icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Każdy płaci i to jest oczywiste, ale te kwoty są z kosmosu. Po opłaceniu podatków trzeba jeszcze opłacić pozostałe rzeczy jak mieszkanie, rachunki, jedzenie itp. Co z tego, że człowiek zarobi np. 16 tysięcy jak zostanie mu ostatecznie z 2-3 tysiące na koniec miesiąca. Nie wspomnę o tej niesprawiedliwości, że osoby nie mające działalności do 26 roku życia są z nich zwolnione.
3
Człowiekowi odechciewa się prowadzenia działalności w Polsce. Zarobek niecałe 16 tysięcy i trzeba oddać 6 tysięcy w podatkach. No ręce opadają po prostu.. Dobrze, że rok się kończy i w lutym będzie można przejść na ryczałt.
0
@Sulimo Są też takie zespoły, które zdecydowały się zakończyć działalność jako grupa, chociażby Led Zeppelin po śmierci perkusisty.
1
@Kamiloza91 Może weterynarz?
0
@Pnog37 Próbowałem, ale jak zaczynałem to już się nie mogłem odciągnąć od tego
0
Siemano! Miesiąc temu przestałem grać w gry, ponieważ stwierdziłem, że po pracy nie chcę marnować czasu na granie (zajmowało to kilka godzin dziennie), a zamiast tego skupić się na samorozwoju lub czymś ambitniejszym (pracuję w IT). Problem jest w tym, że teraz nie mam się na czym odmóżdżyć po niekiedy ciężkich dniach przez co chodzę znudzony, w pracy też ciężej mi się myśli bo nie mam na czym tego rozładować. Jakieś pomysły? Myślałem o czytaniu książek, ale czuję, że przy obecnym znudzeniu to tylko pogłębi ten proces. Od razu mówię, że wszelkiego rodzaju siłownie czy aktywności fizyczne (bieganie, basen itp) odpadają.
0
@Rifek No I co z tego? Ona nie jest Chesterem (oryginalnym wokalistą zespołu), więc oczywiste, że odczucia fanów będą zupełnie inne i śmiem twierdzić, że z miejsca dużo gorsze.
2
@eXi No jak co będzie? Będzie kicha. Każdy zespół z nowym wokalistą to już coś innego, coś co nie będzie miało takiego samego polotu jak z oryginalnym wokalistą. Przykładem jest właśnie Linkin Park, ale również Black Sabbath po odejściu Oziego, Smokie po odejściu Normana czy Budka Suflera po odejściu Cugowskiego, a nawet Dżem po śmierci Ryśka.
0
Do osób siedzących w Youtube i w dramie z Wersow i jej nowym wyglądem. Czy tylko według mnie nowym wyglądem upodobniła się nieco do Dody? O.o
32
Ehhh człowiek ledwo nacieszył się pięknymi meczami Barcy i znów musi czekać 2 tygodnie na kolejny przez jakieś nikomu nie potrzebne mecze reprezentacyjne.
1
@Lucyfffer 1. Doctor House 2. Mindhunter 3. Dahmer
0
Flick znowu wygrywa tylko 1 golem. W skrócie do grudnia ¯\_( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)_/¯
0
Ale madryciaków na streamie już dupa boli XD
22
Nowy trener i nic się nie zmieniło. Nadal wygrywamy tylko 1 golem. Flick do grudnia
( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
3
Trochę już się chce człowiekowi rzygać od czytania LR. To już kolejny dzień od kupna Olmo i sprzedaniu Gündoğana. Ja wiem, że oba posunięcia są do dupy i sam nad tym mocno ubolewam i denerwuje mnie sytuacja finansowa klubu oraz jego zarządzanie, ale ile można o tym pisać i lamentować.
0
Może Kounde powiedział. że pierdzieli grę na PO i temu chcą ściągnąć kolejnego PO?
12
@JBgomeS Jak jest na co narzekać to się to po prostu robi, a nie siedzi po cichu i udaje, że jest all git.
1
@Culer9002 U mnie McDonald jest na 1 miejscu, ale wkurza mnie mały asortyment. Wydaje mi się, że ciągle jem to samo i po prostu powiewa nudą. KFC jest lepsze pod tym względem, że mają urozmaicony asortyment.
1
@Cvzx Pique, ale raczej wątpię, aby chciał tak szybko startować.
0
Jutro Here we go Nico & Olmo i wszyscy mamy pełne gacie i szczęki po jajca.
1
@4drian0 Po co? Rapha powinien zostać. Chcą pozbywać się tych, którzy są potrzebni (z wyjątkiem De Jonga), zamiast tych, którzy powinni z miejsca odejść jak np. Torres czy Fati
0
@Arden Ja nadal ubolewam nad Grizu. Gdyby jeszcze trochę u nas pograł, to mógłby chociaż w jakimś stopniu zastąpić brakującego Messiego.
0
A może Barca specjalnie wypuszcza info o Nico, którego tak naprawdę nie chcą, aby nie było, że się nie starali, żeby w rzeczywistości sprowadzić Olmo zamist Nico, który wymyśla #teoriaspiskowa
0
Widzę eleganckie wygranko w karnych. Czyli już mamy zastępcę Ter Stegena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dobra Flick out. Jednak nic z tego nie będzie
2
Mam sympatię do Roque i chciałbym, aby okazał się kozakiem, ale kurcze no nie wygląda to dzisiaj
0
Pena chyba dostał jakiegoś boosta podczas presezonu.
0
Jak myślicie, Pique będzie startował w następnych wyborach prezydenckich Barcy?
0
@tbas A czemu miałby przyjmować? 20 lat to wcześnie na Arabie. Poza tym trzeba było się po niego nie zgłaszać i go nie ściągać szybciej.
0
Jeżeli Nico nie przyjdzie teraz to niech kisi się w Bilbao kolejny rok i potem niech idzie do PSG czy Chealsea. Krótka piłka. Jeżeli bardzo chce grać dla Barcy to przyjdzie teraz, jeżeli nie wybierze nas to niech w ogóle nie przychodzi.