0

Bydło bydło i raz jeszcze bydło...no bo co innego można powiedzieć o piłkarzach i kibicach tego Espanyolu? xD Odpady? :D

0

Zdecydowałby się gdzie chce skończyć karierę xD No chyba że do Argentyńskiego futbolu chce wrócić jako trener.

5

Sandro, Munir wypad i Nolito do nas xD Kadra kompletna :)

0

Nóż się w kieszeni otwiera...

0

Aha to dlatego koszulkę Barcy podpisał przed galą wczoraj :D Jest wietny ale my mamy kopmletną pomoc i silną co najważniejsze po dojściu Turana :)

0

Fajnie że tak mówi ale niech się zdecyduje :D Raz mówi że w New old Boys chce zakończyć a teraz tu :D

0

Ciekawe czym to sobie Ronaldno zasłużył na drugie miejsce? Kto mial większy wpływ na grę zespołu swojego? Ronaldo czy Neymar?

0

Czemu Lucho i Pep odwołali i ich nie będzie?

0

0

Szkoda że Cris pewnie będzie na drugim miejscu.Neymar zdecydowanie zasłużył na nie bardziej nic Cr7.No ale Cristiano to do momentu aż nie zawiesi butów na kołku będzie w finałowej trójce ZP xD

0

Mała literówka w opisie oceny Neymara się wkradła :)

0

My też jesteśmy z nim :) Trochę za ostro pojechał i szacun za odwagę bo to co powiedział jest akurat prawdą.Hieny dziennikarskie...

0

Trochę ostro ale powiedział prawdę :)

2

Rozniesiemy ich w pył za to i Pique przybije piątkę :D

0

To jest kpina skandal i niedorzeczności i jakaś farsa xD A piłkarze Espanyolu pozostaną bezkarni...

0

Czytaj ze zrozumieniem a nie kłap dziobem.

0

Nam też się opłacało czekać :) Będzie z niego ogromny pożytek :)

26

Wpisy Pique biorą pod lupę a nadepnięcie na Messiego nogę już nie? Przecież to jakaś parodia jest.

0

Ja bym złożył skargę na cały ten Espanyol za brak mózgu w czasie gry i za wypowiedzi po meczu.

2

Dawać Nolito i będzie gites skład kompletny.Doszedł teraz Arda i Vidal.To są spore wzmocnienia i pole do popisu jeśli chodzi o roszady.

2

A ten szmatławiec Onet już napisał jaki to Suarez wandal jest...

0

Wiesniak i tyle.I nie mówię dlatego bo nadepnął z premetytacją mojego ulubionego zawodnika tylko mówię to dlatego że każda taka sytuacja objętnie który piłkarz nadepnie drugiego jest recydywą.

1

This is Good Atmosfera :D

0

Masche osobisty ochroniarz Messiego :D Podoba mi się :D Ale to co wczoraj wyprawiali piłakrze Espanyolu w czasie i co po meczu mówili jakcy to oni pokrzywdzeni to jakaś kpina xD

1

Oni naprawdę mają coś z głową.Kto tu prowokuje już samymi wypowiedziami po meczu? xD

2

Mamy grajka że ho ho :D Solidny występ w debiucie.

8

Widać jaki podejście mają piłkarze Espanyolu :D To jest żęnada co oni wygadują.Bezmózg jeden i tyle.

11

Słowa Moreno żenujące.Kto to jest wogóle? Piłkarze Barcy w szatni czekali? Ciekawe.Brzmi to co najmniej niedorzecznie :D

4

1

Żal wypuścić takiego bramkarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?