0

No ja to wiem. Widać po meczach. Faworyci nie zachwycają, ale dzięki temu są emocje bo słabsze drużyny teoretycznie umieją się postawić i powalczyć.

0

Serio? Taki zespół jak Portugalia grałą na wynik z Maroko? xD

0

Tak to prawda ale ja też wypowiedziałem się bardziej ogólnie. Argentyna ma kim straszyć jak Messi nie zagra np a Portugalia kim postraszy jak Cr7 nie zagra? Robi im całą robotę póki co.

1

Niech mi ktoś powie że Argentyna bez Messiego nie istnieje. Istnieje bardziej niż Portugalia bez Cr7. Portugalia gra totalne dno jeżeli dała się zdominować Maroko.

2

Ile on się razy jeszcze będzie kładł? Co kontakt to macha rękami. Co za koleś. I var jeszcze? xD Przechodzi sam siebie,

0

Może presja go trochę zjadła?

1

Każdy może mieć słabszy dzień. Islandia twardo i konsekwentnie zagrała w obronie. Stąd te problemy.

4

Już narzekasz? xD Może niech ich Barcelona sprzeda od razu?

0

Problemem reprezentacji? Leo jest zbawieniem reprezentacji.

0

Nie powinno się rozpraszać zawodników kadry przed mundialem takimi informacjami. Real powinien ogłosić tą wiadomość po mundialu a nie teraz. Do tego doszło jeszcze to że trener został zwolniony i na dzień przed mundialem Hiszpania zostaje bez trenera.

0

Super bramkarz i nie chciałbym by odszedł, ale fakt że Liverpoolowi przydałby się bramkarz xD

0

Zaczęło się na całego :D Niepotrzebny nam ani on ani Salah. Świetni piłkarze ale gdzie np taki Salah miałby grać? I czyim kosztem. Kogoś z ofensywy trzeba by było posadzić na ławie a to grzech.

2

No to Eriksen jako alternatywa i gites. I może jakiś napastnik jako zmiennik. gdyby Barca sprzedała Paco.

0

Widzę że Redakcja się nie odzwyczaiła jeszcze xD

0

Klapy na oczy. Zamiast postawić na Ter Stegena w formie i który gra regularnie to ten stawia na gościa co bardzo długi czas nie grał i leczył kontuzję. Z sympatii na niego postawił bo na pewno nie dlatego bo jest w formie.

0

Gratulacje dla Realu. W bólach, kontrowersjach doszli do finału i go wygrali. Taka piłka. Można gdybać co by było gdyby nie bramkarz Liverpoolu, ale to już przeszłość. Takich błędów w finale nie ma się prawa robić. Katastrofa. Real patrząc na wynik był lepszy i zasłużył.

0

Wszystko w temacie.

0

Wejście Messiego w Ramosa z impetem ale on go jedną nogą zaczepił i pociągnął. Bez brutalnego nadepnięcia czy coś. Wejście w Dembele to czysty kryminał.

6

A kibice Realu czerwo dla Messiego chcieli za wejście w Ramosa. Ze zwykłej nienawiści chyba do niego to czerwo. To co w takim razie za wejście Dembele?

1

Jak się wzmocni :)

0

Barca oferuje grę z Messim, super kasę na sezon, i fwalkę o wszystkie możliwe trofea co sezon xD

3

Uwierz mi że jak widziałem ten jego fałszywy uśmieszek to miałem ochotę wleźć do telewizora tak jak Samara wychodziła z niego w Ringu XD Kara jest za wysoka za tego typu przewinienie. Jedni za gorsze faule dostają mniej.

2

A Figo judasz co tam robi? Nie powinno go tam być.

1

Kto w ogóle wpadł na coś tak głupiego, i absurdalnego jak to że Barca go sprzeda po sezonie czy nawet wypożyczy. Gość kosztował ponad 100 baniek, i grał mniej niż Cou co skutkuje tym że jeszcze w 100% mógł się nie przystosować a tu takie coś.

0

Zagrali zajebiście i, niczego im nie ujmuję ale Barca powinna zrobić swoje czyli tak czy siak z nimi wygrać to zespół z dołu tabeli. Sezon super, ale poziom frajerstwa przekroczył w tym sezonie wszelkie pojęcie, i to jest tak wkurzające.

0

A może troszkę grzeczniej? Sezon super tak czy siak ale poziom frajerstwa w tym sezonie przekroczył wszelkie pojęcie.

0

Brak słów. Przez cały sezon nie dali się pokonać Atletico, Realowi, Sevilli czy Valencii a tu w przedostatnim meczu z średnim Levante przegrywają. Priorytetem były dyskusje z sędziom...

0

No niech będzie. Tych faktów przyznaję nie znałem. Pisałem też już o tym wcześniej że dla mnie ogólnie jest to dziecinada ze strony Barcy jak i Realu.

6

Ceni się takie postępowanie. Szkoda że nie każdego na coś takiego stać. Przypominam że szpaler robi się nowym mistrzom Hiszpanii, i Barca go Realowi zrobiła w sezonie 2007/2008 jak dobrze pamiętam. Oni natomiast doszukują się braku szpaleru w sytuacjach w których nigdy się go nie robiło. Wystawił sobie Real wizytówkę.

0

Zadali mu tak głupie pytanie odnośnie przejęcia numeru 10 po Messim? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?