2

Dzisiejszy mecz pokazuje czemu nie gra Fort. Jak typ odpuszcza pogoń za przeciwnikiem swoim skrzydłem to ja nie mam pytań..

0

@buglikos ja się szykuję na przyszły rok. Byłem na starym CN, byłem na Monjuic, czekam na nowy stadion. Miasto polecam, tak samo można się zakochać jak w samym klubie.

9

Trochę mnie bawią komentarze, że ten czy tamten powinien odpocząć. Oni są stale monitorowani przez lekarzy i fizjo, analizują ich wszystkie parametry. Na treningach i siłowni są podłączeni do całej aparatury ale jeden czy drugi wejdzie na stronę i wie lepiej niż eksperci :)

1

@Tasde Niby tak ale zarobienia jest chora kasa, za którą kupilibyśmy nowego napastnika. A tak kolejny sezon z Lewym.

1

Ja myślę, że z Fortem jest ten problem, że jest mało ograny. Może gorzej trzyma linię spalonego niż Martin. Powinniśmy przejść do wariantu z Inigo na lewej ok 70 minuty i Araujo w środku. Mecz pieknych bramek. Oby więcej dla nas

1

To już pech. 2 sytuacjez 2 gole życia

2

Szkoda że Balde potrafi grać tylko lewą nogą i jest taki wątły. Skelly pokakazuje jak powinno sie grac na LB

2

Ja nie wiem czy to zasługa Tuska ale jakoś szybciej biegają w tych meczach ligi mistrzów w TVP niż za PISu

0

@VamoSBarca88 daleko.bo spalony

0

@L4ngusta jesteśmy bankrutami. Jak szkółka nikogo nie ma to nie.

2

Troche bawi, że PSG bez Neymara, Mbappe i Leo gra ladniejszą piłkę niż z nimi :)

1

@misterio oni maja już ligę wygrną i odpoczywają od kilku kolejek

0

@adamek20151 przy windzie na parterze jest najgorzej

0

Nie wiem czy jest jakis szybszy zawodnik niż Dembele

1

@lukaszbrk Raphinia nie ma takiego dynamitu w nogach jak skrzydlowi PSG czy Saka, a ostatnio jest bez formy

2

Wniosek jest jeden. Trzeba kupić grupkę szybkich murzynów na nowy sezon

0

@VamoSBarca88 bez przesady

0

To pokazuje ze potrzebny dobry trener ale tez, że atak musi być szybki. Nie mamy tak szybkich napastników. Z taką formą dembele to byśmy go teraz do PSG za 200 baniek puścili

61

A Lewy podrapał się pod nosem i cyk, 3 mecze zawieszenia :) Cyrk na kółkach trwa

9

Wszystko fajnie ale myślę, że Barcelona powinna już się intensywnie rozglądać za jakimś dobrym, młodym GK. Może teraz za Wojtka Marcin Bułka :) A tak serio to już ten czas bo Mats młodszy nie będzie, a ostatnie sezony miał słabe. Wojtek nie daje w meczach nic ekstra. Broni poprawnie ale od tego jest bramkarz. Większość sytuacji gdzie ratował nas var, kończyła się golem na przeciwnika, a nie obroną Wojtka.
Pozytywnie go oceniam jako człowieka, kibicuję jako rodakowi ale trzeba trzeźwo do tego podejść.

51

Kara powinna być naliczana od momentu jak dostanie od lekarzy zielone światło na grę.

1

@Dieselzor nie ma pewniaków. Będziemy dojechani po Interze, nie wiadomo czy tfu tfu jakies kontuzje się nie pojawią. To tylko piłka.

4

Chciałbym aby ich Celta wyjaśniła w weekend

41

Kolejny tatuś jak Neymara, Leo itd. Tylko czekać, aż ktoś inny da prowizję od transferu i da mu jeszcze więcej "na chleb". Słabo widzę przyszłość Yamala jeżeli ojciec będzie go prowadził.

0

@Destroyer_of_Worlds to tak prosto nie działa. Zależy co wpisał sedzia w protokol, a te małe kary na 1-2 mecze nie przechodzą na ligę

1

@D10SLEO najlepsze ze nawet tego var nie sprawdzał

1

Jestesmy beznadziejni

1

@Mankind choćby przy rożnym gdzie Cubarsi chciał dobijać a typ go położył za koszulkę

1

Sędziowie mają pełne porty. Jak mecz się nie rozstrzygnie i będą karne, nam też na wszelki wypadek nie pozwolą ich strzelać

0

Żółta ewidentna, Rudiger przerywał kontrę. Ręka rõwnież na karny... Real osiągnąc co chciał nagonką na sedziego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?