@PaPo ja nie polecam tanich odkurzaczy z mopowaniem. Czyszczenie to chyba tylko działa jak są czyste podłogi, mam xiaomi z wersją gdzie te mopy kręcą się wokół własnej osi i myślałem, że to chociaż zrobi robotę, nic bardziej mylnego, żeby to jakoś działało przed każdym myciem należałoby zwilżyć mopy, co też w sumie apka i sam robot sugerują, dodatkowo często je trzeba czyścić i wymieniać. Na rynku są roboty ze stacją które: automatycznie czyszczą, podgrzewają wodę do czyszczenia, czyszczą mopy, opróżniają i napełniają wodę + można podłączyć pod wodę bieżącą więc tylko zostaje okresowe dolewanie środka czyszczącego do stacji oraz wymiana samego mopa. Ale to już niestety większy koszt. Ja obecnie puszczam robota na samo odkurzanie a myje się mopem ręcznym.
Piękny artykuł i jeszcze fajniejsze komentarze, tam to przynajmnie real może walczyć bo w ostatnich latach na boisku te ich śmieszne gadanie nie działa xD
@Bykunn i bardzo dobrze, że się cieszą. Tak długo próbowali nam zniechęcić ukraińców bez skutku, a z nimi jak z Lewicą, wystarczy im dać głos i sami siebie zniszczą.
@Gall no ale taka prawda, podskakujesz do obecnych rządzących = licz się z konsekwencjami. Tak jakby nagle Laporta oczekiwał, że Messi go będzie kochał i wszędzie chwalił. Tak zwane życie
@Gall ale co to ma wspólnego z osobowością? Xavi jest geniuszem i jedną z największych legend, ale jeśli chodzi o charakter, bardzo słabo wypada na tle innych.
@liberoFCB dla mnie mogą wydać nawet 300 jeśli uznają, że ich stać. W moim życiu całkowicie się nic nie zmieni, więc ile wydają na trasnfery to mi lata i polecam takie podejście, będziesz zdrowszy
@liberoFCB obecnie Barceloną zarządzają osoby które wyciągnęły je z finansowego gówna, więc ja bym nie psioczył ile wydają, bo raczej nie chcą powtórki z rozrywki w tym temacie.
@yoli czym konkretnie imponuje? Sciągnięciem trenera którego kiedys Floro zwyzywał od głupców? Konate po ACL i dziesiątkach różnych kontuzjach? Dumfries okazja rynkowa, ale to zawodnik który często ma gorącą głowę. Dodatkowo oferta za Alvareza pod spełnienie kiełbasy wyborczej, wysłali ofertę? Wysłali. Nikt się nie przyczepi, nie ma czego zazdrościć
4
@tbas ale wiesz, że brak Komika nie anuluje tego spotkania? xD Czy w lewackich mediach się czyta nagłówki tylko? Przyjedzie inny reprezentant
0
@dawidbudzik ile się dorzucasz że tak Cię martwi ta kwota?
1
@GrzegorzCabaj na co dzień masz jakąś fajną czapeczkę foliową?
3
@Fog_W_1899 to są księgowi Barcelony z la rambli, przeżywają te miliony bo to przecież ubędzie z ich konta, innego wytłumaczenia nie ma
8
Atletico już się pogodziło, że Julek nie jest ich
0
Haaland, mam mokre sny na to, że gra w Barcelonie, Lapcio pewnie też
1
@marcin9185 Pan księgowy?
0
@martusiaaaa first time in La Rambla?
1
Komentarz usunięty
0
@Karol145 xD proszę Cię, albo co tam, błaźń się dalej
0
@PaPo ja nie polecam tanich odkurzaczy z mopowaniem. Czyszczenie to chyba tylko działa jak są czyste podłogi, mam xiaomi z wersją gdzie te mopy kręcą się wokół własnej osi i myślałem, że to chociaż zrobi robotę, nic bardziej mylnego, żeby to jakoś działało przed każdym myciem należałoby zwilżyć mopy, co też w sumie apka i sam robot sugerują, dodatkowo często je trzeba czyścić i wymieniać. Na rynku są roboty ze stacją które: automatycznie czyszczą, podgrzewają wodę do czyszczenia, czyszczą mopy, opróżniają i napełniają wodę + można podłączyć pod wodę bieżącą więc tylko zostaje okresowe dolewanie środka czyszczącego do stacji oraz wymiana samego mopa. Ale to już niestety większy koszt. Ja obecnie puszczam robota na samo odkurzanie a myje się mopem ręcznym.
