0

Żegnam :))))))))

0

Strzelą :)

0

No i się zaczyna :) Jak zwykle, Real w 2 połowie strzela :)

0

aahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahahahahahhahahahahah CIOTAAAAAA!!!

0

Suarez dzisiaj "0"

0

LoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL

2

Taaaaaaa, więcej zabawy, zaraz nam wpakują na remis i tyle z mistrza.......

0

Chaos straszny się zrobił..

0

Trzeba to przyznać, RSSS gra dzisiaj bardzo odważnie, zwłaszcza w obronie.

0

Czy tam była ręka?

2

Ten Adriano to kupa straszna..

0

Robi się ciekawie powoli.

0

On jest kibicem Messiego&Neymara.

0

Piękny doping dzisiaj :)

2

Czy tylko mi przeszkadza to słońce na stadionie?

0

Ale byłoby, gdybyśmy zaliczyli dzisiaj plecak :O Tfuuu...

0

Kwintesencja Panowie.. kwintesencja prawdy! :D

0

Nie wiem dlaczego, ale denerwuje mnie to nazwisko..

3

I tak sobie żyją chłopaki.

0

ahahahahah dobre :D onet to najgorszy kał :)

1

Z El Shaarawy też miała być gwiazdeczka. I zamiast go wypuścić z tego krzywego Milanu to się tam marnuje. Tak samo będzie z Pogbą, jeśli Juventus zastosuje podobną politykę wobec niego.

Swoją drogą z tego co oglądam to Pogba lubi "podnosić" sobie piłkę, gdzie Neymar miał podobnie w Santosie, tak teraz ani widu, ani słychu takich zagrań u Neya. Może i Paul robi wrażenie, ale wolę zdecydowanie tego Verattiego, z tego względu, że jest bardziej opanowany i lepiej wpasowałby się do stylu Barcelony.

0

Gardzą 80 bańkami? Aha. Czy on naprawdę tyle wartuje?

1

Piękne :DDD

0

I ten Boateng wkręcony! hahaha kocham Cię Barcelonko! Dziękuję! :*

0

Tylko Barcelona! Wygramy! Miłego oglądania wszystkim! Visca el Barca!!!

0

I radość po potencjalnej bramce Lewandowskiego.. ech te media.

0

Kogo telepie powoli? :DDD

1

Dawaj na rok do nas Mistrzu ;d

0

Pomyłka się wkradła :) Jest już okej. Dzięki. Pozdrawiam :)

0

Dlaczego nigdy nikt nie chce mnie "słuchać"... Po 1 połowie Real strzela niemal ZAWSZE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?