jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca idź sobie na strony poświęcone skoczka narciarskim i tam sobię pisz
2
@danio1899 Vini to jest obecnie top zawodnikiem w tym sezonie
1
@kkbarca Demir i Collado xD
1
@LucaMancini właśnie oglądam dwójkę. Jest tragedia, ale cisnę xD
0
@LS dokumentalny, dramat, przygodowy. Lubię przetrwanie i tego typu rzeczy;D
0
@Wittgenstein Netflix? Spieszę oglądać;)
0
Szukam serialu na Netflix w tematyce podobny do ZOO. Coś o zwierzynie, przetrwanie i tego typu rzeczy:)
12
@Criss18Barca przypomnę to jak będą skoki, wyścigi, temis, koszykówka i reszta sportów które mam w głębokim poważaniu a jednak się tutaj znajdują
9
Ile najwięcej musiał zapłacić klub za usługi Chupo Motinga?
50 tysięcy euro, Nurnberg wypożyczył go za tyle z Hamburga. Reszta zmian barw przez Kameruńczyka to free transfer.
1
@Xwowrak ćwiczeni, nadal tylko ćwiczenia.
Niemniej jednak, uważam, że konflikt nabiera rozmiarów niepokojących.
0
@arkasath trochę prawdy w tym jest, hot 16 ją obnażyło strasznie, jej słaby warsztat
0
@Rewolucja123 on mi się z tą wodą Borjum kojarzy
6
@Mario96w @GeneralXavi
2
@Fenyx tak jak w ostatnim sezonie. Na jednej się skończy
0
@mrboom tylko smog wszędzie...
1
@TheNekro94 mówię od dawna. Prawie stuletni system życia. 8-8-8
Jak my się mamy rozwijać skoro nadal lecimy na starym systemie pracy?
Najwyższa pora go skrócić i wydłużyć czas dla siebie. To prędzej czy później nadejdzie
0
@GeneralXavi mówisz o Suarezie? Nas nie było na niego stać nawet
1
@Przemek2323 wolę 7-5 to wygląda spektakularne
3
@FC1899Barca jak mógł się stać faworytem jak głosowanie już dawno zakończone i teraz to sobie mogą kursy wstawiać
1
@BART97 przecieki były, Leo Win
0
@Krzychu83924 dla mnie czysto w grze w obronie przerasta o głowę Pique i Puyola. Po prostu chłop miał odbiór a wślizg to wzór i mógłby to na Uniwerku wykładać
1
@Kgorecki2500 ćwiczenie interwałowe, wcale nie należy do lekkich. Nieraz się biegało:)
2
@macio_944 mówi się dużo o tym,że Setien był fatalny, ale uważam, że bez Amigos team i nastawienia każdego źle do niego to osiągnął by tu pewne rzeczy. Przecież taktycznie to był dobry trener, a to że w klubie było szambo to inna sprawa. Szczerze to spodziewałem się że to on poprowadzi Barcelonę od nowego sezonu
2
@tomek8756 czy właśnie ktoś z partii rządzącej jawnie krytykuje Unie Europejską?
Przecież to tak jakby kierownik Biedronki zaczął publiczne kląć na tego całego Portugalczyka ci założył biedre xD
Coś tu się odpierdala
1
@MesQueUnClub96 i zaczynamy sezon zimow..... Wróć.
Sezon narciarski który z roku na rok doprowadza mnie coraz bardziej do szału. Jest tego tu tyle Napier**** w zimę,że rzygać mi się chcę.
Chciałem się tylko tym podzielić, oglądajcie sobię w spokoju :D
0
@Worny Langlet się poplakal aż
0
@ShinobiQWE nawet z tym Neymarem klasyk wygrali;)
0
@Joe_Pesci już przyszły, również szybko odwołanie szkoleń przyszło
0
@Janas11224 w sumie stworzyć marke dla bogatszych i cały czas wciskać im to samo to proscizna zarobkowa, nawet nie sprawdzają co kupująxD
0
@JohnnyBarca normalnie w końcu?