hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety, ale nie mamy raczej większych szans.. Kibicuję naszym, ale sami wiecie.. najbardziej dajmy dupy na tych turniejach.
0
"Problem z hiszpańskim wymiarem sprawiedliwości ma być dodatkowym argumentem w tej rozgrywce." - przecież już się porozumieli z prokuraturą?
5
Dalej będziecie go bronić? Ten transfer to żenada. Ofermalen.
0
No i elegancko ;)
0
Powiem wam szczerze, że kurde mi się mega smutno zrobiło...
4
Haha, nie zdziwiłbym się ;D
2
Replikę z sezonu 14/15 kupiłem ze spodenkami za bodajże 140zł. Myślę, że cena tej nowej będzie zbliżona :)
0
Ja sobie poczekam chwilkę, aż pojawi się replika wersji Vapor Match Home na Allegro. Owszem, wiadomo, że z Chin, aaaale kiedyś zakupiłem replikę z sezonu 14/15 i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Ta stadionowa jakoś mi się nie podoba tak jak meczówka.
0
Jak przyjdą to pochwal się nam zakupem.
0
Dobrze napisał przecież.
2
real słusznie wygrał LM tak samo jak Khalidov KSW 35.
0
Byłyby zawaliste, gdyby nie te paski na paskach..
1
Nie podniecajcie się tak. Z bliska wyglądają badziewnie niestety.
0
Też wolałbym Adidas, chociażby dlatego, że projektują lepiej i kasy też mało nie proponują.
5
0
chyba napleta.
2
Komentarz usunięty
0
hahahahahahahah baj LM :D
4
Messi ma u mnie dużego minusa.
0
z rzędu*
0
Gwiazdyyyy tańczą na lodzie, chcemy z wami bawić się.. :)
0
Noooo, w bramkarza. Spoko, co nie.
0
Jeśli tak by się stało, to bylibyśmy chyba największymi frajerami w dziejach futbolu.
2
Niestety ale przyznać to trzeba, że wkradł się kryzysik mały.
2
hehe, no i to było do przewidzenia ;)
0
Ludzie, widzicie te sumy? Te kwoty? Masakra.
1
Przestańcie pier*olić już bo oczy krwawią. Po prostu Barca jest zmęczona. Praktycznie cały sezon na gazie. Ile można.
20
Jedno jest pewne. Przegrana z realem w El Classico to był wypadek przy pracy i nieporozumienie. Visca el Barca!
2
Już są gifyyyyy z Marcelo :D https://www.facebook.com/FCBarcaWorld/videos/vb.16758619239/10154706833739240/?type=2&theater
0
ahahahahahaha co Marcelo zagrał teraz komedię ;DDD