5

@HansLanda Jak nic? Każdy pojedynek to swoiste tworzenie przestrzeni i jednego mniej w "odbiorze" jego dryblingi nie są do statystyk i wynikało z nich zagrożenie poprzez łamanie wzorców i schematów. Polska myśl szkoleniowa, dryblingi nic nie dają- lepiej oddać. Odnosząc się do tego tylko wspomnę, że tak mnóstwo piłkarzy zabili trenerzy.

1

@masq Masz rację, ale patrząc logicznie,kraju nie stać na podwyżki z dupy. Jak minimalna będzie kiedyś 4 tysiące to kraj zbankrutuje

0

@Gomess od kolegów wyżej różni mnie to, że ja mam regularny dostęp do większości tych ras psów. Sąsiedzi sprowadzają z całej Europy i handlują. Dog argentyński, Akira, shiba, Buldogi francuskie. Drugi sąsiad,ю ma amstaffa, ja dwa labladory i stwierdzam że moje psy to debile jakich mało. Psy fajne tresowane,bo wiesz,że nic nie zrobiss, ale nie tresowane to dzikie głupki, które z radości skaczą i krzywdę robią.

0

@Gacu95 Najgłupsze psu świata

0

@Bykunn Skandynawia to najszczęśliwsze miejsxey na świecie w świetle statystyk, więc może to nie do końca tak jak się wydaje

0

@Pyziol Słoweńcy i Czesi to uprzejmi ludzie i wyrozumiałości jedyne co mają wspólne to pracę we krwi,bo cała Słowacja a raczej jej zdecydowana większość i dużą część Czechów to ludzie pracującyz tego co pola przyniosą
Ludzie szczęśliwsi, prostszy,ale w Bratysławie pierszenstwie nie istniało na ulicy, ludzie się przepuszczali do porzygu

1

@Colon Polska stoi na poziomie między drugimi a trzecim światem w mentalności do Ameryki i Canady,Australi czy chociaż Austrii, Anglii czy Holandii a nawet Słowacji nam bardzo daleko, chociaż ta ostatnia jest w miarę najbliżej że względu na sąsiedztwo.
Ciężko Polskę porównać bo że wszystkich krajów ten jest jakiś inny. W Azji większość to Chińczyki i Indusi i jak pokażesz zwykłym śmiertelnika Koreańczyka, Mongoła, Japończyka to ludzie i tak mówią, że Chińczyk. Na bliskim wschodzie wszyscy to Arabowie włącznie z północną Afryka. Południe to wiadomo murzyni. Europejczyka łatwo rozpoznać i niemiecki jest podobny do języka w Holandii, Belgii i Luksemburgu. Francja jest Francja,ale jak ktoś coś więcej wie to wie, że w Kanadzie w niektórych miejscach jest tylko francuski, z resztą pół Afryki mówi w tym języku,a że większość żabojadów to Sisoko to co zrobisz. Brytyjczycy mają swój styl i elegancję wymieszaną z deszczowa pogoda i iście nowojorskim ulicami i swoim klimatem. Cała Skandynawia ma swój świat,który jest chyba najlepszy obecnie dla człowieka, Finowie, Szwedzi, Duńczycy, Norwegowie to swoje chłopy ze swoim temperamentem. Rosja Białoruś, Ukraina, Łotwa, Estonia, Litwa i Słowacja i Czechy to najbliżej narody podobne do Polaków,ale jednak pierwsze trzy to рвыдлшщ a reszta to zdecydowaniem albo peryferia górskie albo inna mentalność i lepszy rozwój. Bałkany to inny świat, a Węgry, Rumunowie czy Czarnogórcy to już w ogóle - dla mnie bardziej bliski wschód niż pokrewieństwo Polskie tak szczerze. Włosi, Hiszpanie itp to szalone narody, Iglesiasow, Latynosów i Paolow czy innych makaronów. Ciepłe krajem, trochę egzotyka, inna kultura. Inny świat
Ameryka Południowa i Australia i oceania- nie ma co się rozpisywać tu jest po prostu albo inny wiek, albo znów latynoski sposob życia, bieda, rolnictwo trzeci świat, albo pająki rozmiarów głowy. Dochodzimy do USA i tutaj są jednostki podobne do Polaków ale tylko dlatego, że to Kraj wszystkich nacji i niektóre rzeczy można znaleźć podobne.
Podsumowując, polska to przedziwny naród i chyba taki z powodu na najbogatsza przeszłość wojenną i laty życia między młotem a kowadłem

