0

Wczoraj Nuno Mendes pokazał jak wiele brakuje cech naszemu Balde żeby go stawiać wśród topowych LB na świecie. Siła, szybkość, zdecydowanie, dobre decyzje. Firmowa akcja Balde to rajd lewą strona do lini końcowej i powrõt na swoją połowę..
Swoją drogą PSG ma team na lata. We wczorajszych meczach o 3 miejsce i w finale,.zameldowało się 3/4 składu PSG w składach wyjściowych.

1

Mnie złości Pep. W Barcelonie po 4 latach pierniczył jak to dla trenera 4 lata to za długo na jeden klub itd a w $ity 9 lat to lajcik i podpisuje nowy kontrakt. Sprzedał się i tyle.

0

@Borneo mógł tą piłkę wybić, a nie wdawać się w drybling i by nic się nie stało

1

@MatBac1991 było go pogonić jak za niego dobry hajs dawali

0

@Toretto Było brac Kvarę i byłby wiatrak na obu skrzydłach

5

@Commando podchodząc Twoimi kryteriami, to żaden rząd dotychczas na takie wotum nie zasłużył.

5

@AduŚ07 niby fajnie ale nic nie zniszczyli, a nawet jeśli, nie ma to wpływu na funkcjonowanie mostu

3

@Safrani Miałem moment, że myślałem, że kanał Zero będzie faktycznie neutralny ale jak słucham Mazurka i widzę te ich tytuły, to kolejna szczujnia jak TVP i TVN tylko w drugą stronę. Taki backup dla Republiki

0

@draxidox a PIS nie robiło z ludzi idiotów. Nie wchodź do lasu bo jest pandemia ale do kościoła możesz, bo tam jej nie ma :)))) Jakby posłuchać wypowiedzi posłów PIS też było wesoło. Są siebie warci. Jedni i drudzy mają nas za debili ale może w tym maja trochę racji bo ciągle ludzie na nich głosują i są u władzy.

0

@pluszek I co, powrót do krzywoustego Morawieckiego? Czym był lepszy od gnidy Tuska? Ten sam kaliber.

0

@pt9 serio przez 6 lat? A nie było to pół roku?

0

@Safrani Ty akurat stałeś się milionerem z 3 mieszkaniami :)

0

@cules100pro jako ciekawostkę powiem Ci, że w Warszawie są mieszkania droższe niż w Madrycie. A teraz porównaj sobie zarobki.

1

Czyli jaki jest plan, Garcia in, Mats i Wojtek out?

0

@Starrk jeszcze nie wiadomo czy przyjdzie.

0

@draxidox Antoni Macierewicz zostanie

0

@maroon fajna wycieczka personalna. Zgłoszone

5

@LOPEZ16 a czym przekonywal Nawrocki? Krzyczal hasła jak np. że obniży rachunki za prąd gdzie go Mentzen pięknie wyjaśnił, że prezydent nie ma takich uprawnień i ten sam sie przyznał, że to ma przegłosować jakaś komisja 29 maja! A dalej jeździł i krzyczal jak to on zmieni.

1

@krajana trybunał, sami ludzie z PIS. Sąd najwyższy, sedziowie mianowani przez PIS, sami polityczni. Czarnek sam rzucił, że zabrakło im 2 msc żeby rządzić w pełni czyt. aby mieć wszystkir aparaty państwowe

0

@OskP dlatego nawrocki jeszcze bardziej polaryzuje polakow. Nie widzi tego, ze polowa narodu jest przeciwko niemu i dalej podburza nastroje zamiast je tonować

2

Mnie bardziej zastanawia co oni tam maja za fizjo w tym PSG, że Dembele zagrał praktycznie cały sezon, w dodatku pressował całe mecze. Szok jak go fizycznie wyciągnęli. Ja go zawsze lubiłem aczkolwiek kiedya jego głowa nie dojeżdżała ale szybkość i dynamika top. No i obu nożny.

0

Nie ma sędziów z holandii i od razu lepiej. Co jak co ale PSG ma mega szybki i dynamiczny atak. U nas tego o Lewym i Raphie powiedzieć nie można.

0

@PatrychoO nie marudź tylko ciesz się, że już możesz do lasu wchodzić i że nie chorujesz ciężko bo może trafić pod respirator, którego nie ma bo Szumowski przebalował nasze dziesiątki milionów z budżetu

4

@marcin62 nikt go nie wpuści. Lis się skompromitował jak tylko mógł w ostatnich latach i teraz jest już nikim, nawet nie miłym gościem z sąsiedztwa

1

Niech te wybory już się odbędą i pogadajmy o piłce :) Kto wygra to sprawa drugorzędna bo i tak będzie do d**y.

0

@papryk13 a jak napiszesz na pis to siedzą cicho :D

1

@Karzel teraz koledzy z PISu moga rozkraść co im się podoba. Tego typa co go z Dubaju przywieźli też ułaskawi bo rodzina partyjna. Jedni i drudzy to złodzieje ale wybielanie pisu po tym co robili przez 8 lat jest dla mnie niezrozumiałe, chyba że Twoim jedynym źródłem wiedzy było ówczesne TVP. Leciał wał za wałem, a tępemu ludowi dali po 500+ żeby nie patrzyli im na ręce.

2

@blakkudium tylko z dostępnością słabo

1

@wojti258 Bąkiewicz lał pałką teleskopową kobiety i to też było ok. Dla władzy jesteśmy nikim.

2

@GTBTP Dzień przed wyborami powraca sprawa. Ależ te terminy się zbiegły. Przypadek? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?