0

Będzie w tv?

1

Fizyka i sztuczna inteligencja botów niestety na minus. W porównaniu do nawet starego tytułu jakim jest Call of Duty 4 to cieniutko. Ale grafika, animacje bardzo imponujące.

0

Wiadomo już coś o tym ataku butelkami w naszych?

0

No gdzie ta wizja? :D

0

Nie wiem, czy się śmiać czy płakać teraz :D

0

Jaka beka teraz :D Munir nam strzela haha

2

WOW jak trybuny śpiewają :O

0

A jaka była podnieta jak go kupowali :D I oczywiście sprzedadzą go za 3 mln albo wypożyczą, potem oddadzą za darmo :D beka

0

Wy tak serio? Wychwalacie Stegena, mimo jego często daremnej dyspozycji, bo macie ból pupy, że jest trochę słaby. Nie czarujcie się. Powiedzmy sobie wprost. ter Stegen nie jest wybitny..

0

Bezsensowna była ta 4 stracona bramka....

3

Kukle zaczynają swędzieć..

7

Wejdę zobaczyć ból d. kibiców realu na ich stronie.

oh, wait..

Ta witryna jest nieosiągalna
Serwer www.realmadryt.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

O i już real strzela. a co ja pisałem...

0

real strzeli po przerwie jak zwykle. Będzie 1:3 dla realu..

0

Rafinha miał takie same komentarze, jak Roberto. Teraz nagle większość o nim zapomniała. A taki był talent..

1

Czekałem na taki komentarz :D Hurra!

0

Remis z Kazachami.. Z deka siupa.

10

Tutaj to norma już niestety. Kibic kibica potrafi zgnoić. Paranoja.

0

Idzie Jerzy i nie wierzy, że na wieży jest sto jeży i pięćdziesiąt jeżozwierzy.

0

No spoko, ale on nie jest wart tyle pieniędzy.

0

Las Palmas świrują ostro wariaty :D

1

Haha dobre dobre :D Szyderka :D

0

Ardzie jakby nie chciało się wbić jej do bramki :D

0

Ten sędzia powinien zapier*alać na galerze za to sędziowanie!

15

ter Stegen znowu pokazuje, że był słabszy od Bravo..

0

Umtiti znowu ręka :D

0

Byłoby spoko, ale trochę ryzykownie jak na sam początek z Bilbao.

0

A gdyby ten artykuł został napisany przez moda to nawet nie napisałbyś swojego komentarza.

0

A ile oni mu w ogóle tam płacą? Z tego co wiem, to piłkarz ma płacone od meczu. On nie gra nic, więc ma płacone grosze na pewno jako piłkarzyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?