3
Komentarz usunięty
32
Komentarz usunięty
0
https://www.realmadryt.pl/news/149990-pedrerol-nikt-juz-nie-kupuje-przekazu-barcy-real-zaoferowal-bernardo-tylko-1-milion-euro-wiecej
Piękny artykuł i jeszcze fajniejsze komentarze, tam to przynajmnie real może walczyć bo w ostatnich latach na boisku te ich śmieszne gadanie nie działa xD
0
@Bykunn i bardzo dobrze, że się cieszą. Tak długo próbowali nam zniechęcić ukraińców bez skutku, a z nimi jak z Lewicą, wystarczy im dać głos i sami siebie zniszczą.
0
@pt9 czym się zajmujesz?
2
@macio_944 3ka ma tą "Aurę" GTA
7
Nudne są już te wzory od Nike, uwielbiam firmę, ale w porównaniu do Adidasa to robią straszny chłam, chodziłem ostatnio po ich sklepie i nie mogłem oderwać wzroku od tych koszulek, tutaj fajny koncept jakby mogły wyglądać stroje od tej firmy https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxA_S1ZMP_7QPSaNpWZcVK5erloKyQV9AP07pBj2LjSo-lk-02XibtF9nWhQrFvl0wCle2kj7demP7kIt2MIiQ1l1GKzNbnnBeW-DcK3GjK-tqy2bwHQg_URzKkdwLA9_4eL29-fprG5FtgENIHMihYTGZqhT6gbQni2P4_bLtZIZlVHKsWuePXyYxyY8Y/s1000/adidas-%20barcelona-home-kit%20%283%29.jpg
5
@czarnyMS sam sobie odpowiedziałeś i dalej nie rozumiesz xd
3
HAHAHAHAHHAHAHAHA
4
Okienko się nawet jeszcze nie zaczęło, ale w komentarzach jak zwykle płacz i żal xD zróbcie sobie ludzie przerwę od Internetu
1
Florentino za wszelką cenę chciał mieć gracza realu w kadrze, musiał zapłacić jedynie 55mln euro xD
3
Szkoda że odszedł, jego ostatni sezon w Barcelonie był świetny, pod Flickiem pewnie byłby taki sam potwór, ale kto wie co by było wtedy z Yamalem
0
@Gall no ale taka prawda, podskakujesz do obecnych rządzących = licz się z konsekwencjami. Tak jakby nagle Laporta oczekiwał, że Messi go będzie kochał i wszędzie chwalił. Tak zwane życie
9
@Gall ale co to ma wspólnego z osobowością? Xavi jest geniuszem i jedną z największych legend, ale jeśli chodzi o charakter, bardzo słabo wypada na tle innych.
0
@liberoFCB dla mnie mogą wydać nawet 300 jeśli uznają, że ich stać. W moim życiu całkowicie się nic nie zmieni, więc ile wydają na trasnfery to mi lata i polecam takie podejście, będziesz zdrowszy
0
@liberoFCB obecnie Barceloną zarządzają osoby które wyciągnęły je z finansowego gówna, więc ja bym nie psioczył ile wydają, bo raczej nie chcą powtórki z rozrywki w tym temacie.
0
@Rupert_Haubica były większe talenty, ale pokora > liczby.
3
@liberoFCB obiecuję Ci, że z twojej kieszeni nic nie ubędzie
1
@yoli czym konkretnie imponuje? Sciągnięciem trenera którego kiedys Floro zwyzywał od głupców? Konate po ACL i dziesiątkach różnych kontuzjach? Dumfries okazja rynkowa, ale to zawodnik który często ma gorącą głowę. Dodatkowo oferta za Alvareza pod spełnienie kiełbasy wyborczej, wysłali ofertę? Wysłali. Nikt się nie przyczepi, nie ma czego zazdrościć