0

Nie zlekceważyć i zwycięstwo będzie nasze :)

0

Bramkarz ich ukarać przy okazji...

0

Prawda bo zagranie ręką było celowe. ALe wy to wy tamto i tak w kółko gdybać można :) Wy powinniście grać w 10 jak Neymar w pierwszej połowie 1 na 1 wychodził i co? :D

0

Wymiana murawy czy klozetów? :D

0

Zarobki tych piłkarzy są nieludzkie...

0

Masacra ta nasza gra. Pod koniec jakieś tam zrywy były :P

0

Kiedy ten prezesik zmądrzeje?

0

Się pozarażali :D

0

Chyba z ogromną chęcią skopania nóg przecwnika...

1

Ronaldo to się w końcu przeliczy z tym kopaniem i sędzia ma kuku zrobi w postaci czerwonej kartki.Bo to już 2 raz któtkim odstępie czasu kopie innego zawodnika bez piłki.

0

Meczu nie ogladałem ale obrona to tragedia w dzisiejszym meczu słyszałem i widziałem skrót.To mi wystarczy xD Cieszy bramka Munira w lidze w końcu no i bramka Messiego miodzio.Komplet punktów jest i to najważniejsze.

0

A co nie? W Cdr strzela a w lidze partoli jak idzie xD Sandro niech odejdzie i Douglas i Nolito będzie w sam raz no i Munir tez out :D

0

Spoko.Są w porządku tak mi się wydaje :D

4

No i do kogo oni mają pretensje? Jejku co za stado baranów.Co to za myśłenie?

0

Nie no skąd.Espanyol i Blibao to najbrutalniejsze zespoły w lidze.

0

Szkoda go.Tak samo jak Valdesa.Mieli tu wszystko a poszli i co? Zrobili krok w tył.

1

No kto by pomyślał :) Dobrze żę chociaż w CdR jest z niego pożytek bo w lidze to partoli równo wszystkie setki.

0

Za tego gola dostali? Powinna ich Barca dobić a nie odpuścić w tej drugiej połowie i ch ośmieszyć.

3

Płaczki :D No bo co więcej :D

2

Co oni szczekają jeszcze xD

0

I zamknie jadaczki tym dziennikarskim dziadom :) Brawo Leo.

0

Ławka całkiem całkiem :D

0

Fajnie tylko po co ona nam skoro mamy Ardę teraz i pomoc ogólnie skompletowaną?

0

NOlito tak a ten Denis trochę zbędny nam :) No i sprzedać Sandro i Munira :D

5

Grunt to ich nie zlekcewazyć :)

2

Trzymaj się statystyk trzymaj xD Szkoda że to piłkarze grają a nie statystyki :)

2

A Real z kim gra? :D Wiem złośliwy jestem :D A Barca da radę jak zawsze :)

0

Taa i zrobić krok w tył.Jest tu szczęśliwy i skazany na sukcesy to po co ma odchodzić.Kasy ma i podwyżkę dostanie pewnie niedługo xD

0

Następny nawiedzony i tyle bo co więcej xD

0

Shakira należy do wszystkich? A co oni Islamiści? Że kobiety się tak w praktyce traktuje? Dzicz normalnie a ten sędzia to ślepy chyba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?