0

Neymar gwiazdeczka przypomina mi Ibrahimovicia.

2

O żal.... zawsze tak jest. Jak jest okazja, żeby uciec realowi jeszcze dalej to zawsze muszą to spier*olić... brawo.

0

Trochę brakuje pomysłu na grę?

0

No może i masz rację :) Oby oby, bo już mieliśmy w drużynie takich co okazali się niewypałami a balonik był dmuchany że hoho ^^

3

Nie wiem czym wy się tak podniecanie u Dembele, ale niczego jeszcze nie pokazał. Taaaak wiem, musi się zaadoptować w drużynie itp., itd.. No ale nie ma się co spuszczać, na razie to wygląda miernie według mnie.

0

Messi to jest jakiś kosmos XD Nie wierzę co on robi hahaha

4

Strasznie dużo miejsca zostawiamy

1

Z całym szacunkiem, ale MATHIEU to drewno na maksa... :/

0

Piatti chyba lekcje u ronaldo miał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To jest definitywnie czerwona kartka dla władz hiszpańskiej piłki. Nie robią w tym kierunku zupełnie nic.

0

Dlaczego na liniach bramkowych nie stoją sędziowie jak w LM????

0

Przecież wiem. Czyli Autobus. Po co się plujesz.

0

Autobus postawili i ch...

2

Zaczynają grać wtedy kiedy przegrywają. Ta drużyna chce wygrywać?

0

Fajną ma tę półkominiarkę. Ktoś coś wie, gdzie można nabyć identyczny? Na stronie nike nie ma..

0

Ciekawe co na zdj krzyczy :DDD All.. ak.. ahahhaha

0

Widać, że Neymar chce bardzo strzelić :)

1

I Ronaldo ze Złotą Piłką.. Proszę was. Messi to Bóg Futbolu.

0

No kuźwa dasz wiarę? :D To jest jakaś parodia, bez kitu :D

2

Znowu PSG będzie.. rzygammmmmmmm

6

Bale na drugim... no ludzie, co wy.

1

1 raca = karna bramka xd

0

Już nie mogło to być te 3000.. tylko 3001. lel

0

Daj spokój. To jest moja subiektywna opinia. Weź to pod uwagę.

12

Raphael Guerreiro dobrze to rozegrał. Ocenił realnie swoje szansę na grę w podstawowej jedenastce Barcelony i stwierdził, że w BVB będzie mu lepiej, a przede wszystkim będzie grał częściej. Moim zdaniem dobre posunięcie z jego strony.

6

Grają bardzo nierówno. Liczę, że wygrają, ale nie jestem już pewny.

0

Dzięki wszystkim. Elegancko śmiga :)

0

No kuźwa wszędzie ścina. Nie idzie pooglądać normalnie. Macie jakiś normalny link chłopaki? Z góry dzięki.

0

Na Cyfrowym Polsacie odbiera CT Sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?