jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bluu Jest git choć myślałem ze poda do tylu
1
Czy blondas jeszcze poda do przodu w tym sezonie
0
Gdzie Arnold pobiegł hehe
1
Jezu co Lechu gada to łeb boli
0
@MessiForeverTheBest Nie łapię?
1
Karny powinien być zawodnik Osasuny źle sie przywitał z bialasem
0
@pt9 Ale ile za to jest pięknych paznokci.
0
@Benz Znów przyszedłeś i prowokujesz a zaraz sie splaczesz jak vini i będziesz krzyczał o co chodzi
0
Niech mi ktos powie co to ma być. Valverde walu z pieści cisza druga ewidentną dla głupka nic.
2
Ale sie splakal hehe
10
To jest najgłupszy piłkarza jaki kiedykolwiek uprawiał ten sport. Jemu kiedyś to echo ten pusty łeb rozwali
1
@Kinginiesta Przecież gdyby były takie akcje w koszykówce gdzie sedzia by podjął tak różne decyzję w takich sytuacjach to w Ostrowie na hali by go zmiażdżyli psychicznie. Nie przyjechałby juz nigdy
1
@blakkudium I ja bym wysłał to do władz ligi aby sedzia sie wytłumaczył ale przecież nikt tego nie zrobi bo by trzeba za duzo wyjasniac
3
@AmigoBlancos Coraz bardziej sie kolego odklejasz kiedyś sensowne wypowiedzi teraz głupie zaczepki i do tego po meczach z takimi kontrowersjami.
0
Dlaczego nie wszedł Cancelo zamiast Balde dlaczego musze oglądać cały mecz blondasa.
0
Przecież to jest faul
0
Nie lubię zle sie wyrażać o naszych zawodnikach ale niech ktos juz podziękuję tej leniewj mendzie blondaskowi bo nie moge na niego patrzec
1
Stoper sam sklada nasza pomoc i obrone
0
Fermin zaraz bedzie ze swojej 5 strzelal
0
Teraz będą czekac i puszcza przedskoczków
0
Ogladam od tego momentu jak tam karniaczki?
1
Ja sie zastanawiam oglądając powtórkę jakąś on nie dał tej czerwonej. Przecież to jest nie możliwe mial mu ta nogę złamać czy o co chodzi w tej akcji
2
Obstawiam jakieś 5 minut maks
0
Brawo Panie sedzio brawo
0
Oglada to jest zart
2
Co dzis prezentuje sedzia jest gorszy od Balde a to juz trzeba umiec
0
Kartki na co to komu
0
Narysował co za zarty
1
Ja pierdo.. co za zart
3
Piłka wyznacza spalonego co ten debil sprawdza jeszcze przecież to jest zart