icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 W skrócie trzeba się wziąć wieczorem za równanie działki i pojechać do Leroy lub Castoramy po jakiś elegancki basen.
1
@macio_944 Pamiętam za dzieciaka jak brat w to grał, a ja się bałem bo straszyła ta mała dziewczynka haha
3
Kounde nie jest już nie na sprzedaż, ale sprzedawać go nie zamierzamy xD
4
@joloskyy Jak dla mnie lekarze niech zarabiają dobrze bo mają odpowiedzialny zawód, ale niech go wykonują sumiennie i z odpowiednim nastawieniem do pacjenta, a nie, że człowiek wchodzi do gabinetu i na starcie otrzymuje krzywe spojrzenie i negatywne nastawienie względem pacjenta lub człowiek przychodzi na sor, a tam kolejka na kilka godzin czekania bo tylko 1 lekarz chirurg dostępny na cały oddział pediatryczny.
0
@Aequlibre Też mocarne
3
Codzienną dawkę krytyki transferu Gordona i Alvareza przeczytać muszę bo się uduszę.
0
Też mi nie odpowiada brak transferu jakiegoś SO, ale patrząc przez pryzmat LM to na spokojnie powinniśmy wyjść z grupy, a 1/8 zaczyna się po nowym roku, więc może do zimy uda się jakoś przetrzymać i wtedy wyciągnąć ŚO na pozostałą część sezonu.
0
Udało mi się odpalić Gothic Remake'a na Macu i wystarczyło zakończyć dialog z Diego i zrobić kilka kroków, aby micha od razu uśmiechnęła się od ucha do ucha. No piękne to jest. Póki co jaram się jak ksiądz Gil w smyku. Trochę przeszkadza mi dubbing Beziego bo na tle Diego wypada dość słabo, ale jest to taki szczegół co mi wgl nie przeszkadza.
0
A może Gordon ze względu na szybkość i pressing przychodzi tutaj jako LO i aby uzupełniać się z Raphą na lewej flance? ????
1
@Gary No właśnie też myślę o Gdańsku. Planowo w połowie Września, a że ja nie byłem jeszcze nad morzem, córka też, a żona raz to byłby dobry kierunek, aby zaliczyć coś nowego w naszym kraju, a i posiedzieć na plaży czy przysłowiowo "popultać się" w morzu. Trzeba jednak do tej pory zrobić formę bo się człowiek zapuścił w domu przed kompem. xD
1
@Gary Piękna sprawa, ale takie wypady, w szczególności za granice z dużą ilością chodzenia po parkach/górach raczej odpadają bo 4 letnia córka + syn w ciągu tygodnia się urodzi, więc w czasie wyjazdu będzie miał 3-4 miesiące dopiero, więc ciężko w takie tereny z dziećmi :D
0
Miałem nie wydawać w tym roku pieniędzy, ponieważ pushuje wszystko, aby spłacić hipotekę w całości w next roku, ale czuję się totalnie zmęczony, przytłoczony i wypalony nadmiarem obowiązków, ciągłym myśleniem o pieniądzach, zobowiązaniach itp, więc chyba poświęcę te kilka tysi. na kilkudniowe wakacje. Macie jakieś ciekawe alternatywy oprócz aktywności fizycznych czyt. jakiś rower, siłka itp?
1
@KrychaFCB Niestety piłkarze mają się u nas za dobrze, a na dodatek pewnie nie dostają konkretnego i klarownego komunikatu, że nie spełniają oczekiwać i trzeba się rozstać tylko zarząd po cichu ma nadzieję, że będą sami chcieli odejść.
3
@Giwera Ja od prawie 10 lat jestem w tej samej sytuacji.
0
@lucca87 Ja mam dom, auto, żonę, córkę i syna w drodze, ale mimo to cisnę dzień w dzień, aby w przyszłym roku spłacić hipotekę i móc żyć bez stresu. Potem zbieranie kasy na nowy, większy i ładniejszy dom, jakieś lepsze auto i spełnianie marzeń/celów jak jakaś działeczka na mazurach, kamper czy coś takiego i oczywiście przejście na emeryturę w wieku 45-50 lat :D
4
@AmigoBlancos Ale przecież w co tu nie wierzyć? Od lat jesteśmy gigantycznymi dziadami i tyle.
0
@urbipl Jakby to powiedział klasyk ze szkolnej „decyzja była pozytywna”
1
Może Deco zainteresuje się tym Cunha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Gaucho Jemu pewnie to odpowiada i będzie siedział kolejne lata u nas.
0
Po jakże energicznym i mocnym oraz szalonym początku czerwca w wykonaniu Deco dostaliśmy dni totalnej posuchy.
1
@Kgorecki2500 Tak, ale mogli się dogadać z rodziną i odtworzyć głos dzięki AI. Skoro Paula Walkera kilka lat temu mogli podrobić kiedy technologia była inna to głos Jerzego tym bardziej daliby radę. Dodatkowo mimo, że Shreka gra ten sam aktor to słychać, że głos jest inny. To samo z ciastkiem.
1
@Kgorecki2500 Już wiem, że nie będę oglądał. Nie ze względu na animację, która jest inna, ale na zmienione głosy głównych postaci. Nienawidzę tego, dlatego pominąłem np. Sezon na Misia 4 mimo, że uwielbiam tę serię.
2
A ludzie piszą, że przecież okienko trwa do września i mamy czas na kupowanie zawodników. Szkoda, że do tej pory już nikogo godnego uwagi na rynku nie będzie i zostaniemy z ręką w nocniku z jednym transferem.
0
Wielka szkoda. Bardzo chciałem Bernardo u nas. Jakościowy zawodnik, który mógłby zmieniać Pedriego lub grać za niego w razie jego kontuzji a może nawet dzielić z nim boisko. Tak to Pedri wypadnie i jakość pomocy drastycznie spadnie.
0
@Michu94 No właśnie po zaskoczeniu szybkim transferem Gordona człowiek zaczął się łudzić, że w końcu pójdziemy w dobrą stronę, a jednak się pomylił
0
Czyli Real się zbroi, a my zostaniemy z nocnikiem w ręku. Wiem, że jest dopiero początek czerwca, ale w takim tempie to wszyscy warci uwagi piłkarze przejdą nam koło nosa.
2
Czyli czekając na rozwój różnych sytuacji koniec końców zostaniemy jedynie z Gordonem bez napastnika, bez Silvy, który mógł przyjść za darmo i bez rasowych obrońców. Kozacko o>o
0
@AlwaysBlaugrana Po prostu Deco kieruje się zasadą, że jak oni strzelą 3 bramki to my strzelimy 4.
0
@Cule1234 Czyli w skrócie nie odejdzie nikt bo nikt nie chce odchodzić i tyle.
2
@Bocheno1 Będzie cudowne po spłacie hipoteki xD