jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB taki Korwin piłki nożnej, oddany swoim prawda
0
@Mns21 wątpię. Liverpool wygra szybko mistrza i odpuści trochę, pewnie nikt nie będzie zapierdzielal jak sezon skończą szybko, wejdą mecze co 3/4 dni i będą rotować, nikomu tam nie będzie zależeć, żeby ustanowić niewiadomo jakim rekord. Liverpool może szybko zacząć przygotowania na następny sezon z uwagi na to, że oni skończą go w dwa tygodnie a reszta będzie się miesiąc męczyć. Jak wiemy Klopp nie odpuści okazji, żeby ruszyć w przyszłym sezonie na większym gazie niż w tym
1
@Yanek dziwne,że o jednym jak i drugim nikt nie mówi jako o królach futbolu tylko o Pele
3
@Messibestplayerintheworld powrót Suareza i wypoczęty Messi to są tak potężne transfery,że wszystko możemy. Umowny się ta dwójka już nie jeden tytuł zdobyła
0
@Luki 10 pewnie w Niemczech w lidze mistrzów zagra jak wróci. Przedłuża kontrakty do końca sierpnia i potem będziemy się martwić
0
@PatrykBarcelona u nas mógłby zagrać teoretycznie xd bo wróci gdy się La Liga zacznie, ale nikogo nie da się dorejestrowac
0
@bartekvisca zawsze coś komuś będzie niepasowac
0
@Kubox wyjątkowo nie ufam Włocha
0
@tbas ja nie wierzę, że polska gdy ma już osobę trzeźwo myślący nadal ja krytykuję.
11
@GeraltzKatalonii im Bosak radzi se lepiej tym więcej hejtow. Ale dobrze, ważne że mówią już nie ważne co
0
@cat_r37 chciałbym się odnieść na początku do tego co przemilczyleś. Uważam,że brak skrzydeł w wypadku drużyny która ma we krwi grę wysoko bocznymi obrońcami jest kluczowy, u Valverde ataki Semedo kończyły się często na 40 metrze bo trzeba było oddać piłkę Leo. U pana Kike wygląda to trochę lepiej ponieważ Semedo gra często jako wręcz wahadłowy.
Co do statystyk kluczowych podań, zgodzę się w pełni, ale nie możemy w piłce nożnej wierzyć do końca statystyką ponieważ na owe statystyki wpływa zbyt wiele czynników, jedenastu na jedenastu gra i zwykle za to,że Alba czy Roberto mają statystyki odpowiadają pomocnicy czy napastnicy, wystarczy, że Semedo tych piłek nie dostawał. Z tego co pamiętam to Semedo cały czas wybiegał za obrońców czego nie można powiedzieć o Roberto, Alba jest ulubieńcem Leo co daje mu bardzo dużo w aspekcie udziału gry w ofensywie. Podsumowując uważam, że wykorzystany Semedo będzie bardzo dobrym obrońca, i postawiłem go obok Viniciusa ponieważ akurat ten rezerwowy w 1 na 1 umie ci również przeklada się w wygrane pojedynki Brazylijczyka.
0
@MrShakira każdy kto pracuję musi się znać na tej tematyce;D
0
@Kacper1432 bo go nie znam. Bacznie obserwuje swoją Konfederację i Bosaka i dlatego na nich oddam głos.
