icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szczerze nie oglądałem meczu, gdyż po prostu nie miałem możliwości, ale po obejrzeniu skrótu z meczu to osobiście się zdziwiłem. Może i nie mam racji, ale z tego co widziałem to Barcelona grała bardziej agresywnie niż 2 mecze temu. Ponadto Vidal zagrał bardzo dobry mecz, natomiast Messi w końcu się odpalił.
0
A co miał niby pokazać przy jedynie 19 minutach meczu, bo ponownie tak późno został wpuszczony na boisko? xD
33
Po co ma iść do Barcelony? żeby siedział na ławce jak Malcom?
2
Szkoda, że podczas meczu nie zagrają tak odważnie, jak na treningu. :/
3
Niby byłem zły po przegranej, ale jak zauważyłem, że Real przejebał 3:0 to mi jakoś przeszło. XD
5
Kurwa z meczu na mecz coraz bardziej odechciewa mi się oglądać te rozgrywki naszych piłkarzy....
1
Ktoś chyba ma ból dupki.
2
Jak już to Panasewicz xD
1
W sumie na ulicy jednokierunkowej można cofać. :D
0
Niech sprowadzą Eriksena!
0
Kupowali, żeby zaraz sprzedać. #fucklogic
0
I bardzo dobrze. Według mnie Barcelona od samego początku powinna zrezygnować z Griezmanna i skupić się na sprowadzeniu Eriksena.