1

Zasłużył bo dał się sprowokować temu pajacowi Marcelo, ale czy aż cztery mecze? Roberto nie przystoi takie zachowanie. Bale też powinien nie dokończyć meczu. Tak psioczą i psioczą na naszych, ale piłkarze Realu również powinni kończyć w dziesięciu. Messi się krwią zalewa faulu nie ma. Parodia. Ramos kultura, szacunek przed, i po meczu, a w czasie meczu prowokator oraz bandyta boiskowy. Słowne zaczepki Pique też nie potrzebne. Można się tak przerzucać argumentami w nieskończoność. Sporo błędów po obu stronach. Var trochę myślę je zmniejszy w przyszłym sezonie. Niech mnie ktoś oświeci czy był 100% Rakiticia przy bramce co nam nie uznali? Czy w tym całym zamieszaniu zapomniało się wspomnieć że nam nie uznali prawidłowej? :D

0

Leo wywiera wpływ na sędziego? Okey to poproszę wideo z tego zajścia i będzie wszystko jasne. Inny filmik na stronie Realu odnośnie tego co Pique mówi do Nacho jest przetłumaczony, więc nich dadzą ten z Leo a nie gadają. Gadać każdy może.

1

Na RealMadryt.pl jest analiza filmu i wiadomo o co poszło. Pique powinien się trochę ogarnąć. Atakuje Nacho, i ma pretensje o czerwoną kartkę dla Roberto ale on na nią zasłużył. To żaden błąd sędziego.

1

Daliby już spokój. Real nie chciał robić to nie. Wystawili sobie wizytówkę. Dziecinne to trochę. Oni nam nie to my też nie. Tylko kiedy my im nie zrobiliśmy? Po KMŚ nigdy się nie robiło szpaleru tylko za zwycięstwo w lidze a jak pamiętam w Santiago Barca im zrobiła szpaler. Dziecinada z jednej i z drugiej strony.

0

Jak tak gada to powinni wykorzystać to co mieli. Do tego grali w przewadze i powinni to też wykorzystać a nie potrafili. Niech teraz nie jęczą bo jak w dwumeczu z Bayernem ich sędzia pchał to było okey wszystko. Wtedy o sędziach nie rozmawiają. Bayern miał więcej wtedy z gry to jakoś cichutko siedział.

0

Jak nic? Jeżeli chodzi o boiskowe zachowania, i kulturę podczas gry to nie ma żadnego autorytetu. Nie powinien krytykować w tych sytuacjach kiedy sam się potrafi gorzej zachować.

13

Szkoda słów na Ramosa. Sam cwaniakuje, podobnie kilku jego kolegów z Realu a ocenia innych. Co jak co, ale on to nie powinien się odzywać bandyta boiskowy. Powinien żółtko drugie zarobić bo pracował na nie.

30

Ja się nie dziwię xD Czerwo zasłużone, ale Marcelo sam prowokował. I ten jego uśmieszek pod nosem. Fałszywy, i zakłamany.

0

Jest o co grać :) Byłoby super zakończyć sezon bez porażki :)

14

Prawda jest taka że to nie Real wygrał dwumecz tylko Bayern go przegrał. Dwa błędy jeden gorszy od drugiego, i pozamiatane. Nie umniejszając Realowi, ale nie grają przekonująco a znowu przechodzą. Kolejny zespół pokazuje że Real jest do ogrania. W pierwszym meczu karny dla Bayernu za faul na Lewym. Taka sama sytuacja jak w końcówce meczu z Juve. No i w drugim meczu ręka Marcelo.

0

Nie umniejszając Realowi, ale przekonująco nie grają a znowu przechodzą. Karny dla Bayernu się należał za rękę Marcelo. Gdzie był CR7 w dwumeczu z Bayernem?

0

Niech nie robią szpaleru. Sami sobie wystawiają wizytówkę. Dla innych zespołów jak np dla Deportivo nie jest problemem zrobić szpaler, ale dla Realu jako jedynego zespołu to poniżej godności.

13

Barcelona odpowiada na boisku. To że nie pogratulował to świadczy tylko o braku kultury. Nie ma co żałować, i się nad tym Panem rozwodzić.

0

Włókniarz wygrywa, Barca mistrzem. Pięknie :D

0

No dokładnie. Jak nie Bayern to tylko już Liverpool :)

0

No Barca zagrała słabo i odpadła.

1

Real nie gra równo również w LM a przechodzi. Nie ujmując im ale mieli do tej pory sporo szczęścia. U siebie przegrywać 0-3 nie przystoi Realowi. Dopiero karny rozstrzygnął w końcówce. Wczoraj podobna sytuacja była w polu karnym Realu i co? Jak zawsze nic. Ledwo weszli do tego półfinału. W Madrycie rewanż będzie ciężki bo Real gra u siebie słabo.

2

Szanuje jego zdanie ale za przeproszeniem się z nim nie zgadzam. Leo nie ma łatwego życia w swoim kraju. Czym Messi ustępuje Maradonie? Prócz tego że nie zdobył Mistrzostwa Świata, i prócz tego że koki nie wciąga? To nie jego wina że momentami koledzy z reprezentacji nie potrafią go wesprzeć w finale. Messi tyle dla reprezentacji Argentyny robi, że mogliby partnerzy z drużyny tacy jak Hiquain trafić chociaż na pustą bramkę w finale.

0

Niby mamy zaplecze na przyszłość w niektórych zawodnikach a i tak z tego nie korzysta się potem. Może psychicznie nie wyrabiają :P

0

Brawo. Szkoda że z Romą choć w połowie tak nie zagrali. Wystarczyło dać odpocząć niektórym w Vigo i są efekty. Super mecz, totalna deklasacja. Iniesta nie odchodź...

0

Szacunek mój będzie miał zawsze, ale nie rozumiem kierunku w którym idzie. Po co tam dla większej kasy?

5

Brawo, i jeszcze raz brawo :) Młodzi z szansą na zdobycie LM :D

0

Będzie ciężko. Szykuje się wyrównane widowisko. Oby z korzyścią dla Barcy :)

1

No o ludzkiej godzinie. To rozumiem.

1

Solidny zawodnik. Ma umiejętności, ale psychika za słaba na Barcę. Jak odejdzie no to nie pozostaje nic jak życzyć mu wszystkiego najlepszego, i odbudowy psychicznej.

9

Czyli co? W meczu z Romą nie szło w pierwszej połowie a Valverde "Nie ma się co śpieszyć" zamiast reagować zmianami w przerwie ?

0

Na początku robił zmiany słuszne i w dobrych momentach. teraz tak jakoś wyszło. Może zmiennicy jak wchodzili w ok 60 min to nie spełniali oczekiwań trenera?

0

Cou dużo wniesie w przyszłym sezonie jeżeli chodzi o rozgrywanie. Demblele potrzebuje trochę czasu i odpali. Jestem tego pewny :)

56

Za dobrze to nie wygląda, ale nie ma się co dziwić. Powinien zmianami reagować już w przerwie meczu jak ewidentnie nie szło.

0

Zgadza się, ale dawanie karnego w doliczonym czasie jest szyte grubymi nićmi xD TE karny miał być odgwizdany po prostu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?