jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no i Cyrankiewicz
0
@VamoSBarca88 to jest wóda!
1
@AbelKabel no dobrze, w fabrykach które na to stać to ok.
Ale co z kopalniami, budżetówką i generalnie wszystkim czego się zautomatyzować nie da?
0
@FcPortoFan1999 to było inaczej.
"Czy wygramy czy przegramy j****ł ich pies..
- TAK JEST, TAK JEST, TAK JEST"
1
@AbelKabel no wszystko zależy od tego ilu masz pracowników i od skali.
1
@macio_944 niech bije hipokryzja od Muska. Spoko.
Zabranie możliwości kandydowania w wyborach prezydenckich ZWYCIEZCY poprzednich unieważnionych (XD) wyborów jest zwykłym totalitaryzmem. Tyle.
1
@mkord ale jest premierem.
W Rumunii nie może być nawet kandydatem.
0
@VamoSBarca88 a co stawiasz?
2
@macio_944 co innego obalenie premiera, a co innego wykluczenie kandydata z obywatelskiego wyboru na prezydenta kraju.
Pomijając fakt o unieważnieniu wyborów xd
19
@Rastafarnianin Robert w szoku
7
Demokracja demokracją, ale rządzić to muszą nasi.
0
@VamoSBarca88 Typie goń się!
1
@Bocheno1 czemu Szok?
Kocham ich
4
Klub, noc, nocny czar
Pod pachami adidas
Podchodzę do baru wódę lać
STOP!
...
1
@QQL5 Polacy tacy jak ja sami wybierają prace i dostosowują ją do swojego życia, a nie życie do niej. To po pierwsze.
Po drugie - patrzę z perspektywy przedsiębiorców. Ludzi zatrudniają nie tylko wyzyskujące korporacje, ale również prywatne firmy, dla których zabranie jednego dnia pracy może być fatalne w skutkach. Bo albo będzie musiał zatrudnić dodatkowe osoby, co spowoduje dodatkowe koszty, albo pogodzić się z gorsza efektywnością produkcji.
7
@QQL5 zdecydowanie nie. Najgłupszy pomysł na świecie
5
Futbol, biznes i pieniadze to jedno. Ale to życie ludzkie jest największą wartością.
Niech spoczywa w pokoju.
2
@Batys to na szczęście Tusk, więc tego nie dowiezie.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 myślę że Gavi będzie grał niżej niż Olmo.
0
@Sulimo Osasuna to nie plankton. Nasz rekin zamiast zębów ma te wielorybie szczotki
1
Gładziutko 6-0 z nimi dzisiaj jedziemy.
1
@Kgorecki2500 coś innego też mógłby ograniczyć.
2
@GeneralXavi i tak trzymać
1
@bart_azz on po tych kontuzjach ma dynamikę jak Martin Montoya
1
@bart_azz marketingowo by zwrócił. Ale wizerunkowo by zabrał.
0
Ale że o co chodzi?
Gyokeres jest gadany z Barceloną?
1
@Chada nie. Używam ich już od długiego czasu
0
@Chada chusteczki Rituals gorąco polecam.
0
@maroon haha.
W sumie....
7
@D10SLEO Zembaczynski, Budka i Jachira.
Trzy filary KO.