0

@michal26 To że mam 42 lata i wychowywałem się w czasach komuny nie świadczy że nie widzę co się dzieje. I śmiem twierdzić że jesteś typowy pisowiec bądź kolejny nawiedzony z konfy.Nie chciałbyś by znów była komuna ale twierdzę że nawet po części nie wiesz co to było.Jeszczę jedna kadencja odklejeńców z Pisu a odczujesz to tylko w gorszym znaczeniu.Tydzień po tygodniu kobieta umierała bo lekarz chciał by obumarty płód zrobił spustoszenie w ciele kobiety. Wiesz co to jest sepsa?A teraz pytanie co to znaczy klauzula sumienia wobec lekarza? Czy nie składał przysięgi Hipokratesa? Ale najważniejsze jest przesłanie Primum non nocere.....W imię zasady czy w imię przynależności partyjnej tzn finansowej.

0

@michal26 A pytanie do ciebie za jaką jesteś partią polityczną? Przeżyłem już 42 lata i takiego gówna nie widziałem jak teraz pomimo wielkiego bumu medycyny i technologii jak za moich czasów. Był kompromis aborcyjny a jeden pieprzony stary dziad z bandą przygłupów zmienili to. Powiem szczerze z uśmiechem na twarzy zobaczę dzień kiedy pis odejdzie od władzy a najbardziej się uciesze jak ta stara kanalia z Żoliborza wyciągnie nogi i z ulgą powiem o jedną ku..ę mniej.Zawsze był tą kanalią że przez swoje nieudane prywatne życie zatrówał inne.Jednak jego brat był inny bo miał rodzinę.

0

@hayek Wtedy było więcej urodzeń i troszkę mała technologia i medycyna A ci ludzie zrobili wszystko by obywatele cierpieli za pomysły starych dziadów

0

@Mike3554 Po co terminarz jak Xavi powie ze wszystkie drużyny mają szansę wyjść.

0

Kurde obejrzałem fakty i na prawdę jedyna klinika położnicza która ratuje kobiety w ostatnich tygodniach ciąży jest tylko w Oleśnicy????Ta kobieta mogła umrzeć! Nie wyobrażam sobie gdyby moja żona miała takie coś przeżywać. Chodź mam córkę 17 lat to nie jestem w stanie co może przeżywać gdy w późniejszym okresie miakaby mieć władne dziecko. Kurwa co się dzieje w tym Kaczystanie!!!!!

0

@Fenelon Nic dodać nic ująć prosto w punkt....

1

@PiotrR Będzie ściema że Fatiego nie miał, że Busi odszedł....Jeśli nawet wyjdziemy z 2 miejsca to natychmiastowa dymisja. Ludzie Xavi to parodysta łapanka z ligi ogórkowej.To musi być trener z autorytetem. Klopp jak jest z zawodnikami Guardiola top

0

Ogólnie chyba zrzutę zrobili

0

@Culer9002 Laporta posmarował

1

Ale ciapaty zdziwiony

1

Jeśli Xavi nie wyjdzie z grupy to natychmiastowe zwolnienie .Po prostu zasadzenie kopa w dupe

3

Lenglet nigdzie się nie ruszy 16 mln za sezon gry gdzie nie pogra żyć nie umierać.

0

@Lucerfi A może mam więcej od niego??? Powiedziałem co myślę o nim. Petru pięknie go zaorał i pokazał że taki z niego doktor ekonomi jak z Galapińskiego Jastrząb...

0

@Foton Ale jak by im się łomot spuściło to od razu Polacy rasiści...

0

@reloaded szara taśma Würth zajebiście skuteczna

0

@Messibestplayerintheworld Noooo to była prawda.Bo Mbappe był gotowy przyjść tylko towarzystwo u nas stwierdziło że Dembele go zje....Zjadł kontuziami i nie zbyt zdrowy życiem. Były sygnały od Rennes i Dortmundu że to Kanalia.

0

@marcin62 Jaki ksiądz nawet kościół katolicki powiedział że go olewa. To zwykły przebieraniec . Zresztą gdyby to powiedział prawdziwy ksiądz to co mu do tego . Ewa fajna dziewczyna tatoo to jej sprawa. Ksiądz ma nauczać jak szanować drugiego człowieka a nie piętnować. Także gdyby nawet sam papież powiedział coś o tatoo Ewy to mówię wprost by zajął się burdelem u siebie a nie układał życie innym.

