hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego nigdy nikt nie chce mnie "słuchać"... Po 1 połowie Real strzela niemal ZAWSZE.
0
Tak czy siak, z każdej niemal sytuacji wychodzą obronną "nogą". Ile jest punktów przewagi w lidzie (licząc dzisiejszy, bo pewnie wygrają)? 4 punkty. Tylko 4 punkty. Mało mają bramek strzelonych? Tylko 99 w LL. Są w półfinale LM? Są. Więc dlaczego sądzisz, że nie ten sam poziom? Forma gorsza? Nie sądzę. Są w znakomitej formie, niestety, bądź dla niektórych stety trochę ich trapią kontuzje. Przegrali z nami Klasyk minimalnie. Nie ma podstaw, aby twierdzić, że to nie ten sam poziom co Barcelona. Z całym szacunkiem do rywala.
12
Real też się nie bał. 4 było? Było.
0
requiescat in pace.
15
Boże, ten Pedro jest tak słaby, że aż boli.
0
Spuszczają z tonu ewidentnie. Liczą się 3 punkty :)
0
Mówiłem, że nie będzie takiej manity w 2 połowie :) Za bardzo kombinują.
1
W 2 połowie już takiej 'manity' nie będzie raczej.
0
Linia obrony nieciekawa, no ale zobaczymy..
0
I kutach.....
0
Perez posmarował :D
1
Celta dzisiaj robi robotę :D Jeszcze jeden Panowie! Zasługujecie!
1
A szkoda :D
1
Powinni Cię teraz wszyscy zminusować :)
0
Ale nie taką jak Guardiola. Zawsze drużyna inaczej reaguje na odejście trenera, zwłaszcza wtedy Pepa i po tylu osiągnięciach z nim -.-'
1
W 2 połowie Real jak zwykle coś ustrzeli i skończą się marzenia o remisie.
0
Bo miał Barcelonę.
0
Sergio Garcia rzeczywiście ma coś z Ronaldo.
0
Taaa mógł z pierwszej....
11
Lekcje u Ronaldo chyba bierze.
0
Wyleciał za dość ostre "pyskowanie".
2
Dzisiaj Messi hattrick :)
0
Tylko głupiec wystawiłby Vermaelena na te decydujące mecze. Z całym szacunkiem, ale dla mnie ten piłkarz nie jest piłkarzem Barcelony.
0
Trzymam kciuki za Juve a w szczególności za Teveza - mój ulubieniec. Zawsze marzyłem, aby zobaczyć go w kolorach Blaugrana, ach.
0
Przecież ja na samym ligowym klasyku mam padakę i palpitację serca, a co dopiero na klasyku w Lidzie Mistrzów :D
0
Co byłby za finał LM Barca - Real :D Masakracja ;d
0
Jakby 2 połowa była skuteczniejsza to wtedy byłby najlepszy mecz w sezonie.
0
Messi, do bramki z nią wejdź!
1
Zapewniam Cię, że to działo się bardzo szybko. W szkole nie ma ochrony przecież. Nikt nie spodziewał się takiego ataku. Praktycznie wszędzie możesz coś takiego zrobić, bo w końcu nie wiadomo co, komu siedzi w głowie i nikt nie wie jakie masz zamiary. Moim zdaniem nikt nie wiedział co się dzieje. Zrobił borutę w tej klasie i pobiegł na górę, przy okazji zaliczył nauczycielkę i wsio. Wiedziałbyś co się kroi? Nie sądzę.
4
Brakuje jedynie po prawej stronie tabelki "Strzelców" ;) Zawsze to fajnie wiedzieć i widzieć, kto, ile ma bramek w lidze.