0

Pracował ktoś z was w Anglii na zmywaku?

0

@LaRoja gramy po wyżej 10 osób od trzech tygodni i policja się nie interesuje. Są prostej sposoby na grę powyżej 6 osób, wystarczy grać na boisku wielofunkcyjnym albo mieć obok boiska inne boisko i można się zawszę ", przenieść"

0

@Shapiro #DUDA2020

0

Jaka się różnica w treningach Bundesligi a treningach La Liga. Chodzi o terminy, na prawdę oni od miesiąca trenują i dlatego zaczynają za tydzień?

2

@BarcaInfo a to tylko Taco Hemingway z mniejszym wąsem!

0

@Pilka_jest_okragla niech robi co chcę, ale oby tę brodę już zgolił

0

@Nano22 myślę,że gdybyśmy nie dokończyli sezonu to przyszły by się nie odbył bo nie było by kasy na większość naszych kontraktów

0

@MarioVeB! Powinien iść do więzienia, ile to było? ,128 milionów?

0

@ksobi oni szybko będą zmęczeni, nie zdziwią mnie zmiany w okolicy 30 minuty.
Ale no na camp nou przy 5-0 możemy dać pograć nawet Setienowi

0

@BarcaInfo niech to wejdzie na stałe, i najlepiej grajmy po 10.

4

@NeroTFP gdyby wszedł na swój poziom w 2009 to byłby uznawany za lepszego niż Chelini, Bonucci, Ramos. Za krótko był w topie

0

@BarcaInfo ja z miliard ludzi na świecie

0

@MESSIah16 wszystko było by okej,gdyby nie wywołali turbopaniki.

3

@michal26 Krzyśkowi ufam a Hołownia i Kamysz to takie sztuczne twory dla mnie

0

@Messibestplayerintheworld muszę przyznać,że przez ostatnie 2 miesiące jest w takim gazie,że musi się tam znaleźć xD

3

@Fawrf gdyby polska mentalność była inna to Korwin byłby głową państwa od 30 lat;)
Ilesz tu kontrowersji i niepoprawności politycznej... Ale coś Janusz ma rację;)

0

Jestem już po trzech sesjach treningowych. Czyje się świetnie i choć trochę nacisnąłem mięsień to czuję się jak młody bóg!

1

@BarcaInfo trochę długo, bo w końcu od początku lutego cierpi. A sierpień to 8 miesiąc. Więc co 7 i pół miesiąca? Trochę długo, ale dobrze, żeby się wykurował do końca

5

@Mazi oglądam większość jak nie wszystkie jego wywiady i połowy rzeczy nigdy nie słyszałem.

0

@Jaca27 tanajno dobrze darł ryja?
Odpowiedział na choć jedno pytanie?:D

0

@MesQueUnClub_87 niby tak, ale po pierwszym miliardzie kupno przyjaciół przestaje być przeszkodą;)

1

@Joe_Pesci przez telefon nie mógł?

0

@ksobi ciekawe ile z tych 38 milionów kopert znajdę na podłodze;)

0

@DLFCB do Kwacha, Wałęsy i Komorowskiego nigdy mi. Nie miałem

0

@Nieznajomy żółtek ma problem żeby złożyć lepsze zdanie
Jakiś pomysł ma, ale większej różnicy by nie było jakby mój ojciec poszedł i przedstawił swoje postulaty nuz pan Żółtek

0

Kto jest Ghostriterem Hołowni?
Jak te błazny kłamią

0

@BarcaInfo nikt tak nie sprowadzał na ziemię jak SAF!

1

@GeraltzKatalonii w konfederacji masz trzy ugrupowania, Bosak i Mikke to np inna para kaloszy. Mają główny nurt i wspólne poglądy ale na innych płaszczyznach trochę się to rozjeżdża, co jest normalne bo każdy jest inny. Głoduje na konfederację ponieważ: plan na gospodarkę- wzór, żadnych podatków z odbytu, co jest najważniejsze. Co do broni i innych nowinek to trzeba powiedzieć sobie krótko: każdy ma inną wizję a oni mają najświeższa czym przyciągają młodych i świeżo myślących. Poza tym, są to ludzie wykształceni,którzy umieją rozmawiać i nie krzyczeć w sejmie w dodatku ( narazie) martwią się o człowieka nie o państwo.
Daliśmy szansę każdemu, czemu nie damy konfederacji?

0

@MSN1998 jak lecisz masę i to ostrą to tak

0

@Statistics i Maicon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?