0

@cules100pro Laporta 5head

1

@NeroTFP1 czyli jesteś z centralnej Polski. U mnie identyczna prognoza

1

Nasi wrogowie mają pełne portki.


0

@bartekvisca potwierdzone. Kumpel jest ich technikiem.

0

@ObiwanKenobi aaa no to wiem który. A to on szemrany był?

1

@ObiwanKenobi hmm? Nie wiem kogo masz na myśli. Może być PW żeby nie było:P

7

@MichalZZZ niewykluczone.
Na pewno są tu osoby z półświatka.
Albo żony bossów mafii jak @jowita

1

@paweldunajecfcb na pocieszenie - jutro powinno boleć jeszcze bardziej.
Przynajmniej ja tak mam, że dwa dni po treningu mam najgorsze zakwasy.

0

@paweldunajecfcb no to nie bierz do głowy. To normalne. Oczywiście, nie widziałem jak wykonywałeś ćwiczenie. Zakładam, że poprawnie. :)

0

@paweldunajecfcb pierwszy raz robiłeś?
Jeżeli tak to to absolutnie normalne.
Jeżeli zdarzyło Ci się to pierwszy raz od długiego czasu, to coś zrobiłeś źle.

17

Cudowne!

0

@bartekvisca 2027 :)
Budują nową, większą scenę.
Najnowsza jego plyta - Zunge też jest świetna.

0

@bartekvisca jedziesz na Lindemanna w grudniu?

0

@mekston jeżeli obaj będą grać za darmo i wezmą wszywkę to ok.

1

@PaPo jeżeli za darmo, bez płacy, z wszywką i na ławkę to ok.

0

Cudowny jest ten program XD

0

Sancet w Barcelonie. Hot or not?

0

Pomijając różnice cywilizacyjne i społeczne, to tak.

4

@MesQueUnClub_87 wszystko zmierza w stronę nazywania rzeczy nienienormalnych normalnymi.

8

@FCB_dimiC już od dawna.
Według nowych mediów prostytutki Nie istnieją. Są tylko sexworkerki i to jest praca jak każda inna. :)

0

@July_6_BcN nie no kochana, ta skarga do kurii to umówmy się. :)

0

@Hajny chwilkę dosłownie

0

@RosjaninBut Stany pokazują kolejny raz ile znaczą w Europie.
Najpierw zaczęło się od gadania, że zostawia Europe Putinowi na pożarcie.
Teraz straszą zabraniem wojsk.

Stany bez Europy nie istnieją. Jeżeli ta zostanie sama, to będzie musiała się uśmiechnąć do Chin. Trump tego nie zrobi.
Kto mu zostanie dla tej przeciwwagi? Rosja? Bez Europy nic to Stanom nie da.
A jeżeli Europa będzie musiała się uśmiechnąć do Chin - Węgry będą zwycięzca życia.

3

@Ojciec5tkidzieci nie no, Jachira jest poza konkursem zupełnie.

0

Kocham Flicka za to co zrobil z tymi chłopakami ;3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jedziemy z nimi 6-0 dzisiaj.

8

@BorzyKrzys "zawsze jestem drugi. Całe życie drugi"

21

Ale Betis piekny jest na tym Twitterze :D


1

@BulaKG a tego nie wiem. Polecam Ci obejrzeć sondy uliczne w Stanach robione przez uniwersytety.
Społeczeństwo w USA jest strasznie ogłupiałe. Polacy to przy nich profesorzy statystycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?