0

SE QUEDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16

Co niektórzy tutaj pytają tak o pensje jakby im z kieszeni ubywało, ważne ze taki kocur zostaje z nami na dłużej.

0

Na ta chwile jedynie T-mobile, bajki wyssane z palca ze play to najlepsza sieć w Polsce z góry odrzucaj, najgorszy internet mobilny spotkasz właśnie u nich gdzie LTE sięgało zawrotnych prędkości 4mb/s gdzie u konkurencji na 3g można było uzyskać większe a na lte te wartości były 20x wieksze... Może ostatnio było trochę lepiej bo pożyczali nadajniki od Orange którzy korzystali z pasm T-mobile, niestety dla fioletowych i pomaranoczowych to koniec eldorado bo T-Mobile kończy współpracę z Orange.

0

Laporta jedyne co może to wpędzić znowu Barcelonę w długi.

0

To co mieli zrobic? Wydać 250mln z miejsca? Opanujcie się ludzie, nie ma klauzuli to kluby maja wyrąbane a wy jak mantrę powtarzacie ze zarząd nic nie zrobił w tym kierunku, dla mnie byliby idiotami gdyby wydali jeszcze więcej jak mówiono.

1

Kocham sezonowców którzy pierwszego września już skazują ten wielki klub na kiepiski sezon, No nic, zostanie więcej tych kibiców których na prawdę interesuje coś więcej niż wydawanie rekordowych sum na piłkarzy.

0

Allegro, lekko ponad 100zł kupisz.

0

Jedyne co kusi to cena, chociaż 15 dni to wiadomo że idzie z chińskiego rynku :)

12

Około 100 euro jeśli się nie mylę.

0

Raczej próbowała grać jak za czasów Pepa, aczkolwiek wtedy to pomoc dyrygowała. Teraz wszystko jest oparte na ataku, gdzie w pomocy Rakitic zastępca Xaviego ma bardziej destrukcyjne zadania co widać gołym okiem.

0

urok tego stylu, oni cały czas biegają za piłką, piłka za nami.

0

Dziś po godzinie 5 zmarł piąty z piłkarzy..
Trzeci z braci leży w stanie krytycznym w Rzeszowskim OIOMie. U pozostałej dwójki nie ma zagrożenia życia.
Co do samego wypadku, znam ten zakręt, cholerenie ostry, wiele nie potrzeba tam o tragedię jak widać. Podobno zarzuciło im tył i wpadli bokiem prosto w nadjeżdżającą ciężarówkę z naprzeciwka.

0

Dowiedziałem się jeszcze, że podobno ze zmarłymi braćmi jechał również 3 i ostatni z braci który aktualnie znajduje się w szpitalu.

0

Ojciec małego dziecka...

3

WIelka Tragedia. Z młodszych braci znałem Kamila mój rocznik, 94..., grywałem raz na jakiś czas przeciwko niemu. Ogólnie wszystkich kojarzyłem, gdy dowiedziałem się twittera nazwisk, niedowierzyłem... Starszy brat, nie wiem czy zaręczony, ale był bardzo zakochany w swojej dziewczynie, nie chcę wiedzieć co ona teraz przeżywa, jak i cała rodzina, bliscy znajomi. Plus jeszcze młodzi zawodnicy ciągle walczą o życie w szpitalu, jeden z nich został przewieziony helikopterem prosto do Rzeszowa, reszta jest w Mielcu... Coś okropnego, brak słów...

0

Ale przecież to nieopłacalny grubas wg. tutejszych ekspertów?!

0

Vidal prawe skrzydło

8

Jaki zaejbisty widok widzieć już Ardę na boisku ;)

0

Melo akurat w niezłej formie..

3

Miałem to samo, prawdopodobnie przez ostatni wywiad Lucho w którym się wypowiadał nt. meczów o 16

0

2 lata. Poza tym wtedy miał 22, jeśli w takim wieku gość pisze takie rzeczy to nie sądze aby poglądy mu się zmieniły.

0

Jeżeli w tym poście nie ma nic typu, że "jadę do Barcelony na chlanie roku i wracam do Brazylii" bo po portugalsku nic nie potrafię, to bajki że to wszystko z okazji dnia niewiniatka można wsadzić.... https://www.instagram.com/p/_xdSIAonKS/

3

Ale co wy chcecie? Gość juz swoje lata ma, parę razy wylądował w szpitalu także psychika mogła paść..

0

Jeszcze rzekomy banik transferowy i beka stulecia :D

0

Przykro mi, ale tu są sami Polacy...

0

fullhdmatchesandshows.com

0

Nie wiem czy regulamin tego zabrania, ale w myśl dewizy "życie ponad przepis" udostępnię to tutaj. https://www.siepomaga.pl/serduszkofranka

0

I już jest ból dupy bo nie ma Sergio... Ludzie, ogarnijta się, wiadomo, Sergio to profesor, ale pewnie znaleźli się zawodnicy którzy zanotowali lepszy performance W TEJ kolejce. Niedługo przy podawaniu kolejki premier league będą komentarze typu "CO ZA ZNAWCY TO WYBIERALI GDZIE JEST SERGIO OMG, PEREZ POSMAROWAL"

23

Takie było przygotowanie pod kątem terrorystycznym, a do zamachu i tak doszło..... Na płycie boiska przez Barcelonę :D

7

Takie było przygotowanie pod kątem terrorystycznym, a do zamachu i tak doszło..... Na płycie boiska :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?