodaj.net/5a18b50c0e3d6.png.html
0
Nie graj wariata. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Ludzie po prostu chcą oglądać grę miłą dla oka, a komentuje i kibicuje po swojemu każdy. Sam pewnie siedzisz przed ekranem i lamentujesz, tylko tego nie widzisz ;)
0
Dziwi Cię to? Ludzie chcą oglądać widowisko.
0
Taaaa kur.. z piłką do bramki wejdźcie..
0
Coutinho mnie rozczarowuje trochę..
0
I po co ta drwina i plucie jadem? Kup kilka paczek rodzynek i sam zobacz. Nie jesteś ani trochę zabawny.