0

Jesteście genialni ... Przeczytaliście cały artykuł w niecałe 1 min... Artykuł dodano 20:33, wasz komentarz 22:34 ^.^

0

A parę miesięcy temu pomyśleliście że Varane będzie taki dobry ? Młody, nie znany, nie znaczy słaby ...

0

Obstawiam że Malaga wyeliminuje Borussię :)

0

To było oczywiste ... Milan grał z Barcą, Ibra nie mógł grać no to PSG musiało ;D

0

Wiedziałem ! :)

0

Ciekawe czy Robben wie że może podawac ? :D

0

Tak w ogóle to wszystkiego najlepszego dla Gerarda Deulofeu ;) Może jakiś news o tym ? :D

0

No to pojedynek ;D Wybieracie : Sprint Alby z wczorajszego meczu, czy ten słynny sprint Cristiano Ronaldo ? :D

0

Na reklamach za boiskiem było "Drive to Wembley" - A więc jazda ! :)

0

Wyobraźcie sobie to ... wynik: 3:1 dla nas (Wynik ten daje awans Milanowi). Jest już piąta minuta doliczonego czasu gry. El Shaarawy fauluje zawodnika Barcelony na 29 metrze. Do piłki ustawiają się; Xavi, Alves i Messi. Cisza panuje na całym stadionie, słychać krzyk Abiattiego. Rzut wolny decyduje się bić sam Leo Messi, bierze rozbieg, biegnie i strzela... Piłka wpada od spojenia do bramki, Camp Nou eksplodowało z radości ! :)

0

Ależ napięcie przed meczem ;)

0

Znam cytat idealnie pasujący do naszej sytuacji :) "Lepiej miec nadzieję, niż siedziec i nic nie miec" :)

0

Messi to chyba jakiś żart ... 12 kolejek przed nami a on 40 goli !

0

Wygramy to ! :)

0

Dzisiaj wygrać 6:0 postraszyć tym wynikiem Milan, i w wtorek zniszczyć Milan !

0

"Lepiej mieć nadzieję, niż siedzieć i nic nie mieć" - myślę że to dobry cytat do naszej sytuacji :)

0

Potrzeba nam wysokiego i masywnego obrońcy do pary z Pique, oraz Neymara który grał by na lewym skrzydle, Villi na środku i Messiego na prawej, mielibyśmy wtedy ŚN :)

0

W Gran Derbi Messi nawet z złamana noga by zagrał :)

0

Dlatego chcę Neymara w drużynie ... I kupi WYSOKIEGO obrońcę do pary z Pique :)

0

Nooo moze na mecz w lidze z Realem znowu tym składem? Może na rewanż z Milanem tym składem ? NA PEWNO NIM WYGRAMY WSZYSTKO! To jest śmieszne...

0

może* przepraszam za błąd, to przez ten mecz :)

0

Barca : 1 bramkarz, 4 obrońców, 5 pomocników 1 boczny napastnik ... Iniesta ciągle z tyłu, Messi gra cofnięty a Pedro jako skrzydłowy .. Alba morze wrzucac, w polu karnym nie ma nikogo ! ;/

0

Przeraża mnie Barca w ostatnim czasie :)

0

Cięzko mówi ale Messi ocena za nazwisko...

0

2;0 ;/

0

dlugi20
Nie ma trenera który dał by go na skrzydło ? O.o A Argentyna ? ^.^

0

I powrócił stary (nie)dobry Alexis...

0

Dziwny mecz ... Alexis gra dobrze, a Messi zrobił przewrotkę !

0

Przepraszam za spam. Ale da ktoś link (albo napisze) terminy i godziny wszystkich meczów reprezentacji ? :)

0

Ja nie jestem ani za składem MD, ani Sportu. Chciałbym taki skład : V.V - Alba - Mascherano - Pique - Adriano, Busquets - Iniesta - Thiago, Villa - Messi - Pedro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?