jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho Chciałbym Ci odpowiedzieć ale ta dyskusja nie ma sensu bo ja mam swoje zdanie
0
Moim zdaniem Valencia wygrała ten mecz i nie rozumiem dlaczego dopisali Realowi 3 pkt. Wiem że Real strzelił więcej bramek i tak mówią przepisy ale powtarzam moim zdaniem wygrała Valencia i mam do niego prawo
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czy ty rozumiesz co ja do ciebie pisze. Zasady są jasne nie ma tutaj żadnej sytuacji kontrowersyjnej a ty dalej bredzisz o jakiś korzyściach.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czyli nie znasz zasad piłki nożnej dziękuję Ci za odpowiedź.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ty i wiedzą kolejkorzu a wiedzę piłkarska już posiadasz czy nadal powinna być powtórka karnego?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Co odpiszesz Dodiemu? Ty i twoje inne zdanie do czasu aż ktoś cię nie wyjasni.
2
@MesQueUnClub96 Dodi jak wyjazd w Bieszczady niczego nie zmieni. Zmieni ale nie dla ciebie tylko innych. Tam nie będziesz miał internetu
0
@John_Doe A ustosunkujesz się do wpisu kolegi @mkord czy argumentów brakło?
0
Zwycięstwo byłoby Lewandowskiego beż żadnych ale gdyby tylko podał do Raphaela
1
@Criss18Barca Przywal się jeszcze do koloru skóry co se będziesz żałował
2
@Krzysztof1987 Ty przeczytałeś co kolega napisał?
5
@norbi77 Razem z @okiemtypera_lucaxx95
0
@Ptasior Uciekł na Węgry
14
@Sulimo Przecież on nic nie zrobił grał w piłkę a sędzia jest rasistą
0
@Marcelinho99 Zbierał złom
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja tylko pytam czy znasz się na przepisach czy trolujesz. Bo jeśli się nie znasz to po co piszesz takie głupoty.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To teraz mam jeszcze jedno pytanko na które chciałbym usłyszeć odpowiedź. Trolujesz czy nie znasz się na piłce i przepisach
0
@bartas97 Jesteś coś ty tutaj teraz wyjechał
0
@okiemtypera_lucaxx95 A tego karnego to powinni powtórzyć?
2
@okiemtypera_lucaxx95 TY nie powinieneś czasem strony zmienić
0
Komentator dalej swoje co za dzban
0
@AmigoBlancos Wyjaśnili cię i uciekłeś
0
Prawe jak Lewy tylko prawie robi różnicę
0
Angol umierał do gwizdka
0
Cwiakala to z dzuniora zaraz aniołka zrobi to jest nie smaczne
0
Dziś zostanie opluty Soto Grado
0
Kamil Jóźwiak na boisku mógłby wywalić Getafe z pucharu
0
@tomek8756 Nie podniecaj towarzystwa
0
@Faro Załapał że to nie strona o Porto i teraz stara się wszystkie posty które napisał przerzucic na stronę portugalskiej drużyny
1
@Filipem Ale tero to trza Olmo zarejestrować a on odpieprza takie myki że kto wie co tam że szwagrami ugotują