0

@budel17 W lato jakby odszedł to miód

0

@eckov Generalnie współczuję wyborca tych dwóch partii bo rozumiem zarzuty w ich stronę. Ale na polityce się nie znam nigdy o tym nie czytałem bo nie wiem jak działa ekonomia i gospodarka, za czasów gimnazjum byłem zwolennikiem Korwina,bo koledzy którzy trochę w tym siedzieli tłumaczyli, że Janusz to jest swój chłop,niezmisniajscy swoich poglądów od lat i chce dobrze. Podoba mi się jego stanowcze myślenie i chęć dobra. Na tym koniec bo boje się iść na wybory o głosować na kogoś kto nie wiem czy zrobi krzywdę naszemu państwu czy co. Zawsze jednak idea Ameryki,Angli i innych pięknych krajów w których życie jest lepsze ale i mentalność nowocześniejsza mnie fascynowało

0

@Triv44 A ja Ci powiem,że mój chrzestny jeszcze z niedoszła żona dostał wizę po paru latach i mieli na stałe wyjechać. Niestety visa doszła ale już ślub był odwołany. Nie znam się na tym,ale wiem, że mieli na stałe tam zamieszkać.

0

@Transu96 Ja mam wrażenie,że tak jak nigdy skrzydła nie były ważne,tak teraz są obowiązkiem. Jutro lub pojutrze duet Ndombele i Sisoko stanie się faktem i nikt się nie prześlizgnie. Potem Kante albo Kevin!

0

Jeżeli Polska nie będzie musiała przejmować sie visa, i będzie można za rok dwa USA zniesie visy do stałego zamieszkania i podjęcia pracy,to mnie przestanie obchodzić czy Pis czy PO. Na prawdę nie warto

0

@TR3YWAY Daleko nie szukajmy, Ansu Fati za 3,4 lata. To mocne słowa,się myślę,że nikt inny oprócz wychowanka nie weźmie tego numeru. Po pierwsze żaden Mbappe tego nie udźwignie,bo kibicom nie spodoba się sam fakt,że dostał ten numer ktoś kto nie jest ze szkółki. Fati jest kandydatem,który ma potencjał i Barcelona go kocha,zobaczymy za 3,4 lata.

0

@SHIBA Propo lasów i tego klimatu polecam zwiedzić Słowację która leży pod naszym nosem, ludzie żyjący tam to inny świat, dosłownie jakby każdy miał gdzieś cały pęd świata, liczą się owieczki plony, wódka w piątek pod remiza i żeby ropa do traktora była. Piękny kraj w dodatku ludzie świetni. Pamiętam jak byłem pod Bratysława w środku lata i w dużym podobno miasteczku, ludzie jeżdżący na pierszenstwie przepuszczali wszystkich, w Polsce nie do wyobrażenia. Jedna wielka wioska, zakochałem się w tym klimacie. Marzę żeby zwiedzić Jukon, columbie brytyjską, Alaskę i inne odludzia

1

@Cosipi Pierw pulp fiction, to jest chyba najlepiej nakręcony film na świecie, Tarantino, Vega, Julius... A to trzeba zobaczyć, ja byłem w szoku.
Blade ranner potem i resztę filmów Tarantino

1

@sebasek99 A ja chcę delegacje w postaci Socjopaty, Barcainfo, kapitana Hawka i żeby chłopaki prowadzili tutaj przebieg pogrzebu, gdzieś pomiędzy komentarzami znalazło by się pewnie Valverde out,ale to i tak fajna rzecz. No i z okazji mojej śmierci jakas zrzuta na tego mustanga dla kolegi

0

@ArdoFCB Co zrobił takiego złego Boniek?

