2

Niestety, ale nie mamy raczej większych szans.. Kibicuję naszym, ale sami wiecie.. najbardziej dajmy dupy na tych turniejach.

0

"Problem z hiszpańskim wymiarem sprawiedliwości ma być dodatkowym argumentem w tej rozgrywce." - przecież już się porozumieli z prokuraturą?

5

Dalej będziecie go bronić? Ten transfer to żenada. Ofermalen.

0

No i elegancko ;)

0

Powiem wam szczerze, że kurde mi się mega smutno zrobiło...

4

Haha, nie zdziwiłbym się ;D

2

Replikę z sezonu 14/15 kupiłem ze spodenkami za bodajże 140zł. Myślę, że cena tej nowej będzie zbliżona :)

0

Ja sobie poczekam chwilkę, aż pojawi się replika wersji Vapor Match Home na Allegro. Owszem, wiadomo, że z Chin, aaaale kiedyś zakupiłem replikę z sezonu 14/15 i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Ta stadionowa jakoś mi się nie podoba tak jak meczówka.

0

Jak przyjdą to pochwal się nam zakupem.

0

Dobrze napisał przecież.

2

real słusznie wygrał LM tak samo jak Khalidov KSW 35.

0

Byłyby zawaliste, gdyby nie te paski na paskach..

1

Nie podniecajcie się tak. Z bliska wyglądają badziewnie niestety.

0

Też wolałbym Adidas, chociażby dlatego, że projektują lepiej i kasy też mało nie proponują.

5

0

chyba napleta.

2

Komentarz usunięty

0

hahahahahahahah baj LM :D

4

Messi ma u mnie dużego minusa.

0

z rzędu*

0

Gwiazdyyyy tańczą na lodzie, chcemy z wami bawić się.. :)

0

Noooo, w bramkarza. Spoko, co nie.

0

Jeśli tak by się stało, to bylibyśmy chyba największymi frajerami w dziejach futbolu.

2

Niestety ale przyznać to trzeba, że wkradł się kryzysik mały.

2

hehe, no i to było do przewidzenia ;)

0

Ludzie, widzicie te sumy? Te kwoty? Masakra.

1

Przestańcie pier*olić już bo oczy krwawią. Po prostu Barca jest zmęczona. Praktycznie cały sezon na gazie. Ile można.

20

Jedno jest pewne. Przegrana z realem w El Classico to był wypadek przy pracy i nieporozumienie. Visca el Barca!

0

ahahahahahaha co Marcelo zagrał teraz komedię ;DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?