1

Prawda jest taka że Realu nie powinno być w półfinale tak jak nie powinno być Barcelony. Real gra beznadziejnie i przechodzi, Barca gra beznadziejnie i odpada. Nikt mi nie powie że Real grał dobrze przy niekorzystnym wyniku dla siebie 0-3.
Piłka nożna jest brutalna. Co do faulu w końcówce to według mnie faul jest ale nie na tyle by gwizdnąć karnego i to w doliczonym czasie. No i bramka Isco prawidłowa. Real ma wygrać xD Gratki dla Juve bo zagrali świetnie. Pachniało kolejną sensacją. PS tak mam ból dupy xD

1

To tylko ludzie ale gdzie zaangażowanie? Przegraliśmy przez brak rotacji w składzie przez co piłkarze niektórzy byli przemęczeni, przez zlekceważenie rywala, i brak zaangażowania. Trzeba było reagować robiąc zmiany w przerwie meczu jak nie szło a nie w 85 min zmiana...

1

No cóż kolejne podejście w następnej edycji. Odpadliśmy przez zlekceważenie rywali, brak zmian no i zajechanie niektórych zawodników.

0

Suarez nagana!! xD

10

Niech gra na pozycji Busiego jak może bo dobrze mu szło w ostatnim meczu. Busi niech się kuruje bo nie ma co ryzykować zdrowia.

2

To na pewno zasługa sędziów xD

1

Denis jak zakręcił :D Za dobrze to Barca nie zagrała no ale wynik jest.

3

Niech wraca do Barcy B a potem za Valverde w przyszłości a jak nie to jego asystent.

0

Jak by odszedł to zrobiłby krok w tył. Szkoda bo facet jest niczym skała. Radzi sobie choć początki jak pamiętam były niemrawe.

3

Może mieli gorszy dzień i tyle. Myślę że jakby to nie był mecz towarzyski to wyniku takiego na pewno by nie było. Sukces jest możliwy tylko jest kiedy zagrają jak drużyna. Jak będą liczyli tylko na Messiego to cienko to widzę.

1

Na canal + sport o 21:30 :)

0

Ale on uważał że był faulowany no bo po co darł się tak do sędziego? :D

9

"Kółeczka przed swoim polem karnym" Nie można brać na poważnie tego co piszesz.

0

Albo to ściema żeby mógł odpocząć, a jak ma uraz to ma pecha bo jak w Barcelonie gra to bez kontuzji od długiego bardzo czasu. Przyjedzie na kadrę i już coś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pierwsza bramka i to jaka. Okienko aż miło.

0

Gomes słabo zagrywał jak grał przy linii, ale jak był w środku to kilka dobrych piłek na szybkości zagrał. Ogólnie niestety słabo zagrał bo zwyczajnie jest za słaby na Barcę, mimo to gwizdanie na swojego mega słabe. Zawodnik musi się wtedy czuć niefajnie.

1

Zagraliśmy słabo i mamy za swoje, ale to co typ który nazywa się sędzia robił to żenada. Piłkarze Las Palmas to przechodzili samych siebie i co chwila kładli się na murawie. Prócz gola Messiego to cały ten mecz to jedna wielka ŻENADA.

0

Paulinho tragedia i sędzia ślepy do tego. Masacra. Widać też że chłopaki nie grają nawet na 50% i myślą już o niedzieli.

0

Należy mu się odpoczynek poza tym jest kartkę od zawieszenia no, i mógłby Paco zagrać.

0

Oczywiście że czytałem ale tak czy siak szpaleru być nie powinno by gdyby była taka odwrotna sytuacja to Real na pewno by go nie zrobił.

0

Okey ale bardziej chyba po to by wywołać dyskusję xD

1

Karny jak w mordę strzelił. Ewidentny.

0

Bramka z Chelsea na ich stadionie w dwumeczu jest na wagę złota. Najlepsze jest to że dla Messiego nie ma rzeczy nie możliwych.

0

Ja to zakręcony jestem. Patrzę na skład i się zastanawiam gdzie Coutinho xD

1

Jakby zawodnik z innego klubu taki gest pokazał to by nikt nie wspomniał nawet o tym.

0

Fantastyczny wybór. Nie ma żadnych remontów. Wszystko jest gotowe,nawet ubikacje xD

3

Nie miała okazji? A co w takim razie wyprawiał bramkarz Getafe?

0

Mam nadzieję że Barca to zgłosi. Mają ku temu solidniejsze powody niż Espanyol.

1

Co za dziecko. Jak go widzę to mi się cisną takie słowa na jego temat że szok. Cieszę się że odszedł bo mógłby ładnie atmosfery w szatni napsuć swoimi fochami i, pazernością na kasę, Umiejętności to on ma, trzeba to przyznać ale rozumu to za grosz. Zachowuje się niedojrzale jak zwyczajny burak a jeżeli chce dostać złotą piłkę kiedyś to musi przestać się tak zachowywać. Idealny przykład we wczorajszym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?