0

@FcPortoFan1999 no i Cyrankiewicz

0

@VamoSBarca88 to jest wóda!

1

@AbelKabel no dobrze, w fabrykach które na to stać to ok.
Ale co z kopalniami, budżetówką i generalnie wszystkim czego się zautomatyzować nie da?

0

@FcPortoFan1999 to było inaczej.
"Czy wygramy czy przegramy j****ł ich pies..
- TAK JEST, TAK JEST, TAK JEST"

1

@AbelKabel no wszystko zależy od tego ilu masz pracowników i od skali.

1

@macio_944 niech bije hipokryzja od Muska. Spoko.
Zabranie możliwości kandydowania w wyborach prezydenckich ZWYCIEZCY poprzednich unieważnionych (XD) wyborów jest zwykłym totalitaryzmem. Tyle.

1

@mkord ale jest premierem.
W Rumunii nie może być nawet kandydatem.

0

@VamoSBarca88 a co stawiasz?

2

@macio_944 co innego obalenie premiera, a co innego wykluczenie kandydata z obywatelskiego wyboru na prezydenta kraju.
Pomijając fakt o unieważnieniu wyborów xd

19

@Rastafarnianin Robert w szoku

7

Demokracja demokracją, ale rządzić to muszą nasi.

0

@VamoSBarca88 Typie goń się!

1

@Bocheno1 czemu Szok?
Kocham ich

4

Klub, noc, nocny czar
Pod pachami adidas
Podchodzę do baru wódę lać
STOP!
...

1

@QQL5 Polacy tacy jak ja sami wybierają prace i dostosowują ją do swojego życia, a nie życie do niej. To po pierwsze.
Po drugie - patrzę z perspektywy przedsiębiorców. Ludzi zatrudniają nie tylko wyzyskujące korporacje, ale również prywatne firmy, dla których zabranie jednego dnia pracy może być fatalne w skutkach. Bo albo będzie musiał zatrudnić dodatkowe osoby, co spowoduje dodatkowe koszty, albo pogodzić się z gorsza efektywnością produkcji.

7

@QQL5 zdecydowanie nie. Najgłupszy pomysł na świecie

5

Futbol, biznes i pieniadze to jedno. Ale to życie ludzkie jest największą wartością.
Niech spoczywa w pokoju.

2

@Batys to na szczęście Tusk, więc tego nie dowiezie.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 myślę że Gavi będzie grał niżej niż Olmo.

0

@Sulimo Osasuna to nie plankton. Nasz rekin zamiast zębów ma te wielorybie szczotki

1

Gładziutko 6-0 z nimi dzisiaj jedziemy.

1

@Kgorecki2500 coś innego też mógłby ograniczyć.

2

@GeneralXavi i tak trzymać

1

@bart_azz on po tych kontuzjach ma dynamikę jak Martin Montoya

1

@bart_azz marketingowo by zwrócił. Ale wizerunkowo by zabrał.

0

Ale że o co chodzi?
Gyokeres jest gadany z Barceloną?

1

@Chada nie. Używam ich już od długiego czasu

0

@Chada chusteczki Rituals gorąco polecam.

0

@maroon haha.
W sumie....

7

@D10SLEO Zembaczynski, Budka i Jachira.
Trzy filary KO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?