kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bydło bydło i raz jeszcze bydło...no bo co innego można powiedzieć o piłkarzach i kibicach tego Espanyolu? xD Odpady? :D
0
Zdecydowałby się gdzie chce skończyć karierę xD No chyba że do Argentyńskiego futbolu chce wrócić jako trener.
5
Sandro, Munir wypad i Nolito do nas xD Kadra kompletna :)
0
Nóż się w kieszeni otwiera...
0
Aha to dlatego koszulkę Barcy podpisał przed galą wczoraj :D Jest wietny ale my mamy kopmletną pomoc i silną co najważniejsze po dojściu Turana :)
0
Fajnie że tak mówi ale niech się zdecyduje :D Raz mówi że w New old Boys chce zakończyć a teraz tu :D
0
Ciekawe czym to sobie Ronaldno zasłużył na drugie miejsce? Kto mial większy wpływ na grę zespołu swojego? Ronaldo czy Neymar?
0
Czemu Lucho i Pep odwołali i ich nie będzie?
0
Widział ktoś garniaka Messiego w jakim się na gali pokaże? :D http://sportowybar.wp.pl/kat,1041241,title,Co-Messi-zalozy-na-uroczysta-gale-Zlotej-Pilki-Pojawilo-sie-pewne-zdjecie,wid,18094217,wiadomosc.html OMG :D
0
Szkoda że Cris pewnie będzie na drugim miejscu.Neymar zdecydowanie zasłużył na nie bardziej nic Cr7.No ale Cristiano to do momentu aż nie zawiesi butów na kołku będzie w finałowej trójce ZP xD
0
Mała literówka w opisie oceny Neymara się wkradła :)
0
My też jesteśmy z nim :) Trochę za ostro pojechał i szacun za odwagę bo to co powiedział jest akurat prawdą.Hieny dziennikarskie...
0
Trochę ostro ale powiedział prawdę :)
2
Rozniesiemy ich w pył za to i Pique przybije piątkę :D
0
To jest kpina skandal i niedorzeczności i jakaś farsa xD A piłkarze Espanyolu pozostaną bezkarni...
0
Czytaj ze zrozumieniem a nie kłap dziobem.
0
Nam też się opłacało czekać :) Będzie z niego ogromny pożytek :)
26
Wpisy Pique biorą pod lupę a nadepnięcie na Messiego nogę już nie? Przecież to jakaś parodia jest.
0
Ja bym złożył skargę na cały ten Espanyol za brak mózgu w czasie gry i za wypowiedzi po meczu.
2
Dawać Nolito i będzie gites skład kompletny.Doszedł teraz Arda i Vidal.To są spore wzmocnienia i pole do popisu jeśli chodzi o roszady.
2
A ten szmatławiec Onet już napisał jaki to Suarez wandal jest...
0
Wiesniak i tyle.I nie mówię dlatego bo nadepnął z premetytacją mojego ulubionego zawodnika tylko mówię to dlatego że każda taka sytuacja objętnie który piłkarz nadepnie drugiego jest recydywą.
1
This is Good Atmosfera :D
0
Masche osobisty ochroniarz Messiego :D Podoba mi się :D Ale to co wczoraj wyprawiali piłakrze Espanyolu w czasie i co po meczu mówili jakcy to oni pokrzywdzeni to jakaś kpina xD
1
Oni naprawdę mają coś z głową.Kto tu prowokuje już samymi wypowiedziami po meczu? xD
2
Mamy grajka że ho ho :D Solidny występ w debiucie.
8
Widać jaki podejście mają piłkarze Espanyolu :D To jest żęnada co oni wygadują.Bezmózg jeden i tyle.
11
Słowa Moreno żenujące.Kto to jest wogóle? Piłkarze Barcy w szatni czekali? Ciekawe.Brzmi to co najmniej niedorzecznie :D
4
1
Żal wypuścić takiego bramkarza...