0

Czemu jest to specjalna edycja CA? Z jakiej okazji?

0

Jak dla niego kasa się liczy to nara. Tak z Messim chciał grać a tu jego agent mówi takie coś...

0

Ronaldo? Serio? O rany co on ta robi? :D Napuszony gwiazdor. Przecież on nic nie zagrał w pierwszym meczu na Euro xD Któregoś z Polaków mi brakuje w tej 11 i Iniesty.

2

Kovacic jedzie a Alen nie? :D O rany co za parodia...

0

Mecz z lekkim wskazaniem na Atletico. Zadecydowały detale w serii karnych. Taka prawda i przestańcie pokazywać jaki to wy ból dupy macie że Real wygrał. Też bym chciał Atletico bo im się również bardzo należało ale cóż poradzić.

0

Sam nie masz racji. Kontuzji nie przewidzisz. Normalne jest to że Messi w reprezentacji musi grać i się zgrywać przed turniejem. Co ty sobie myślisz że on grać nie będzie?

26

Mało grał ale jak już grał to przyzwoicie się prezentował.

0

A to ci dopiero :D Sąd w Madrycie przyznał rację Barcelonie :D

9

Najlepszy sezon w jego wykonaniu. Należy mu się podwyżka i oby grał więcej bo zasługuje na to :)

2

To ten co mówił że piłkarze Barcy mogli skończyć na noszach? Jak tak to pozdro. Napuszony pawian.

0

Mamy dwóch genialnych bramkarzy. Po co zmieniać któregoś z nich?

1

Lubię Pique oczywiście ale nie powinien ostać tej nagrody :) Choćby przez te prowokacje i utarczki słowne z Arbeloą.

0

Czyli można przyjąć to że obojętnie czy słusznie odgwiżdżą faul na korzyść Barcy zawsze będzie drukowanie. A jak Barcelonie się należał karny za faul na Pique to jakoś nikt nie powie że to było krzywdzące dla Barcelony. Sędzia jak się myli to w obie strony. Taka piłka a nie że jak faul na korzyść Barcy to już drukują xD

0

Sędzia się pomylił ale tak czy siak i tak Barca by wygrała :)

3

Trzy gole są nieprawidłowe ale mimo to Sporting zagrał beznadziejnie i nie zasłużył nawet na remis :)

2

Ale głupio gada. To że podyktował nie znaczy że miał rację. Drugiego i trzeciego karnego być nie powinno. Taka prawda.

4

Brawo Leo. Oddać 3 karne. Cr7 to by nawet jednego nie oddał :D Druga sprawa że drugi i trzeci karny to nam sędzia podarował.

2

Co ten sędzia :D Dwa karne ostanie nam podarował. Pierwszy się należał :D

2

Dały odpocząć niektórym :P Taki Bartra by mógł zagrać i Roberto :)

0

Ta ja na bank nie będę oglądać na eleven w takim razie.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

No raczej że nie jest. Barca ma słabą formę to media zaraz to wykorzystują :)

5

Co wywiad to mówi co innego :D

0

Wielki czas :D

0

Lubię go ale w tej sytuacji mu brakło piątej klepki.

0

Mówią że Barca słaba bo odpadła z LM. Zagrali ostanie 5 meczy słabo bo przyszedł dołek formy. a 3/4 sezonu to co? Jak Real grał w tej 3/4 sezonu? Oni dla odmiany teraz zaczęli w miarę grać. Może od razu ZP dla CR7?

1

Ale żenada :D Ciekawe jakby Real grał z takimi przeciwnikami z jakimi mierzyła się Barca by dojść do finału. Co losowanie to trafiają najlepiej jak mogą :D Chociaż nie zawsze to w praktyce wychodzi. Życzę by się Real przejechał na tym City i żeby nie zagrali w tym finale bo nie zasługują na przestrzeni całego sezonu. Finał Bayern vs City i wygrana Bayernu. Tak mi się marzy.

0

Dziwne że Arbeloa nic nie napisał. Dziad jeden.

1

Szacun bo powiedział prawdę. Raz dam dadzą raz zabiorą i to się tyczy każdego zespołu ale brak karnego w żadnym wypadku nie wypłynął na wynik meczu. Barcelona sama jest sobie winna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?