hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podoba mi się Twój avatar :D K-Rose! Jedna z moich ulubionych stacji radiowych w GTA SA :D propsy za to ;d
0
Jakby ten strzał Pique wszedł to jeszcze byłaby szansa, ale 3 bramki.. hmm, naprawdę ciężko.
0
Nawet jeśli Barcelona przegra to i tak powiedzą, że UEFALONA.
1
Dokładnie. ter Stegen już dość baboli narobił. Bravo wjeżdża z pięty i ogarnia ten syf ;)
1
"Nikt, bo to nie była jego wina i każdy o tym wie. No może była, ale tylko częściowa." - się uśmiałem.. To tylko i wyłącznie wina Enrique. Wystawił rezerwy na finał. W dodatku umieścił Masche w pomocy, gdzie robił to rzadko. LE myślał, że zabłyśnie. Buty go wyprzedziły.
42
Przyśpiewka o trofeach: "Życie, życie jest nowelą.. Barca 4, real 0."
0
Na pewno jest mądry, ale ma odchyły dziwne czasami i jakieś wizje bez sensu. To wszystko.
5
Jeśli Enrique wystawi znowu taki skład jak w pierwszym meczu to niemal pewne, że.. przegramy.
0
Brakowało nie tylko Iniesty, ale i Busiego, Pique, czy Rakiticia. Powiedzmy sobie szczerze: Luis Enrique to spartolił i tyle. Teraz ponosi tego konsekwencje.
0
Oby stary, oby tak było.
1
A ja bym jeszcze chciał żeby Ronaldinho wrócił.
3
Przynajmniej te czarne opaski na ramionach są stosowne do sytuacji :)
0
Wystarczy, że stracimy tylko 1 bramkę na Camp Nou i leżymy ;)
0
Tak to jest jak piłkarz rzadko grywa w podstawowej 11, mało zgrania. Same treningi takiemu piłkarzowi nie wystarczą. Widoczne było u niego słabe zgranie i brak pomysłu na grę, gubił piłkę bez sensu i motał się jak dziw*a w tańcu. Niestety taka prawda. Ale co.. LE miał wizję.
0
Ktoś tu pisze o widocznym braku Neymara czy Alby. Odnośnie wczorajszego meczu można powiedzieć więcej, o braku podstawowych graczy, braku zgrania, braku pomocy, dzięki której atak też nie miał wiele do powiedzenia - Sergi Roberto, Rafinha i Masze, który zazwyczaj gra na linii obrony miał współpracować z nimi w pomocy? Jak? Nie rozumiem tego. Oczywiście też obrony, gdzie Bartra i Vermaelen w środku? Kolejna niespodzianka, kolejny eksperyment, który nie miał prawa się udać niestety i ten słaby Adriano na boku.. żal było patrzeć jak się chłopaczysko mota i gubi piłkę. W bramce ter Stegen, który powinien zjeść Snickersa. Za każdym razem, kiedy ma piłkę przy nodze dostaję palpitacji serca. Jest mega niepewny i czasami mam wrażenie, że za słaby na bramkę w Barcelonie, na ten moment. Ja naprawdę nie wiem czym Luis Enrique się kierował wystawiając taki skład. Dla mnie to jest jakaś parodia. Okej, dobra, wiem, dzięki niemu mamy 4 trofea ale kur.a.. ten trener ma jakieś krzywe odchyły. Żeby rezerwy wystawiać na taki mecz? Totalnie zlekceważył Bilbao. Byłem w ogromnym szoku kiedy zobaczyłem 11 przed meczem. Brakuje mi słów, aby opisać totalną bezmyślność Enrique. Dostał łomot, na własne życzenie. Po co takie eksperymenty? Po co taka nonszalancja? To jest przecież finał a nie gra z ogórkiem. Teraz tylko wierzyć, że stanie się cud a Bilbao tanio skóry nie sprzeda.
0
3
Al-Ahly - Jak widzę te ich szlaczki na herbie klubowym to przed oczami mam te wszystkie egzekucje wykonane przez islamskie państwo. Z niczym innym mi się to niestety nie kojarzy.
0
0:45 - Ten uśmieszek szyderczy i spojrzenie Mili bezcenne ahahahaha
0
Podaj mi chociaż 3 argumenty potwierdzające Twoją subiektywną opinię.
0
Włączam się do pytania ;)
1
Pomylił okna z fb :D Pewnie się z niego ktoś śmiał xd
16
Krótko, rzeczowo i z jajem. Konkret, a nie jakieś podchody.
0
Ja o tym doskonale wiem, że chygrynskiy był. Na szczęście już go nie ma.
0
Trzeba zawsze wierzyć do końca :d
4
Kto widział? :D https://www.facebook.com/FOXSportsnl/videos/949688798425880/
3
Żadna ukraińska swołocz nie będzie grała w Barcelonie.
3
Kto słyszał świerszcze czasami, w trakcie meczu? :D Oczywiście na kanale ZDF :D btw Visca el Barca!
0
Pedro i ten jego pedalski uśmieszek.. Boże..
0
4:1.. 4:4.. no kur.a.. ;c
2
Strój bramkarza Sevilli wygląda jakby miał koloratkę, jak ksiądz :) I zauważyłem, że nasze koszulki są mega badziewnie wykonane. Kiedy naciągnie je się mocniej to są one aż białe.