0

@jacobFCB tak masz racje też to słyszałem

0

Na nich!!!! Po manite

2

@Rust_Cohle Przeczytaj kilka postów niżej zrozumiesz pytanie zamiast się tak spinać

0

@July_6_BcN No wiesz też mam takie zdanie i myślałem że tak to powinno wyglądać i każdy zdrowomyslacy człowiek za błędy dorosłych nie obwinia dzieci.

0

Takie pytanko mam .Jak jakiś koleś zabije innego człowieka to należy zabić jego dzieci bo kiedyś urosna i mogą być takie same?

0

@MESSIah16 Widzę że nadal o muzułmanach i nic nie dociera.

1

@MESSIah16 W żadnym wypadku cię nie obrażam. Nie zasłaniał mi się tutaj Izraelem i religia gdy zaakceptowałeś zabijanie dzieci bo kiedyś urosną. Nie nie jesteśmy kolesiami i nigdy byśmy nie byli.

0

@MESSIah16 No tacy później jak dorosną rozjezdaja ludzi. Wsadziłeś wszystkich do jednego worka i dotyczyło się to dzieci i zasłaniasz się jakimś durnym prawem Izraela. Weź nie kompromituj się już więcej dawno takiego gówna tu nie przeczytałem łeb masz poprostu wyprany

1

@MESSIah16 Sufit ci na łeb spadł. Oj ciekawe czy ty te swoje debilizmu na żywo głosisz bo jeśli tak to ten łeb masz pewnie zdrowo obity

1

Kurde tak się zastanawiam czy ten papierek po gumie Donald która otwarłem za dzieciaka nadal pachnie.

1

@Hindus Ten był uzależniony od masturbacji

0

@takisobiektos O fuck dopiero zobaczyłem. Jego mina mówi wszystko

0

@cules100pro Pewnie zawinoles komuś z klatki

0

@Foton Uuuu jedyny yntelygent się znalazł

8

Komentarz usunięty

3

Czy Romanowskiego znajdą szybciej niż Jaworka?

0

@takisobiektos No i zasmucił mnie ten Paryż już madrycioki byłyby w głębokiej dupie po przegraniu tego meczu. Najważniejsze jednak ze Barca do przodu

2

@John_Doe Za twoim rogiem to na bank Tusk stoi.

3

@John_Doe Spostrzeżenie? Chłopie litanie walnąłeś z powodu czujek. To miało tyle sensu co bebłanie Morawieckiego o cenie chleba.

1

@Safrani Był wylew był byli uśmiechnięci byli reszta jest nie ważna.

5

@John_Doe I z powodu czujek taki wylew. Wyjdź na dwór odetchnij spotkaj się ze znajomymi.

2

@MesQueUnClub96 Dobrze dobrze tak masz rację dobrze dobrze

0

Moglby im ktoś powiedzieć że czas jeszcze nie leci i nie muszą przedłużać wejścia na boisko

0

Na nich po manite!!!!

0

@Azazel_Pazuzu To odstaw te narkotyki jak już butelki za tobą chodzą

0

@patrix211 Nie daje ponieważ ja musze na to pracować i w byciu żulem pomagał mu nie będę

12

@arasz1819 Nie pamięta

2

@Jakchcesz Bo żeś lyn smierdzoncy

3

Madrycioki do przerwy w euroleague
38-54 w papę. Mam nadzieję że Zalgiris to dowiezie.

0

@Luciano99Trza dodać,i odjąć jaja se robisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?