0

@SinMistico , takich historii to kiedyś grałem przeciwko Sebkowi Szymańskiemu, jak razem w makro graliśmy. Taki mały,niby niczym na tle się nie wyróżniał a potem wystrzał i Seniorzy

0

@Kapitan hawk Tako rzecze Zaratustra

0

@KSSniper Moim zdaniem więcej więcie o Ronaldinho z hajlajtsow na yt i że zdania innych osób niż z samej gry. Nie można go do Messiego porównać, oni nigdy obok siebie nie stali. Messi od 11 lat trzyma ten sam poziom z tendencją wzrostową. Ronaldinho można porównywać z Neymsren, który w cztery sezonily wszedł na poziom wyżej w niektórych momentach, tygodniach, miesiącach niż Ronnie w swoim maxie. I myślę, że ten piękniejszy Brazylijczyk ostatecznie był lepszy.
Oczywiście moje zdanie polega z relacji dziadka, znajomych ( znajomych się na piłce) podkreślam czy własnych powtórkach meczy z Ronnie, ale sam fakt, że forma Ronnie nigdy nie była stabilna przez czas równy świadczy o poziomie ich gry na przestrzeni lat dla Barcy, bo ten nieszczęsny Neymar forne równa i wyższa chodźby od CR7 trzymał napewno cały 2015 rok, jesień 2016 i wiosnę 2017, gdzie powoli pałeczkę Messiemu już zabierał

0

@sintesox Z tego co pamiętam z filmu i okresu 2012 to Magik był prekursorem i prawdziwym Quebonafide naszych czasów. Wyznaczał standardy a jego śmierć to była tragedia. Topka to Magik długo długo nic i dalej Bisz, Pezet, ostry, VNM, Peja, WWO, Gramatik, Fisz, Gural, Wilku z całym Hemp gru, gdzieś tam Firma. Oni mieli największy wpływ na te muzykę. Oczywiście dziś Que i Taco wynieśli te muzykę do radia i w końcu za ocean a 50 tysięcy biletów na narodowym to jest niepojęte, ale z wielkiego nic nagle jest Magik którego wszyscy szanowali i dał coś tej muzyce w odczuciu bardziej metafizyczny
Edit: zapomniałem o vinim, Eldo, sokół, Molesta, parias czy reszcze Pokahontaz, kryminał..

0

Przyjaciele: karty w Fifie Ones to watch dane się updatuja? Po otrzymaniu ifa przez danego piłkarza?

0

Lacazette znów nie w kadrze

0

@msmsms Jak się na Fifie zarabia?

0

@Polnar Bo to nie jest sp i to w ruchach widać, że bardziej nadaje się do pivota i grze mniej opartej na grze "nisko na nogach" Arthur i ofensywny pomocnik powinni się tym zająć

0

@ViscaBarca123 Tego Puiqa i Ruiza mogli by stestiwac w końcu, tak obiecali przecież i czekam na tego chłopaka

0

@patrykzmc2000 Ściąga mi się aktualizacja i mam nadzieję,że już będzie

1

@Barca_Big_Moment Nam taki Boer, Bosz czy Ten Hag albo Setien by się przydał. Trenerzy w stylu Lucho którzy lubią ostrą jazdę

1

@AmigoBlancos najlepsza pod względem możliwości czy pod względem osiągnięć i gry w Barcy?
Jeżeli chodzi o możliwości:
Ter Stegen- Alves, Puyol, Umtiti, Alba- Busquets, Xavi, Iniesta- Messi Cruyff, Neymar
Ławka: Valdes, Pique, Langlet, Toure Yaya, Arthur, Ibra, Ronaldinho
Jeżeli chodzi o gre w Barcelonie to:
Stegen- Alves, Puyol Pique Abidal- Busquets Xavi Iniesta- Messi, Suarez, Neymar
Ławka: Valdes Marquez, Toure, Keita, Vidal Ronaldinho i Pedro.
Brakuje mnóstwo piłkarzy na czele z Villa, Ronaldo i Ero,ale trzeba pamiętać, że MNS było nie do zajechania i żaden Nazario czy Johan nie dorastali tej trójce do pięt bo w monolicie byli nie do zniszczenia

0

@PawkoFCB Jak się śpi to super,a jak się cała noc tyra w sprzątaniu, czyszczeniu, planogramach, obsłudze klienta to idzie się rano wiadomo co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?