0

Dlaczego nigdy nikt nie chce mnie "słuchać"... Po 1 połowie Real strzela niemal ZAWSZE.

0

Tak czy siak, z każdej niemal sytuacji wychodzą obronną "nogą". Ile jest punktów przewagi w lidzie (licząc dzisiejszy, bo pewnie wygrają)? 4 punkty. Tylko 4 punkty. Mało mają bramek strzelonych? Tylko 99 w LL. Są w półfinale LM? Są. Więc dlaczego sądzisz, że nie ten sam poziom? Forma gorsza? Nie sądzę. Są w znakomitej formie, niestety, bądź dla niektórych stety trochę ich trapią kontuzje. Przegrali z nami Klasyk minimalnie. Nie ma podstaw, aby twierdzić, że to nie ten sam poziom co Barcelona. Z całym szacunkiem do rywala.

12

Real też się nie bał. 4 było? Było.

0

requiescat in pace.

15

Boże, ten Pedro jest tak słaby, że aż boli.

0

Spuszczają z tonu ewidentnie. Liczą się 3 punkty :)

0

Mówiłem, że nie będzie takiej manity w 2 połowie :) Za bardzo kombinują.

1

W 2 połowie już takiej 'manity' nie będzie raczej.

0

Linia obrony nieciekawa, no ale zobaczymy..

0

I kutach.....

0

Perez posmarował :D

1

Celta dzisiaj robi robotę :D Jeszcze jeden Panowie! Zasługujecie!

1

A szkoda :D

1

Powinni Cię teraz wszyscy zminusować :)

0

Ale nie taką jak Guardiola. Zawsze drużyna inaczej reaguje na odejście trenera, zwłaszcza wtedy Pepa i po tylu osiągnięciach z nim -.-'

1

W 2 połowie Real jak zwykle coś ustrzeli i skończą się marzenia o remisie.

0

Bo miał Barcelonę.

0

Sergio Garcia rzeczywiście ma coś z Ronaldo.

0

Taaa mógł z pierwszej....

11

Lekcje u Ronaldo chyba bierze.

0

Wyleciał za dość ostre "pyskowanie".

2

Dzisiaj Messi hattrick :)

0

Tylko głupiec wystawiłby Vermaelena na te decydujące mecze. Z całym szacunkiem, ale dla mnie ten piłkarz nie jest piłkarzem Barcelony.

0

Trzymam kciuki za Juve a w szczególności za Teveza - mój ulubieniec. Zawsze marzyłem, aby zobaczyć go w kolorach Blaugrana, ach.

0

Przecież ja na samym ligowym klasyku mam padakę i palpitację serca, a co dopiero na klasyku w Lidzie Mistrzów :D

0

Co byłby za finał LM Barca - Real :D Masakracja ;d

0

Jakby 2 połowa była skuteczniejsza to wtedy byłby najlepszy mecz w sezonie.

0

Messi, do bramki z nią wejdź!

1

Zapewniam Cię, że to działo się bardzo szybko. W szkole nie ma ochrony przecież. Nikt nie spodziewał się takiego ataku. Praktycznie wszędzie możesz coś takiego zrobić, bo w końcu nie wiadomo co, komu siedzi w głowie i nikt nie wie jakie masz zamiary. Moim zdaniem nikt nie wiedział co się dzieje. Zrobił borutę w tej klasie i pobiegł na górę, przy okazji zaliczył nauczycielkę i wsio. Wiedziałbyś co się kroi? Nie sądzę.

4

Brakuje jedynie po prawej stronie tabelki "Strzelców" ;) Zawsze to fajnie wiedzieć i widzieć, kto, ile ma bramek w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?