jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SwieteOfficjum genialne napisane. Czekam już tylko jak zobaczymy to na Camp Nou!
2
@GeneralXavi ja to rozumiem w ten sposób.
Zostawił dla nas kadrę.
Wziął robotę której nikt by nie wziął, no bo tak szczerze? Kto by wziął tą robotę rok temu? Xaviemu brakowało w tedy doświadczenia i nie chciał. Kolejki do klubu nie było i teraz nie ma, ale na szczęście Xavi jest odważny.
Odmienił Barcelonę mimo wszystko bo rocznikowi było na Plus i zaczęliśmy stwarzać ogrom szans na gola a to był największy minus Setiena i końcówki Valverde. Myślę,że gdyby już w tedy był z nait uczciwy topowy napastnik to wszystko potoczyło by się zupełnie inaczej.
Niemniej jednak sytuacja obecna jest po prostu zbyt trudna dla Ronalda i tyle. Szacunek u mnie na do końca życia.
2
@Beztroskii to koniec znajomości czy nie?:D
6
Czekam aż po koloni Francuskiej i Holenderskiej na Camp Nou zawita delegacja katarska i odpowiedniki Luka De Kinga w postaci Achfrana Chakalabadyego!
0
@Emhyr jego mi szkoda, podobno bardzo dobra fachura, więcej się jutro dowiemy. Mi się mignelo że będzie on zastępca trenera dopóki go nie zatrudnią
0
@AduŚ07 tacy ludzie to skarb. Piękne masz wspomnienia
0
@macio_944 za Setiena było Gorzej, wyobrażasz sobie barce Setiena bez Leo? Tragedia
0
@Gaz to to na pewno, jestem pewien że w styczniu go nie będzie
0
@BombowiecKrawczykon to chyba powiedział raz i jeżeli się nie myle to notabene po meczu z Royo:D
1
W końcu doczekam czasów gdzie jestem team @Rewolucja123 w kibicowaniu Xaviemu na tym stanowisku.
Również uważam, że its time k nie ma sensu czekać i pompować balonik. Ma wyjść to wyjdzie.
Chociaż już pierwszy sobię zaklepie
#Xaviout
2
@horang jeszcze Dembele, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Langlet, sztab medyczny i jazda
1
Niech nam wkoncu los odda i podzielimy los jaki spotkał Chelsea czy Bayern którzy po zwolnieniu trenera podnieśli się o kilka poziomów w zwyz
0
@BarcaInfo to musiało się wydarzyć, mimo ogromnej sympatii to cieszę sie bardzieo
0
Koeman, czas się skończył
0
@agaFCB a ktoś tam gra dobrze
1
@Przemek2323 moje strony raczej nigdy nie mieli do czynienia z Rosjanami. Zdecydowanie Niemcy i nie wspominali ich zawszę dobrze. Co prawda mój dziadek wspomina sytuację jego mamy, która miała 9 dzieci i Niemcy nie wzięli jej do siebie bo miała dzieciaki i zachowywali się bardzo w porządku co do cywyli.
Jednak jedna osobę odstrzelili, ale to dlatego,że już zaczęła się rzucać i stawiać, reszta miała spokój.
Natomiast dwa kilometry od mojego aktualnego miejsca zamieszkania była linia frontu i w okolicy mnóstwo zabytków kiedyś można było znaleźć. Gdy wojna się skończyła to gdzieś tu został jeden niemiecki żołnierz. Chłopy go odstrzelili jak do lasu uciekał, taka oto Ci historią
0
@Gangol to niedobrze, na ten temat trzeba rozmawiać i przekazywać to co się tutaj działo w tedy.
Żeby za 50 lat nikt nie wpadł na pomysł, żeby zapomnieć o tym wszystkim i pomyśleć,że wojna to bzdura i tak naprawdę Niemcy i Rosjanie są w porządku.