2
@michal26 pewnie, że tak, ale coraz bardziej uważam , że Białoruś zrobiła interes życia olewając temat xD
0
@Katalończyk 99 nadal zluzuj poslady i nie bulwersuj się;) Duda i PiS jest jaki jest i akcja miała na celu zabieg podobny do Tik toka na którym Andrzej też się udzielił, się to nie zmienia faktu że pomógł i oby wpłacił. Akcja już się rozłąka na każdy zakątek Polski co tylko pomoże zebrać więcej kasy i zbierzemy ostatecznie pewnie około 3 milionów co da trochę tym lekarzom. Nie wchodząc w politykę prezydent zrobił dobry uczynek i bardzo dobrze
0
@cat_r37 nauczmy się po pierwsze dostrzegać jakość, Semedo ma świetne przyjęcie kierunkowe, zaryzykowalbym,że nawet obecnie najlepiej sobię w tym aspekcie radzi na swojej pozycji. Za czasów Valverde nie grał w ofensywie dobrze gównie dlatego,że nie grał w ofensywie... Za Quique to się zmieniło i widać, że potrafi grać kombinacyjnie, może to nie Alves,ale tylko Alves to Alves. W obronie nie jest idealny, ale Alvesowi też dużo brakowało. Mimo wszystko każdy pamięta jak wyłączał wielokrotnie nowego Neymara Viniciusa. Boczni obrońcy popełniają błędy gdy obrona jest niezorganizowana, trener zawszę powtarzał, że boczny obrońca jest tylko sznurówka w bucie a stoper powinien być podeszwą, natomiast jest jeszcze skrzydłowy których u nas nie ma i zwykle Firpo, Alba, Sergi czy Nelson mieli pojedynki 1 vs 1 gdzie częściej wygrywa atakujący, stąd też wzięło się w dużej mierze stwierdzenie, że Semedo nie umie w obronie. Przyznaje,że popełnia błędu przy stałych fragmentach oraz źle się ustawi raz czy drugi do krycia. Mimo wszystko na ye chwilę dla Barcy nikogo innego nie znajdziemy
0
@Rewolucja123 piłka to gra zespołowa i skoro reszta nie mogła biegać to Ronaldo tym bardziej powinien się skupić na asekuracji a nie robić z siebie pajaca
3
@gorgota tydzień temu ktoś to tu zaczął i się urwało... Fajna inicjatywa i chętnie bym wziął udział;)
1
@Mns21 co za chłopak swoją drogą. Od 15 roku życia zdobywa mistrzostwa kraju i dziesiątki innych pucharów. Puchar Niemiec, Włoch i Francji ma tak samo jak mistrzostwa tych krajów, do tego super puchary tego jest na prawdę w pizdu. Nie chcę mu się patrzeć czy był na mundialu, ale mimo to nigdzie nie może się super wybić bo wszędzie nie może zacząć grać. 17 trofeow plus vice mistrzostwo Europy i uwaga 23 lata:D
Jak dobrze pójdzie to przed 30 może dobić i nawet do 40 pucharów, myślę że zdobędzie ich najwięcej jak utrzyma się klubów typu Bayern
3
@HeinzDundersztyc ludzie nie są idealnie dlatego Messiemu brakuje domniemanego charakteru, Ronaldo pokory, nonszalancji elegancji czy Dryblingu, Neymarowi brakuje postury sportowca i poważnego podejścia do życia ( choć coś za coś) a Unieście brakuje złotej piłki.
Nie możemy oczekiwać od kogoś wszystkiego, nie istnieje piłkarz szybki jak Mbappe, zwinny jak Leo i strzelający jak Lewy, znaczy był ale za to nie miał zdrowia - Nazario
0
@Piotrek83 czemu?
4
@Piotr89Sand daliśmy się wydymać na setki milionów bo grypa panowała i tyle
0
@Sznejk a patrząc na prawą stronę ilu jest lepszych od niego w tym aspekcie?.
Kimich, Arnold, Carvajal, Cancelo, Walker, Bissacka i chyba skończyły mi się nazwiska. Poza Bissacka, Cancelo i Kimmichem nikt nie pasuje do Barcelony. Semedo ma wszystko, a jak dodany do tego rozwój pod okiem Setiena to może być tylko lepiej
1
@Xavyol sądzę,że powinniśmy zluzować poslady, gdyby Trump to zrobił to nie było by żadnego ale
8
@Mesi12 szanujmy się, wszystko w ustach Brauna brzmi kosmicznie dobrze. Potencjał na znakomitego mowce ma niebotyczny
0
@Bykunn emersinho!
1
@lukas10 nie ma tak naprawdę czegoś takiego jak transfer. Kupujesz kartę zawodnika i " możesz" mieć w kontrakcie obowiązek rejestrowania go do rozgrywek. Jak kupisz kartę Cancelo i sprzedaż ja do Interu bez rejestracji jej w żadnych rozgrywkach to jest to legalne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ForcaMilosz od małego byłem pewien, że " Piłsudski" przydałaby się Polsce.
1
@kerouac dokładnie, my Polacy boimy się kontrowersji i przyzwyczajeni jesteśmy do " ulizanej grzywki" i poprawności. Boimy się tego co inne, a Korwin zasłużył sobie jak pies na bude, żeby chociaż trochę porządnie " porządzić"