0

Kiedy gra Hiszpania i Francja?

0

Bogdinho
Neuer? Hart? Ci bramkarze są o klasę lepsi od VV, to on mógł by byś ich zmiennikiem :)

0

... Lloris - 1 skład, Valdes ławka, Pinto może iść na emeryturę :) (oby grał jak najdłużej ! ) :D

0

Ile to już Messi strzelił goli z rzutów wolnych w tym sezonie, a ile Ronaldo ? :D

0

Na jakim kanale Argentytna Urugwaj? :)

0

Cieszę się z remisu :) Ale mam jedno ale, Valdes, kiedy on ostatnio zagrał WIELKI mecz? Nie dobry, ale wielki! Nie pamiętam ... Jest strzał groźny zazwyczaj wpada. Valdes wg. mnie to tylko nazwisko :| Chciałbym Der Stegena w Barcelonie ! :)

0

Czyli Song w ostatnich meczach to była zmyłka :)

0

@Villa
Właśnie tylko na cyfrze leci :)

0

Wyrazy współczucia dla tych co nie mają cyfry :(

0

Chciałbym w obronie Masche i Busquetsa a na DM'ie Songa :)

0

Najlepszy gol to nr 16 :) Czekamy na niego dziś;]

0

Nie zazdroszczę Tito :) W pozytywnym sensie, Cesc czy Iniesta ? Villa i Pedro, Pedro i Alexis czy Alexis i Villa ? Pique i Masche czy Song i Masche. Biedny Tito :D

0

Nie wiem czemu, ale jak nigdy mam dziwne przeczucie że to będzie mecz Messiego :)

0

Jak by nie mógł zagrać Pique chciałbym aby w obronie był Busquets i Masche a na dm'ie Song

0

2-0 dla nas, 2 razy Messi ;)

0

małe przypomnienie o Villi :)

0

Sorki za 2 komentarze. A jako że Cristiano gra na lewej, Alves zostawał by bardziej w obronie a Alba wychodził w ataki :) Mamy dwójkę ultra ofensywnych obrońców ! :D

0

Ja bym zrobił Tak Alves - Busquets - Masche - Alba
Xavi - Song - Iniesta
Pedro - Messi - Villa
:)

0

Miło by było gdyby znów Messi uderzył z wolnego jak wtedy :D

0

Ja bym z chęcią z Realem zagrał 3-4-3 :D

0

Ja bym głosował tak (To moje zdanie!) Bramka :Casillas, PO-Alves, ŚO - Puyol, Terry, LO Alba. Pomoc - Xavi, Iniesta, Ozil. Atak Messi, Falcao, Ronaldo :) To tylko i wyłącznie moje zdanie ;]

0

Ile Ronaldo w tym meczu strzelił goli ?

0

Ronaldo jak ... Messi ;d

0

Real - Deportiwo 0-1 !!! ;]

0

Kurde... nie wiadomo czy to pech, czy sztab medyczny ... ;/

0

Gramy futbol techniczny i mamy tyle kontuzji ... Co się dzieje z tymi medykami klubowymi ?

0

300 spotkań znowu 29 września ? :D

0

@bartek9720
Jak real będzie miał 100pkt+ a my rekord to chyba my mamy więcej :D

0

@bartek9720
Rekord jest ważniejszy :) Jak go pobijemy, to jest i mistrzostwo :D

0

18/18 pkt. pfff... Co wy na to? 114/114 pkt? Niemożliwe? :D Ale to Barca ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?