ikar34
Dołączył/a: październik 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karuzela polskich trenerów ruszyła. Wszyscy nieudaczni bez charyzmy bez jakiegokolwiek stażu bądź jakiekolwiek drużyny z Europy. Mówię tu o 5 ligach mocnych. Który z tych trenerów prowadził chociaż drużynę z pierwszej 10 z tych lig? Probierz wielkie ego Nawałka bez pomysłu,Skorża każdą polska drużynę skompromitował po czasie i teraz hit Urban bez komentarza. A jeśli chodzi o Papszuna to może by jakiś wyjazd za granicę. Acha nie ten poziom.Jest kandydant Xabi Alonso . Ale najpierw trzon drużyny narodowej pożegnać.
0
@Firestone Probierz bądź Urban bo to wszystko koledzy prezesa discopolowców.Dla mnie żaden polski trener bo oni są niereformowani.
0
Kosecki kolejna odklejka trenerem Urban,Probierz, Nawałka,Papszun.Jeszcze rozumiem Papszuna ale reszta to żart . Kosecki a weź tu już.......
0
Ratowanie kadry Nawałką. Czy w PZPN i piłkarze nie widzą że tylko zagraniczny trener wyciągnie nas z dołku. Na Santosa nie stawiałem bo Ronaldo w kadrze go ustawiał na ławce. Już dawno mówiłem że Martinez był do wzięcia. To musi być trener z charakterem o międzynarodowym doświadczeniu.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
7
Felix ma zarabiać 3 mln. Ale Messi kalkulował że wyciagnie 40/50 mln.Messi miał miłość do kalkulacji ile wydoi.Sam powiedział aby mógłby wrócić to grał by prawie za darmo. I niech nikt nie pisze że Miami bez presji. Nie ważne czy ona jest czy nie ma ważne zby kasa się zgadzała.
1
@DLFCB A kto zarobił ba tej barykadzie??? Oczywiście funkcjonariusz redaktor mógł zaprosić Błaszczaka i zapytać się o rakietę czy o śmigłowce bialoruskie. Wojna na Ukrainie pomogła w pomyśle tego muru
2
@Ojciec5tkidzieci Kolego odklejki to mają ludzie którzy idą za PiS. Można tłumaczyć im wszystkim że źle rządzą że kradną i przede wszystkim okradają nas.Ale pisowski elektorat powie że PiS daje pieniądze. Już nie powiem o żołnierzach Chrystusa czy Maryji bądź o komandosach Michała Archanioła.A zwolennicy pisu wzorują się na prawdziwych chrześcijan ale plują na każdego kto ma inne poglądy.Pycha kroczy przed upadkiem i mam nadzieję że 15 października otóż ten opętany elektorat zobaczy jak ich gugu kaczan idzie na dno.
0
@maroon Był taki okres że chciał wolności w ojczyznie.Ale zrobił jedno że potrafił się przeciwstawić pachołkom z Moskwy.
0
@Kgorecki2500 Myślę że był normalnym oficerem. Tak jak film Jack Strong. Gość przeżył prawdziwy horror.I najgorsze jest to że był z tym sam.
0
Przecież było takie info ze Girona ma dostać Garcie a do Barcy miał wtedy przyjść Cancelo.Bo MC i Girona mają jednego właściciela.
0
@Don-Corleone Tak jak w czasie debaty Kwaśniewski-Kaczyński Olek stwierdził jednym zdaniem że Kaczyński jest w stanie wszystko zepsuć co możliwe.17 lat temu Kwaśniewski przewidział że Kaczan to szkodnik i kanalia.Dziwi mnie jedno czy w Polsce jest tyle ułomnych ludzi że nie widzą jak rozkradają państwo otóż nie to są zwykle sprzedajne k...y .Mam nadzieję że 15 października nie dostaną 3 kadencji bo jeśli wygrają to pamiętajcie że wyjdą z Unii a wy będziecie wszyscy w klatce. Nie będzie wyjazdów za granicę i wrócą te czasy z sprzed 40/50 lat. Jest jedna partia i jeden wódz.
1
Mam nadzieję że z początkiem stycznia podziękują temu wuefiscie bo albo Xavi jest ślepy albo po prostu jest idiotą.Jak można kolejny mecz dawać Roberto skoro jest tak tragiczny że większość dziennikarzy,kibiców widzą że daje dupy.
7
@Commando Zapytaj Messiego...
0
@barcadreed Dobre...
