0

@directedbyfcb haha niemożliwi jesteście a jak ten ziomek z Girony się tłumaczył co sfauulował Kounde co miał z nogą zrobić to wyzywaliście go od idiotów

0

@Kuchar jaka decyzja haha?

0

@kanver_ no a ten co Kounde sfaulował to co miał z nogą zrobić?

0

Hahahaha co jesttt. Przelew od Negreiry chyba przyszedł

0

Nie no co on sprawdza. Jak to cofną to będzie skandal

0

On chyba znowu chce zamienić czerwoną na czerwoną

1

Toć co on sprawdza. Ewidentna czerwona

1

Matkoo jaki brutalny faul. Maldini co ci odwaliło

0

@Pedri16Future jeden faul na Olmo mi tylko przychodzi do głowy, na Cancelo nie było faulu, na Koke też nie czyli prawidłowe dezycje

1

@Pedri16Future a pozostałe błędy w 1 połowie sędziego?

3

Kibice Atleti cieszyli się że cofa kartkę haha

0

@Sulimo sędziuje

0

Główny na razie nieźle sędziuje

3

Zszedł pielgrzym i poszło

1

Pedri pod formą niestety

0

Pedri nie strasz, wstawaj to nie było jakieś brutalne wejście

0

Nie ma mowy o spalonym. Griezmann dzisiaj gra z nami

0

Spróbować Balde na lewym skrzydle, gorszy niż na obronie nie będzie

1

Bym musiał zobaczyć powtórkę jeszcze raz ale na moje ta piłka od Araujo dokręcała się do środka i Lamine nie wyszedłby sam na sam bo tam jeszcze został Lenglet

1

Bernal się rozgrzewa czyżby Garcia znowu nie domaga?

1

Tylko Leszek tutaj nie widział faulu i już zdążył pochwalić Nico

3

Lamine dzisiaj jest kapitalny

1

Tęskniłem za dziennikarzem tygodnika piłka nożna

5


Stęskniliście się za tym Panem? Wraca Barcelona, a wraz z nią Leszek

1

@SiempreCule10 niestety

0

@gumaz R̸.

0

Zgadnijcie kto dzisiaj komentuje

2

Real powinien złożyć jakąś prośbę do Laligi żeby nie grali meczy przed świętami

5

Notatnik nie dowiózł.. Tytuł na główej "pusty koszyk" zamiast "spieprzyliście nam święta"

1

7 punktów przewagi i w zanadrzu mecz z Realem na Camp Nou to już będzie po sprawie. Trzeba wygrać dzisiaj na Metropolitano, nie ma innej opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?