0

@Triv44 że go nie wzięli 18 lat temu...

0

@LuisSalvano to jest to czego potrzebowaliśmy ale nikt nie prosił! Czekam na nominacje!

0

@Beztroskii goddamn IT.

0

To jak tego wieczoru ruszyło h16c to jest niemożliwe. Akcja jest już w Niemczech, dzięki Domagale w Australii! Dzięki PlanBe i Young Lungsowi w Toronto i Stanach, dzięki Wojewódzkiemu w TV też niedługo o tym zaczniemy mówić!
Przypomnę że zwrotek nie dali jeszcze : OSTR, Eripe, Problem, Deys, Quebonafide, Tede, Peja, VNM czy Tymek.
Przypomnę, że Que to bliski kolega Tommiego Casha czy Sfery Ebbasty a za tym idzie Young Lean, Yelawolf, MGK czy nawet pieprzony Post Malon. Jesteśmy o parę zwrotek,żeby cały świat o tej akcji usłyszał!

0

@priest9999 a ja słyszałem że może bo nikt Dembele nie wykreślił z listy

0

@Piotr89Sand muszę wrócić na ps5 ponieważ w PES mogę wgrywać zespoły i ogólnie ludzie polecają plejke, aczkolwiek jak pojawi się opcja import/export w nowej konsoli dla PES to kupuje x box

2

@Mns21 zmarnował sobie karierę w tym Bayernie. Oczywiście mistrzostwa Niemiec i puchar, ale co by mógł zdobyć w Barcy, City przez ten czas? O wiele więcej, zwłaszcza z jego pomocą. Gdy Guardiola odchodził z Bayernu to samo powinien zrobić Thiago

3

@Messibestplayerintheworld pięknie było by móc powiedzieć,że mamy najlepszego pomocnika na świecie

0

@Koneser1899 raz była w tym sezonie i chyba przegraliśmy nawet ten mecz xD

1

@codemat to jest jasne że e - geazy Tommy cash, Young Lungs, sfera ebbasta.
To będzie prawdziwy przełom tej akcji

22

Sle pozdrowienia z pierwszego legalnego treningu po pandemii. Głód piłki niesamowity, w życiu się tak nie cieszyłem z piłki jak dziś!

0

@SkN z 8 miliardów osób na świecie z 50 % żyje w takiej biedzie że nie słyszeli o rzeczach dostępnych dla 2 czy 1 świata

0

@koziar skończy jak Malcom

0

@cat_r37 bo ma mało kontaktów w polu karnym x D

0

@Jaro1279 możecie grać w ile chcecie, co policja będzie stała i pilnowała ilu was wchodzi? Już można sobie grać a jak coś to bez problemu uciekniecie

1

@masq nawet Ivan i Griezman co razem by maraton przebiegli przestali być tak wydajni. Przygotowanie fizyczne za Bl Valverde zbiera żniwa

0

@Triv44 no nie rób se jak, normalnie

0

@IronSanHybrid pewnie zgromadzili się w 15 i to zrobili :D

0

@Ratamahatta na prawdę nie rozumiecie,że De Bruyne ma te liczby dzięki skrzydłowym i ruchliwej 9 a tych czynnikow u nas nie ma?

0

@busquets5 odstają o lata świetlne. Jak oglądałem mundial 84* to się za głowę łapałem jak im się pilka od nóg odbija

3

@Hiacynk nosa to tak nie do końca. Bo każdy z nich był turbogwiada, która była gwarantem bramek w szczególności ostatnia trójka czy czwórka. Nosa to miało Atleti z Aguero, Forlanem, Falcao, Torresem, Griezmanem, Costa.

2

@AmigoBlancos chyba jedyny klasyk od kiedy jestem kibicem którego nie pamiętam, nawet jak te bramki tam padały

0

@MESSIah16 gdyby Polacy nie byli narodem egocentrykiem, naukowców, Januszy, znawców i nie mieli o sobię nie wiadomo jakiego zdania to model szwecki byłby wprowadzony 1 marca i dziś nikt by o wirusie nie słyszał. Myślę, że jest zbyt duza panika, od otworzenia lasów jedną rzeczą jaką ludzie przestrzegają to chodzenie w maskach gdy policja patrzy. Ludzie już się spotykają i generalnie stayathome już nie istniejemy. Wiele się nie zmieniło, kto miał umrzeć to umarł i kto ma umrzeć ten umrze, przez tą " dbałość o naród" wielu ludzi straci dach nad głową i setki tysięcy straci pracę, cofniemy się w rozwoju o kilkanaście lat i stracimy mnóstwo pieniędzy. Wystarczyło żeby chorzy i "dziadki babcie" poszły na ryneczek w dwa wtorki i dwa piątki w maseczkach i że sprytem i nie pieprzyly głupot z koleżankami i nagle nic by się nie stało. Oczywiście należało zamknąć granicę na jakiś czas i pomoc finansowo tym którzy tracili by w ten sposób pieniądze, ale to w zupełności by wystarczyło. Założę się,że Białoruś na tym wyjdzie najlepiej j uważam,że jakby każdy o siebie zadbał odpowiednio to nikt by nie chorował, myjmy ręce, nie poprawiajmy grzywki co dwie minuty i zachowajmy odległość na pewien czas, to było takie proste. Miliony ludzie będą się odkuwac parę lat bo nie dbaliśmy o higienę i plulisny sobie w twarz.

0

@MateuszQ ostatnie dwa/ trzy lata generała to było męczenie buły i często narzekano że nie gra do przodu tylko w poprzek, o tym już nikt nie pamięta

1

@Chwytliwy serio Pasquete chcą już sprzedać? Ma chłopak ogromny potencjał i od niego powinni skład wybierać gdy tylko się odbuduję

1

@tobiasson92 dwie kolejki i w zasadzie mistrza będziemy znać czyli już trochę tylko urok straci;)

0

@ksobi ceny spadną jeszcze bardziej, o tym zapomniałeś? 50-60 to przez długi czas będą rekordy transferowe
Widzę że wszyscy zapomnieli o wpływie pandemii na sport xD dodalbym jeszcze "śmieszne" 20 milionów po okresie wypożyczenia tak za robociznę;)

0

Jeżeli usilnie chcemy Sancho to zatwierdzmy jakaś wiązana transakcje. Sancho 50 milionów plus Fati na 2 lata, dla każdego korzyści

0

@DaPi niech ta ziemia odzyje, serio możemy narzekać jeszcze na brak majówki mając dwa miesiące siedzenia na tyłku za sobą;D

0

@BarcaInfo ciekawi mniej na jakiej podstawie ktoś to tak ubrał w słowa. Bartomeu wysłał list z pogróżkami do United czy Liverpoolu czy na jakiejś grupie whatsupowej Bartek wysłał gifa z rycerzami i dał dopisek, że przeleje ostatnią krople krwi za Sancho.
Estetyczniej wygladalo by to jakby ktoś napisał, że Barcelona zainteresowana jest usługami piłkarza.., albo Barcelona uważa, że dany zawodnik profilem pasuje do zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?