1
@Deeespacito Drewno pójdzie do tartaku. Muszę cię rozczarować. Został.
0
@Destroyer_of_Worlds Gdy grał w kadrze C.R 7 to zawsze chciałem by szybko odpadli teraz będę im kibicować.A tak to id zawsze Hiszpania.
2
Jeśli przyjdzie dwoje portugalców jednego dnia to Florek popuści w gacie....
0
@4drian0 Ale jako pierwszy powiedział że Barcelona to jego życie...Może po prostu jest ten czas i moment że wypierdoli z kapci i będzie Top
4
@Lucerfi Tylko pod względem motoryki Felix zjada Ansu.
3
Myślę gdy felix zagra na swojej nominalnej stronie czyli ma takie dwie lewo skrzydłowy bądź ofensywny pomocnik to zrobi wiatr. Koleś ma drybling i przyspieszenie.A co do Cancelo to jest topka na prawej stronie obrony przede wszystkim bardzo ofensywny obrońca z dryblingiem i ostatnim podaniem.Nie ma czasu na sentymenty można zadłużać klub byle jak najdalej dojść w lidze mistrzów. A co do Cancelo od Roberto gorszym nie będzie.
1
Jeśli Felix odpali to Fatiemu będzie ciężko wrócić. Dążę ich obu sympatią mają to coś. Obecnie Fati odstaje i to bardzo.Gdy Fati wyszedł z rezerw gdy go zobaczyłem byłem onieśmielony ale czar prysł.
0
@Kgorecki2500 Panie raczej Hitlerowskie Niemcy.Tak jak teraz zamiast Polski to Kaczystan.Przez jednego idiotę nie musi cierpieć cały naród . Znam wielu Niemów i wstydzą się tego kurdupla z Austrii. Ale powiedzieli mi że i my mamy swego kurdupla.
0
A teraz już tylko jeden Joao.Jak można doprowadzić klub do takiej biedy .Laporta coś mówił o rozliczeniu swego poprzednika ??? Przyjdzie tylko Cancelo a na lewej stronie zagra Gavi. Róbcie screeny.
0
@lntrowertyk To może pierwsza noc małżeńska zamiast z tobą to z psem.Zajawka dla odklejeńców .
0
@Ojciec5tkidzieci Mówili co nie którzy wesela bez dzieci.Ale z zapchleńcem na rękach juz tak. Znam co nie którzy mówią do własnego psa chodź do taty albo mamy normalnie odklejency. Gdyby moja żona tak zrobiła u nas...Aha moja żona jest normalną kobietą..
0
@michal26 Tu tylko może zmienić nowe pokolenie.Bo żyjemy w takich czasach
i tacy ludzie rządzą że można wołać o pomstę do nieba. Mam nadzieję że w październiku wszystko się zmieni na ciut lepiej byle bez pisowców na świeczniku.
0
@michal26 Ty chyba nigdy nie leżałeś w szpitalu.Mój ojciec zmarł w 2011 roku.Zakrzepica. Otóż szanowny Pan lekarz powiedział wszystko będzie ok. W ciągu miesiąca mój ojciec nie dość że stracił 2 nogi to jeszcze życie.Gdy przyjechałem do szpitala zobaczyłem ojca na salce leżącego gdzie były przyrządy do rehabilitacji porzucony jak bezpański pies.By inni pacjenci nie widzieliśmy jak kona.Prosząc lekarza o rozmowę wyszedł po 2 godzinach zaspany i bez mrugnięcia okiem powiedział bym szykował pogrzeb.I mi tu mówisz o ratowaniu życia przez lekarzy?90 procent z nich to najgorsze mendy i łapówkarze. Jeśli masz mnóstwo pieniędzy przyczynią się do lepszej opieki jeśli nie to zdychasz. A jeśli mówisz o medycynie na wyższym poziomie i lepszych warunkach to co powiesz o kolejkach do specjalistów i nie refundowanych lekach onkologicznych. Przecież rząd sobie świetnie radzi. I ty mi mówisz że PiS nie przyczynia się do spadków zgonów. Jeszcze by dużo wymieniać do czego doprowadzili te skurwysyny.
0
Ten fundusz Libero to firma krzak....Dlaczego Laporta nie podpisał umowy jeśli kasa nie wpłynie do 31 sierpnia to kara umowna w wysokości 10mln i za każdy kolejny dzień 1 mln . Bądźmy biznesmenami a nie frajerami.