3

Szczerze nie oglądałem meczu, gdyż po prostu nie miałem możliwości, ale po obejrzeniu skrótu z meczu to osobiście się zdziwiłem. Może i nie mam racji, ale z tego co widziałem to Barcelona grała bardziej agresywnie niż 2 mecze temu. Ponadto Vidal zagrał bardzo dobry mecz, natomiast Messi w końcu się odpalił.

0

A co miał niby pokazać przy jedynie 19 minutach meczu, bo ponownie tak późno został wpuszczony na boisko? xD

33

Po co ma iść do Barcelony? żeby siedział na ławce jak Malcom?

2

Szkoda, że podczas meczu nie zagrają tak odważnie, jak na treningu. :/

3

Niby byłem zły po przegranej, ale jak zauważyłem, że Real przejebał 3:0 to mi jakoś przeszło. XD

5

Kurwa z meczu na mecz coraz bardziej odechciewa mi się oglądać te rozgrywki naszych piłkarzy....

1

Ktoś chyba ma ból dupki.

2

Jak już to Panasewicz xD

1

W sumie na ulicy jednokierunkowej można cofać. :D

0

Niech sprowadzą Eriksena!

0

Kupowali, żeby zaraz sprzedać. #fucklogic

0

I bardzo dobrze. Według mnie Barcelona od samego początku powinna zrezygnować z Griezmanna i skupić się na sprowadzeniu Eriksena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?