0

@tomek8756 zawsze twierdziłem że Mentzen to kanalia,cwaniaczek i dorobkiewicz . Dla pieniędzy po trupach do celu. Taki utajniony Kukiz. Po prostu polityczna szmata.

0

@tomek8756 Ja urodzony w 81 roku piwo z tatą dopiero po wojsku bo nawet jak skończyłem 18
Lat a wyczół to był dym. Po wojsku powiedział teraz możesz wypić ze mną piwo oczywiście musiałem kupić .Jestem na tak za kategorycznym sprzedawania piwa newet alkoholowego poniżej 18 lat.

0

@draxidox Przez miękką faję Morawieckiego sam wyjechałem bo nie widziałem sensu życia w pisowskiej szczujni. Samotna matka z 3 dzieci oczywiście fagas z nią mieszkał wyciągała więcej miesięcznie niż ja z żoną. Otóż nawet dla dzieci załatwiła renty na fobie szkolną.3razy alimenty od 3 różnych ojców. Państwo płaciło jej za mieszkanie i jeszcze dostała darmowy kurs prawa jazdy.Pieprzona patologia. Im się więcej należało. Mam nadzieję że jak pis przegra wybory to zabiorą wszystkie dodatki tak by patusy poszli do pracy.Koniec z dojeniem państwa. Dodatki to powinny być dla osób pracujących bo to my pracujący ich utrzymujemy!

1

@Xwowrak Gdyby tatuś był pisowskim aparatczykiem to by nic I nikt nie wiedział....A co do rodzinki Jurka i Maćka fajni ludzie....

0

@Crystal37 To mógł wrócić do ligi hiszpańskiej... Aha nie dostał 50mln za rok gry. Adios i bierz swoich amigosów aaaaaa już zabrał..

1

Znów akcja z Robertem i Anką.Robert jest w takiej sytuacji że może mieć takich jak Anka na pęczki. A czekaj Alves też tak myślał....Ludzie dajcie spokój jeśli lubo jak mu idzie w długą jego sprawa. Chyba że to wszystko dla no właśnie.....

0

@Emerald Był wywiad z nim i musiał odejść by się rozwinąć był Pique Umtiti ,Lenglet i nie dostawał prawie szans a jak raz dostał to się spalił. Myślę że jest już ukształtowany zamiast dziadka z Bilbao mogli sobie zastrzec prawo pierwokupu

0

@BordowyPtak Dobra ale nazywanie kogoś pod ludziem to jest pogarda wobec drugiej osoby. W normalnych okolicznościach w pracy przy mnie nawet jak byś to powiedział do innej osoby to nie na zmiłuj jazda ostra. A teraz twoje wypociny wsadź sobie gdzieś mleko się rozkało i koniec tematu.

0

@BulaKG Nie tylko w tych sprawach uzdolniona koledzy po fachu i starsi reżyserzy coś powiedzą :-d

1

Widziałem w tv tą akcje z black hawkiem co ściął druty wysokiego napięcia. Jednak to państwo jest z kartonu. Nie daleko mnie parę km spadła rakieta, tam na granicy białoruskie śmigłowce komendant wali z granatnika...Kabaret . Ciekawe co jeszcze się wydarzy??

0

@mkord To jabym musiał mieć pół podciągnięcia 1 przysiad i ze 2 pompki ale to tylko wyłącznie przez moje zaniedbanie.A tu młoda policjantka normalnie szok.

0

@MesQueUnClub96 Skoro na patrolu jest jako tzw krawężnik to chyba musi?chyba że to patrol obywatelski przebierańców:-d

3

Oglądałem we faktach jak policja chodziła za Kołodziejczakiem z agrouni. Przecież to jest normalnie kpina. Jestem ciekaw jak ta jedna z policjantek troszku przy tuszy oczywiście nie mam nic do otyłych bo sam nie jestem lepszy zresztą mówię wszystkim że to moja wina. Ale pytanie jak ona zdała testy sprawnościowe? No i po cholere za gościem chodzi trójka policjantów mogli by bardziej pożyteczne rzeczy robić. Mam nadzieje że po wyborach się wszystko zmieni i pogonią tych nieudaczników z PiS. A razem z nimi tych sprzedawczyków ze służb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?