hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ee właśnie wlazłem na kompa, patrzę i cóż to? Znowu lobik na ter Stegenie? On się chyba nie nauczy.. Proponuję ławeczkę na miesiąc dla tego Pana.
1
No dobra, ale to nie oznacza, że potrafiłby poprowadzić drużynę. Myślę, że na taką ocenę jest za wcześnie, bo może okazać się niewypałem na ławce trenerskiej. To, że ma charakter i osobowość to nie wszystko. No cóż, to Twoja opinia, masz do niej prawo. Ja uważam, że raczej to nie pyknie :)
1
Skąd to wiesz?
0
Proste, że tak było :) Ronaldo ma zjedzone ego.
2
Jaka padaka.. On nie wygląda w tej szmacie :/
0
W Brazylii pewnie by strzelił. Mógł z nią wejść do bramki..
0
0
haha czułem, że ta szklanka się zbije niedługo :) to była kwestia czasu :>
0
Adriano... on już się raczej nie ogarnie z tej ławy.
7
Wygrywamy z Argentyną 3:1 i jesteśmy jak dotąd niepokonani :)
1
Zmniejszenie* - literówka w nagłówku.
2
Tylko Nolito moi drodzy :)
3
Brednie.. Ten Daily Mail to jak Onet jakiś.
0
Tak to jest jak chłopak nie był tak nigdy wcześniej tyrany na boisku.
0
Powinni usunąć komentarz.
0
To dopiero początek. Za 2 kolejki wszystko wróci do normy ;) Nie ma się czym podniecać.
0
Ta wyjdą na pewno z grupy, bo kogo oni tam mają? :D Same ogóry :)
0
Ta już nie płaczcie, powiedzmy sobie wprost, że Valencia to nie jest jakaś światowa marka i tyle :) Po co to wywody :D
0
No i niech ma to 4 miejsce. Na LM niech nie liczą. W dzisiejszych czasach tylko wielkie kluby grają o najwyższą stawkę.
0
Tak jak powiedziałeś "dobry klub".
0
Według mnie nie jest. Taka średnia krajowa.
0
A tak się zarzekał, że dołączy tylko do wielkiego zespołu :)
7
Wszystko fajnie, pięknie, ale to co zrobił wczoraj James w meczu z Betisem to ja pitole. Bramki stadiony świata. Mega kozak
0
1:0 dla prześcieradeł...
0
Taaa zamiast cisnąć ich to klepią nie wiem po ch..... Zaraz będzie niepotrzebna strata na wagę 3pkt i po zabawie...
0
Do bramki z nią.. Po co podajesz. Wejdź z nią.
0
No właśnie...
1
Też mnie to irytuje...
0
Rakitić dzisiaj gra?
7
Komentarz usunięty