ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy gra Hiszpania i Francja?
0
Bogdinho
Neuer? Hart? Ci bramkarze są o klasę lepsi od VV, to on mógł by byś ich zmiennikiem :)
0
... Lloris - 1 skład, Valdes ławka, Pinto może iść na emeryturę :) (oby grał jak najdłużej ! ) :D
0
Ile to już Messi strzelił goli z rzutów wolnych w tym sezonie, a ile Ronaldo ? :D
0
Na jakim kanale Argentytna Urugwaj? :)
0
Cieszę się z remisu :) Ale mam jedno ale, Valdes, kiedy on ostatnio zagrał WIELKI mecz? Nie dobry, ale wielki! Nie pamiętam ... Jest strzał groźny zazwyczaj wpada. Valdes wg. mnie to tylko nazwisko :| Chciałbym Der Stegena w Barcelonie ! :)
0
Czyli Song w ostatnich meczach to była zmyłka :)
0
@Villa
Właśnie tylko na cyfrze leci :)
0
Wyrazy współczucia dla tych co nie mają cyfry :(
0
Chciałbym w obronie Masche i Busquetsa a na DM'ie Songa :)
0
Najlepszy gol to nr 16 :) Czekamy na niego dziś;]
0
Nie zazdroszczę Tito :) W pozytywnym sensie, Cesc czy Iniesta ? Villa i Pedro, Pedro i Alexis czy Alexis i Villa ? Pique i Masche czy Song i Masche. Biedny Tito :D
0
Nie wiem czemu, ale jak nigdy mam dziwne przeczucie że to będzie mecz Messiego :)
0
Jak by nie mógł zagrać Pique chciałbym aby w obronie był Busquets i Masche a na dm'ie Song
0
2-0 dla nas, 2 razy Messi ;)
0
0
Sorki za 2 komentarze. A jako że Cristiano gra na lewej, Alves zostawał by bardziej w obronie a Alba wychodził w ataki :) Mamy dwójkę ultra ofensywnych obrońców ! :D
0
Ja bym zrobił Tak Alves - Busquets - Masche - Alba
Xavi - Song - Iniesta
Pedro - Messi - Villa
:)
0
Miło by było gdyby znów Messi uderzył z wolnego jak wtedy :D
0
Ja bym z chęcią z Realem zagrał 3-4-3 :D
0
Ja bym głosował tak (To moje zdanie!) Bramka :Casillas, PO-Alves, ŚO - Puyol, Terry, LO Alba. Pomoc - Xavi, Iniesta, Ozil. Atak Messi, Falcao, Ronaldo :) To tylko i wyłącznie moje zdanie ;]
0
Ile Ronaldo w tym meczu strzelił goli ?
0
Ronaldo jak ... Messi ;d
0
Real - Deportiwo 0-1 !!! ;]
0
Kurde... nie wiadomo czy to pech, czy sztab medyczny ... ;/
0
Gramy futbol techniczny i mamy tyle kontuzji ... Co się dzieje z tymi medykami klubowymi ?
0
300 spotkań znowu 29 września ? :D
0
@bartek9720
Jak real będzie miał 100pkt+ a my rekord to chyba my mamy więcej :D
0
@bartek9720
Rekord jest ważniejszy :) Jak go pobijemy, to jest i mistrzostwo :D
0
18/18 pkt. pfff... Co wy na to? 114/114 pkt? Niemożliwe? :D Ale to Barca ^^