0

Sevilla od początku sezonu grała piach z ogórkami, ale co tam.. mecz z Barceloną, trzeba wygrać. I ni z gruchy ni z pietruchy 2:1 :D My to mamy szczęście :D

0

Ja wiem, że skład, ja wiem, ale śmiesznie było kiedy do realu przychodził Benitez i mówiono o ich Lidze Europejskiej. Okazuje się, że ostatnimi czasy nie dajemy rady ze średniakami. A nawet jeśli dajemy, to tracimy wiele bramek. Straszna kapota się dzieje niestety.

55

Bez jaj.. Najlepszy klub na świecie powinien dostawać zdecydowanie więcej. To samo tyczy się Nike, Barca dostaje 30mln, a Manchester United 70. Manchester dostaje od Chevroleta tyle co my razem z Nike i Quatar. Jesteśmy z lekka frajerami.

0

Transfer Pedro do Chelsea można podsumować jednym zdaniem: Z deszczu pod rynnę.

0

Załamałem się kontuzją Messiego.. Na dobicie totalne pewnie real strzeli w końcówce meczu... Co za dzień..

0

O tym sam myślę właśnie. Wszyscy 100:0.. a okaże się, że znowu polewa będzie ;)

1

Czyli co, jutro znowu niespodzianka i 4:0 dla Las Palmas? ;>

2

Myślę, że niepewność Stegena w bramce robi swoje..

PS Ktoś mi powie co niedobrego dzieje się z Sevillą?

2

Ktoś mi powie co niedobrego dzieje się z Sevillą?

0

Nie oglądałem meczu, ale własnie obejrzałem skróty. Nie ma co zwalać na Stegena. Obrona była do niczego, no i niefart w ataku.. To było do wygrania. Mogło być 4:1 ale dla nas..

0

Tu nie o to chodzi. Źle to pojmujesz :)

0

Celta po prostu zasługuje na zwycięstwo :) Odwalają dobrą robotę od początku sezonu. Dajcie sobie na wstrzymanie. Jeszcze dużo kolejek zostało :) Najgorzej te stracone bramki.. ter Stegen jest za słaby niestety i basta.

0

Ahahaha ale zwała, wracam z roboty z językiem na brodzie, szybko włączam flashscore.pl, patrzę 60 min, 3:0 dla Celty ahahahaha własnym oczom nie wierzę :D

2

Całkiem przyzwoity kwartet :) PS Literówka: Nolitą?

4

Swoją drogą, strasznie mnie ciekawi jak się zakończy ta sprawa z akceptacją Turana :) Aj aj.

0

Wiedziałem, że Halilović to perełka! Tak trzymaj dzieciaku i widzimy się niedługo w Barcelonie! :)

0

Całkiem słuszne spostrzeżenie ;D

4

Neymar bez gola ahahahaha a ten drugi komentator też nieprzytomny xD Mógł go poprawić, co za ciamajdy :D

1

Messi ma problem. Ewidentnie.

1

Mówiłem, że będzie piach :)

0

Ahahahah no dobre dobre :D

0

ahahahaha, dobre :D

4

Taa, a jutro będzie niespodzianka. Niemal zawsze tak jest, jak wstawiacie tego typu tematy na stronę. To jest podobnie jak puszczają mecze Barcelony na TVP, praktycznie zawsze grają piach, a jak trzeba pooglądać na necie to grają jak z nut..

0

Grzmot i ten jego krzyk godowy "Goooooooooooooooooooooooooool" w wykonaniu DissBlastera XD beka

0

Dlaczego on wczoraj nie dostał czerwonej kartki??

1

Barca zagrała mocno przeciętnie + trio się nie popisało.

0

Dobrze się czujesz?

0

Odwieczne pytanie.

0

Przecież mamy jeszcze Masipa? Kto wie, może spisze się lepiej od Stegena? Może będzie można na niego liczyć jak na Sergi Roberto, czy Rafinha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?