Dziś trzeba się szanować, ale w sercu trzeba mieć pamięć o ludziach którzy przelali krew za kawałek ziemi w starciu z Niemcami i Rosjanami
0
@Bruttal a to jakoś jej umniejsza? Tak jakby rok tego piekła to nic by nie znaczył. Przecież wyraźnie piszę,że pamięta tylko powrót z Niemiec i to moje jedyne"żywe" źródło jakichkolwiek informacji.
Sam fakt, że przeżyła a jej rodzice wydostali się z obozów to już powód do dumy.
Poza tym świetna historia. Prababcia Ukrainka, zesłana do Niemiec, tam ożeniła się z Polakiem i wróciła do Polski do województwa Sieradzkiego wówczas. Prababcia umarła w 2012 i bardzo żałuję,że od niej niczego nie wyciągnąłem. Urodziła się w 1920
4
Jest jeden powód dla którego chciałbym urodzić się w latach osiemdziesiątych.
Chciałbym w żywe oczy porozmawiać z tymi wszystkimi ludźmi którzy przeżyli wojnę, walczyli i mogą nam jeszcze dużo o niej opowiedzieć. Dziś niestety Ci wielcy ludzie mają liche zdrowie jest mała szansa, że z kimś mógłbym rozmawiać swobodnie. To mnie drażni, że nigdy nie przyszło mi usiąść przy kawie z kimś kto przeżył wojnę i przegadać z nim o tym kilku godzin, tak żeby ta osoba się nie męczyła.
Moja babcia przeżyła wojnę, jest z rocznika 44' i pamięta jak na nogach z Niemiec wracali do Polski, do losowego miejsca i tam się osiedlili. To wszystko co mogę od niej wyciągnąć a chciałbym temat spalić do cna.
0
@Rewolucja123 chciałbym Garcię
1
@MrShakira tego nie wiesz, narazie jest łamliwy jak Dembele. Niepokoi to,że wygląda świetnie a tak często się łamie. Tak silny chłop a tu jakieś kontuzję biodra.
0
@PatrychoO mi się podoba byle nie te katalońskie barwy, koszulki w tych barwach mi okropnie zbrzydły
2
@HighestInTheRoom kręci się w kółko na temat na który po prostu pojęcia nie ma i to jest ten problem
0
@Rewolucja123 to kontuzja zupełnie innego kolana w dodatku to jest uraz i wiązał się z bardziej uderzeniem niż jakąś infekcją w rzepkę i więzadła
0
@arkasath zrobił poniedziałek oj zrobił!
1
@Ciule123 jak zmarnował tą trzysetke w El Clasico to sam się wypisał z tego wyścigu w którym nigdy nie brał udziału
0
No dobra, ale przecież on w presezonie ile trenował? Rok temu we wrześniu wszystko było robione na pretce, w tym sezonie zaraz uciekł do OL. Co do innego faktu, to pisałem o tym w lato,że presezon to kit na wodę i jedynie coś dla młodzieży. Kadra do treningów wróciła kiedy presezon się skończył i każdy z piłkarzy jest zupełnie w innym etapie. To jest niepojęte,że nikt jeszcze z tym nic nie zrobił.
Tylko młodzież, Pique, Roberto brali na poważnie udział w presezonie, teszta to Barca B.
To nie jest żadne usprawiedliwienie wyników, ale postawienie takiego odważnego stwierdzenia też nie jest rozsądne. Przecież ten łamliwy Dembele w tamtym sezonie praktycznie w ogóle nie pauzował. Do Bayernu nam daleko, ale skoro nawet Cou troszkę lepiej wygląda i się rusza to znaczy, że troszkę lepiej niż za Valverde jest
W dodatku Barca zaczęła grać rok temu co trzy dni i taki stan trzymał się około 3-4 miesięcy. Dobrze wiemy, że to nie czas na trenowanie tylko rozruch, regeneracja, mecz
0
Dziesiątki bramek straciliśmy po stracie piłki przez Leo. Pierwszy z brzegu? Chelsea - Barcelona 1-0 Stanford Bridge 2012
0
@Azi brak szacunku i tyle
0
@kuz Cury to nie był gość co załatwił Pedriego i Aroujo?