2

@Danny Gaucho Chciałbym Ci odpowiedzieć ale ta dyskusja nie ma sensu bo ja mam swoje zdanie

0

Moim zdaniem Valencia wygrała ten mecz i nie rozumiem dlaczego dopisali Realowi 3 pkt. Wiem że Real strzelił więcej bramek i tak mówią przepisy ale powtarzam moim zdaniem wygrała Valencia i mam do niego prawo

0

@okiemtypera_lucaxx95 Czy ty rozumiesz co ja do ciebie pisze. Zasady są jasne nie ma tutaj żadnej sytuacji kontrowersyjnej a ty dalej bredzisz o jakiś korzyściach.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Czyli nie znasz zasad piłki nożnej dziękuję Ci za odpowiedź.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ty i wiedzą kolejkorzu a wiedzę piłkarska już posiadasz czy nadal powinna być powtórka karnego?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Co odpiszesz Dodiemu? Ty i twoje inne zdanie do czasu aż ktoś cię nie wyjasni.

2

@MesQueUnClub96 Dodi jak wyjazd w Bieszczady niczego nie zmieni. Zmieni ale nie dla ciebie tylko innych. Tam nie będziesz miał internetu

0

@John_Doe A ustosunkujesz się do wpisu kolegi @mkord czy argumentów brakło?

0

Zwycięstwo byłoby Lewandowskiego beż żadnych ale gdyby tylko podał do Raphaela

1

@Criss18Barca Przywal się jeszcze do koloru skóry co se będziesz żałował

2

@Krzysztof1987 Ty przeczytałeś co kolega napisał?

5

0

@Ptasior Uciekł na Węgry

14

@Sulimo Przecież on nic nie zrobił grał w piłkę a sędzia jest rasistą

0

@Marcelinho99 Zbierał złom

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ja tylko pytam czy znasz się na przepisach czy trolujesz. Bo jeśli się nie znasz to po co piszesz takie głupoty.

1

@okiemtypera_lucaxx95 To teraz mam jeszcze jedno pytanko na które chciałbym usłyszeć odpowiedź. Trolujesz czy nie znasz się na piłce i przepisach

0

@bartas97 Jesteś coś ty tutaj teraz wyjechał

0

@okiemtypera_lucaxx95 A tego karnego to powinni powtórzyć?

2

@okiemtypera_lucaxx95 TY nie powinieneś czasem strony zmienić

0

Komentator dalej swoje co za dzban

0

@AmigoBlancos Wyjaśnili cię i uciekłeś

0

Prawe jak Lewy tylko prawie robi różnicę

0

Angol umierał do gwizdka

0

Cwiakala to z dzuniora zaraz aniołka zrobi to jest nie smaczne

0

Dziś zostanie opluty Soto Grado

0

Kamil Jóźwiak na boisku mógłby wywalić Getafe z pucharu

0

@tomek8756 Nie podniecaj towarzystwa

0

@Faro Załapał że to nie strona o Porto i teraz stara się wszystkie posty które napisał przerzucic na stronę portugalskiej drużyny

1

@Filipem Ale tero to trza Olmo zarejestrować a on odpieprza takie myki że kto wie co tam że szwagrami ugotują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?