1

Na każdego przyjdzie czas

50

ale jak to? Przecież to nieopłacalny transfer za 80mln! Zwolnić zarząd!!

0

A jakim prawem? Jeżeli masz w umowie że jeżeli nc+ straci prawa do laliga to tak, w innym wypadku debilne pytanie.

0

0

Co ty wolisz to mało ważne, ważniejsze było co cesc chciał...

2

Nie lubię takich teorii, ale.... Sędzia z Madrytu i wszystko jasne :)

0

to jest całkiem inny profil piłkarza....

12

13 goli 13 asyst? Piłkarz który wykreował więcej sytacji podbramkowych jak sam Messi nie jest wart 18mln wg ciebie? Toż to promocja!

0

a nie Rivaldo? 15 znaków

1

Obok komentatora ZDF słychać Wolskiego :D

0

Gimby, Masche nie trafił w piłkę, spokój eksperci

0

Jak dla mnie szefuncio powinien być nr
2, ale w końcu założy opaskę na którą tak zasłużył!

3

Orientuje się ktoś jak ma się ban Transferowy do gry Turana i Vidala w pucharze Gampera? Suarez rok temu miał grac bo jako tako to nie są oficjalne rozgrywki fifa.

11

Tak się gada jak się meczu nie oglądało

1

Zadales idiotyczne pytania.

1


Jeszcze.....

0

Kiedy to wcale nie miało być mile, do tych co miało trafić trafiło co widać po niektórych komentarzach, aczkolwiek oni sami o tym nie wiedzą.

0

Nie powiedział że LE zadecyduje tylko ze Joan i Eric po ówczesnej rozmowie z trenerem.

0

Jeżeli tak się stanie to ok, ale dopóki nic mu jeszcze nie udowodniono, pozwólmy mu pracować.

3

Ochłonijcie, Bartomeu jeszcze nie dostał wyroku, a co niektórzy go traktują już jako krętacza, złodzieja itp. Jeżeli dostanie wyrok, dołączę się do waszego grona i będę głośno krzyczał "JOAN MUSISZ". A teraz dajcie upust emcjom, bo jak na wiele liczycie to często się przeliczycie. Tak jak LE mówił "Moją pracę ocenimy po zakończeniu sezonu", w połowie stycznia był już trenerem ekstraklasy a 4+ miesiące później świętował Tryplet. Bartomeu rozpoczyną swoją oficjalną kadencję, jeżely wyjdą jakieś brudy, żadna siła nie powstrzyma przed zamknięciem go.

0

Nie używaj słowa "polaczki", bo co niektórzy zmieszają Cie tutaj z gównem.

0

Sory, ale mnie prababcia uczyła, że na wsi polaczkiem nazywali wiejskie marnoty, ludzi którzy dużo gadali, mniej z tego wiedzieli a nawet pozwolę sobie zacytować "c*uja umieli".

0

A co tych chcesz tu argumentować? To że wyraziłem swoją opinię nt. niepotrzebnej gównoburzy? I jak ktoś się nie zgadza z czyjąś opinią, to co powinien powiedzieć? To: "Ból dupy to masz Ty po stosunku ze swoim homoseksualnym kolegą, jako ze jesteś pasywny... to wypada na Ciebie"?.
Przepraszam, ale jeżeli to jest odpowiedź na poziomie, to ja już wolę dostać Bana na tej stronie. Najlepiej na IP.

0

A ja wcale nie powiedziałem że Katalończycy mają racje, oni wybierają kandydata który wg. nich ma rację, bo to się nazywa demokracja. Widzę że obudziłem niezłą dyskusję, szkoda że od razu leci na mnie gównoburza, ale cieszy mnie fakt że prawdopodbnie jest to spowodowane tym że jak ludzie nie mają argumentów (IQ max 10) to od razu cisną im się wyzwiska.

0

Przede wszytkim, jestem Polakiem, którego obchodzą Polskie interesy. Nie chcę mieć nić wspólnego, a na pewno nie nazwę polaczka moim rodakiem. Co do FC Barcelony, ja uwielbiam ten klub nie ze względu na zarząd, ale ze względu na drużynę i to co oni tworzą, magię futbolu. Widziałem to za Laporty, widziałem to za Rosella, widziałem to za Bartomeu. Jeżeli socios uważają że ktoś może pełnić tą funkcję lepiej, to go wybiorą. Nam Polakom nic do tego, a polaczki będą nadał płakać. I panie @Stinger wyrażanie swojej opinii uczyni mnie ważniejszym? Świetnie rozumowanie, pogratulować :)

13

Kocham ból dupy polaczków wobec którego nazywają katalońkich socio debilami bo wybierają to co dla nich lepsze a nie dla Polskiego "widzi mi się". Bo nam Polakom da wiele inny prezydent.

0

Tym bardziej jego teza jest prawidłowa.

2

Wyraźnie piszę że pierwsi którzy zgłosili skargę na sztab Laporty to byli socios, raczej powodu z dupy nie mieli.

0

O widzę przejeżdżasz przez moje Tereny, Chorzelów/Mielec ;-)

0

Wenger powinien się cieszyć, w końcu nie na czwartym....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?