hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rodzynki często mają w sobie igiełki. Pamiętam jak byłem małym dzieckiem to w podstawówce robiliśmy sałatki owocowe i potem na końcu każdy sobie konsumował to co zrobił. No i ja spróbowałem.. A że miałem dziurę w zębie dość sporej wielkości to ta igiełka przy zagryzaniu uderzyła prosto w nerw tego zęba.. Zobaczyłem gwiazdy. Od tamtej pory zawsze kiedy mam okazję zjeść rodzynkę to ją oglądam z każdej strony.. Masakra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brakuje takich strzałów z dystansu Barcelonie.
0
Dembele na farcie znowu ;)
0
Niby 2 bramki Dembele, ale tak jakby ich nie strzelił.
0
Zaczyna się robić onet, albo jak wyborcza ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlatego PSG jest zbudowane na hajsie a nie na talencie i pracy. Smutna rzeczywistość.
0
No i fajnie. Super, że potrafiłeś wypowiedzieć się konstruktywnie, bez napinki i bluzgów. Masz swoje zdanie i ja to szanuję. Zobaczymy jak się życie potoczy. Nie mam niestety dobrego przeczucia względem tego piłkarza i to wszystko. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.
1
Tak jak to niżej kolega stwierdził, że jest to trochę naciągnięte. A nawet trochę podkoloryzowane, że niby Dembele to taki debeściak jest :) A prawda jest taka, że on nie pasuje do Barcelony i wcale nie błyszczy. Tak jakby ktoś na siłę chciał pokazać jego rzekomą wartość w tym klubie. Nie wiedzieć czemu. Wszystko na farcie. Tak, nie byłe, nie jestem i nie będę jego zwolennikiem. Wolałem już tego nurka Neymara.
0
Bez zmian. Wciąż jak dla mnie bez błysku i polotu.
0
Komentarz usunięty
0
Zapewne są to brednie, ale szkoda. Jakaś wymiana za Nemara byłaby bardzo spoko jak dla mnie. Wybrać lepsze zło :D
0
Hahaha, zacne :D
3
Ach te koszulki < 3
0
Oeeesu... ręce mi opadły. Szkoda mi klawiatury na twój komentarz. /eot.
0
Dlaczego tylko 220 mln? Dajcie pół miliona od razu. Co to za pieniądze są.. Gdzie to wszystko zmierza?
1
Naprawdę wolałem Paco od Dembele... ech..
0
Ta coś tam strzelił ostatnio i nie byłem jakoś tym podniecony. A to dlatego, że kiedy go zobaczyłem pierwszy raz to mnie nie zachwycił i teraz jest tak samo i już tak będzie. Ma 21 lat i owszem, ale jeżeli dostaje numer 11 i Ernesto pokłada w nim nadzieje włączając go do pierwszego składu a ten nie potrafi sobie z tym poradzić to chyba ktoś tu robi ogromny błąd. Według mnie z tej mąki chleba nie będzie a nawet jeżeli w przyszłości pójdzie na wypożyczenie jakieś, czy nawet na sprzedaż i będzie tam strzelał na zawołanie to super, ale do stylu gry Barcelony on się po prostu nie nadaje. Tak samo było z Ibrahimoviciem. To nie jest to. No sorry, ja tego nie czuję i tyle. I nie czarujmy się, ławka Barcelony jest kiepska. Munir? Malcom? I wreszcie Dembele? Nie no, próbuję być optymistą, ale no nie da rady.. Sorry.
4
A przed chwilą jeszcze było "Najlepszy start w lidze od lat" :D Sorry memory, ale ta drużyna bez Messiego nie pojedzie daleko. Liczcie dalej na Dembele
2
haha no penaltido no partido :D
2
Ta jak Czyhrynski dla ukraińców. Potem będzie szydera z chłopaka, że nawet się do rezerwy nie nadawał. Po co to komu? Niech się rozwija i gra w klubie na jego możliwości. Ale jeżeli rzeczywiście uwolni swój talent na tyle, żeby mógł grać w Barcelonie to spoko.
1
Wcielenie go do Barcy B to znakomita opcja. Dobry pomysł na wypadek choroby Douglasa.
2
Pamiętam to zbłaźnienie :D Do dziś mam "ciary od frajerstwa" kiedy się to wspomina :D
1
Roberto dostał w nagrodę za ostatnie walenie na łeb typa w trakcie meczu chyba :D
1
Cieszę się, że zszokowała Cię MOJA opinia. Według MNIE jest sztywny i koniec. Widziałem jego mecze i ma te przeszczepy sztywne. Zupełnie mnie jego styl gry nie jara. Piłkarz pokroju Hazarda lub Griezmanna to w mojej opinii piłkarz kompletny, ale nie ta tyka od fasoli.
1
Dla mnie to taka tyka z niego. W dodatku sztywna. Nie pasuje do stylu Barcy według mojej opinii.
0
portugalskie 100%
0
Ciekawe jak u niego z prawą nogą :) Chłopak wygląda naprawdę obiecująco. Niezłe posunięcie.
10
Douglas ma życiowego farta. Jest w jednym z najlepszych klubów świata, pyka sobie z najlepszymi, zarabia na pewno jakieś siano, mieszka pewnie gdzieś w jakiejś willi z pięknymi widokami i co mu bieda zrobi? :D