jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 A jaki drogi był. O Panie Auba by lepiej na tej imprezie wyglądał
0
@Murazor Bo inni podają do Raphinhi
0
@July_6_BcN Lewy przeglada lsbamba i osiwial jak zaczął czytać wysrywa pewnego użytkownika
3
@D10SLEO Pamiętaj że nic nie osiągnie I nie będzie na szczycie bo jest brzydka.
0
Wczoraj chciał człowiek piłkę pooglądać obejrzał gwałt. Dziś chciał obejrzec tenis i znów gwałt. Jak żyć
0
Iwan Probierz na trybunach
0
@Danny Gaucho Padły argumenty nie do obalenia to się nie dyskutuje z takimi jak Ty. Ja pie....
0
@Kinginiesta Tak na priv wrzucę Ci numer konta:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox To teraz sobie wyobraźcie że strzelający też.musi co jakiś czas to oglądać.
0
Kurde widać pewność u Igi i spokój króliczek natomiast z jakimiś problemami.
0
@mekston króliczek w szoku trza grać a ja nie mogę się ślizgać
1
@marek86 Marek weź leki
1
@KobeFR Powdzenia ,będzie dobrze
0
@JohnKennedy A ty co obrażony że o urodzie facetów nie rozmawiaja
1
Wiadomo wina Tuska
1
@ornung Na prezydenta kulesza
2
@RoberDzik Panadol na nich najnowsze dopalacze testują.
0
@Aragorn33 Mam nadzieję że nie miał tej przyjemnosci walnąć samobója tylko chciał żyć po tym co zrobił ale policjanci mu na to nie pozwolili i dostal najpierw w kolana że niby uciekał a później w łeb
1
@FcPortoFan1999 Zobacz co się dzieje w Stali wszystko niby wyglądało dobrze potrafią się liczyć a za kulisami burdel i kolesiostwo. Dopóki w polskim sporcie nie zbudujesz struktur to po jakimś czasie i tak wszystko się rozlatuje najlepiej to widać właśnie mniejszych miejscowościach.
0
@FcPortoFan1999 Jak tam wałek na walku był. Dlatego pier.. z hukiem.
0
@michaleu Radosław Hyzy grywał w Śląsku Wrocław. Pieprzy trzy po trzy ale pojęcie o koszu ma
0
@michaleu Nie wiesz kto to? Pewien Radosław
0
@Faro Tam pewnie często słychać tekst.
Jeba biedę
0
@AlexDark00 Dobrze Janusz dobrze. Legenda i tak już zostałeś
0
@AlexDark00 Ty Janusz na pewno jesteś legenda labamby. Razem z nauczycielem od powrotu neymara plus kilku innych gagatkow. Podpowiem Ci odrazu czasami się ta legenda nie chwal bo to nie powinno cię dumą napawac
8
@AlexDark00 Janusz większość larambi ci tlumaczy jakim zawodnikiem jest Lewandowski, najlepsi trenerzy na świecie to tłumacza ale Ty nadal swoje i piszesz do @Luciano99 o lekach i uniwersum.
0
@adamek20151 30 stara raszpla , chłopcze zrobiłaby z ciebie faceta i prosiłbyś na kolankach o jeszcze
0
@jacobFCB Jestem po twojej stronie i dodam że nawet do 60
0
@Nazio_87 Trump jutro. Wojna przeciwko Iranowi to nasz obowiązek