3

Jest i D/\VID Luiz!

0

Ty poważnie?

0

Z całym szacunkiem, ale twarz LE przypomina mi trollface ^^ http://wrzucaj.net/images/2015/04/20/631261429539917.png

1

Komentarz usunięty

0

Niech fcbarca.com zbiera siano na wyjazd dla każdego z nas, jedziemy na camp nou i robimy tam oborę. Pokażemy tym hiszpanom jak się kibicuje ;d

0

Ronaldo nie strzelił karnego??? :OOOOOOO

0

Myślę, że do 500 max ustrzeli :)

12

Białe szmaciarze, 3 punkty są dzisiaj nasze! Białe szmaciaaarze, 3 punkty są dzisiaj naaasze.. ;D

0

z piłką do bramki! tak! :D

0

ahahahahahahaha aż się ludzie śmieją co się dzieje :D

0

Mecz na stojąco już :D

1

Andrzej Grabowski też nie szczędzi słów na sędziego:

0

Żebyś się nie zdziwił jak nam zapakują bramę zaraz.

5

Strzeliłbym w pysk tego sędziego, bez kitu.

1

Czuję bramkę dla Valencii.. :/

0

omg ile strat............ :O

0

Chyba żółtych kartek.

2

Statystyki wrzutek nie będzie? x)

0

Przecież to jest to samo?

24

och d/\vid..

2

Tyle nienawiści.. Ech człowieku to tylko sport a ty zachowujesz się tak jakby ktoś krzywdził twoją matkę.

5

1

1

Umrę z tymi memami ahahahaha te internety są niemożliwe :DDD

0

Komentarz usunięty

0

Ta ludzie joj.. dziś prima aprilis.. -.-'

0

Wreszcie podaje.

0

Ale płaczecie.. o zwykłe koszulki tyle dymu. Dla mnie mogą grać nawet BEZ (bez skojarzeń), tylko żeby wygrywali.

0

Ta już wszystko tylko nie te ciapaki, Jezu... Xavi.. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?