2

Orlowski co gadasz debil

0

Ja wam powiem ze madrycioki sie dzis wywala i ten głupi ryj rozwalą. Głupek wyleci dzis za pyszczenie jeszcze w pierwszej połowie.

0

@LeszekFCB Boli ma boleć

0

Ole ole ole ole ole ole

2

No to jeszcze legia w trąbę dzis i mikołajki piękne

2

@KrwawiaceoczyVEB Przecież tam pewnie kulesza siedzi a ty o poważnych ludziach mówisz

2

@Faro Przykro mi ale łazi za mną @Kessie i jak zobaczy browary to zrobi mi krzywdę a że sie nie znamy to pieprze takie ryzyko

7

Idę na rower pozniej skocze na basen jak wrócę obejrze sobie losowanie mam nadzieje ze nie będę za wcześnie

0

@Pablozeusz W jakiej grupie?

8

No to klasyczek.
Po co oni wygrywali to Clasico

2

@BorzyKrzys Jaki to ma sens no banda debili

1

Reprezentacja w kosza gra i gdyby ktos dawno nie slyszal.
Ole ole ole
Czekam jak będzie grała Iga i zaśpiewają gdybym jesze raz

0

@tomek8756 A teraz pomyśl ilu na nich głosowało i że oni są wokół Ciebie

2

Sedzia to zapomniał tych kartek dla Chelsea czy co.

0

3-0 nie bylo spalonego

2

No Pedry no party

0

Spokojnie wygramy to mowie wam ja

0

@KamilooosPL Poczytaj przepisy pozniej zapraszam

3

To jest faula na bramkarzu

1

Najpiekniejszy byl cama ktory biegł sobie obok i patrzył

2

Hindus to jest ale placekl

1

@APTAPT Wygrana wygraną ale to jest jazda na indywidualnościach. Żadnej gry zespołowej wszystko takie na siłę. No radości z oglądania nie mialem

0

@KRISU77 Ale o co chodzi?
Dobrze chłopaki robią wszytko jest git jak być powinno

1

@Faro I z tego powodu ze coś Ci sie kojarzy potrafisz ich tak nie lubić nie określając tego bardziej dosadnie

11

@Faro Co tobie Ukrainki zrobiły tak z ciekawości pytam?

0

@PeRRy Chlop narzeka aby narzekać jak to tutaj jest strasznie.

2

@konajoncek Dla mnie lekarze zaczynają być powli wyżej niż księża i politycy w byciu zwyklym bydlakiem. Mam wrażenie że tam jeśli chodzi o pieniądz to sufitu brak. Ceny za wizytę i usługę sięgają kwot komicznych. Kasa fiskalna na co to komu no i przecież masz wybór wcale nie musisz z ich usług korzystać. Wiadomo nie każdy ale jednak zdecydowana większość

0

@norbi77 Prawo Webstera

0

@Aragorn33 Wałęsa oddaj moje 100 milionów.

1

@FcPortoFan1999 Roben z Niecieczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?