0

Sedzia sie pięknie pogubil i doliczy dwie minuty

0

Czerwona to ma byc

0

A ja wam powiem jeszcze nie odpadliśmy i chłopaki to zrobia

1

Ferran odkąd wyglada jak wyciągnięty z najnowszej Mafii to gra jak szprota a nie rekin

2

Bo do obrony to jeszcze pomocnicy muszą wrócić a piękny blondyn wiecznie spóźniony.

1

W pilke i stempel Simeone

0

@aldewir Nie wiem ale tam sie chyba zbychu nie schowol

1

Gdzie jest Zbychu sie pytom?

0

@Dieselzor 15 LM na co to grać

1

@europejczyk Mekambe to jest piękny szmaciarz. Za każdą taka akcje z automatu czerwona bym dawal jak za strzelenie bramki ręką

3

@Vegeta88 Ja płakałem jak Maciek nie mógł wyjść z łazienki.

2

@NeroTFP1 Panie ja wiem jak to sie skończy.
Pawel sie dowie ze Piotrek to nie jego brat:)

4

@Tomiveb Nie bo czysto było sedzia natomiast podyktował karnego dla madryciokow

0

@Mlody96 Też tak miałem i myślałem ze mi telewizor nawalał. O co biegało?

7

Jak sie będziesz kładł 20 razy bez kartki za symulke to zrobisz to poraz kolejny i tak aż dostaniesz karnego z dupy.

0

Dlaczego wpuścili tyłu kibiców Rayo na ten mecz bo nie chcecie mi powiedzieć ze to biali tak gwiżdżą

6

Ze im nie jest wstyd milion kamer a ci padają ja muchy. Przecież to jest obrzydliwe czekam aż belg padnie u siebie w polu karnym i będzie chcial 11

0

Fajny tyn czuczameni

1

Co to sa za szmaciarze

1

@Roobo Nie 4 a 8 Barca 4 i Benfica 4 bo tam negreira tez zapłacił

6

Czyli madrycioki z Benfica w plain Bez hindusa i zboczenxa. Jak by ich wywalili na pysk to byłoby pieknie

1

@capricornusjrk Jakie refleksje przecież tutaj sa ludzie którzy go popierają do teraz o czym ty piszesz

1

Dzis jest dzien w którym ojciec dyrektor nie wyłazi z łóżka i pozamykał wszystkie okna i drzwi aby zadne informacje do niego nie docierały. Jeszcze by chłop Magika odwalil

0

Fajna ta łódka taka dziurawa. Dwa lata Tebasa i ta liga bedzie tak żałosna ze Lech z Legia będą płacili wiecej

1

Lodlygo bedzie wchodził

1

Wchodzi Brachim Panenka :)

1

@ali3gator Zboczency zareagowali a mi tylko o wzmocnienie Barcy chodziło co poradzisz takie forum

2

Wam powiem brałbym tego Geja:)

0

@Toretto Dzieki doktorze

1

@BojanKriKicz Dziękuję była to dla mnie cenna informacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?