kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb haha niemożliwi jesteście a jak ten ziomek z Girony się tłumaczył co sfauulował Kounde co miał z nogą zrobić to wyzywaliście go od idiotów
0
@Kuchar jaka decyzja haha?
0
@kanver_ no a ten co Kounde sfaulował to co miał z nogą zrobić?
0
Hahahaha co jesttt. Przelew od Negreiry chyba przyszedł
0
Nie no co on sprawdza. Jak to cofną to będzie skandal
0
On chyba znowu chce zamienić czerwoną na czerwoną
1
Toć co on sprawdza. Ewidentna czerwona
1
Matkoo jaki brutalny faul. Maldini co ci odwaliło
0
@Pedri16Future jeden faul na Olmo mi tylko przychodzi do głowy, na Cancelo nie było faulu, na Koke też nie czyli prawidłowe dezycje
1
@Pedri16Future a pozostałe błędy w 1 połowie sędziego?
3
Kibice Atleti cieszyli się że cofa kartkę haha
0
@Sulimo sędziuje
0
Główny na razie nieźle sędziuje
3
Zszedł pielgrzym i poszło
1
Pedri pod formą niestety
0
Pedri nie strasz, wstawaj to nie było jakieś brutalne wejście
0
Nie ma mowy o spalonym. Griezmann dzisiaj gra z nami
0
Spróbować Balde na lewym skrzydle, gorszy niż na obronie nie będzie
1
Bym musiał zobaczyć powtórkę jeszcze raz ale na moje ta piłka od Araujo dokręcała się do środka i Lamine nie wyszedłby sam na sam bo tam jeszcze został Lenglet
1
Bernal się rozgrzewa czyżby Garcia znowu nie domaga?
1
Tylko Leszek tutaj nie widział faulu i już zdążył pochwalić Nico
3
Lamine dzisiaj jest kapitalny
1
Tęskniłem za dziennikarzem tygodnika piłka nożna
5
Stęskniliście się za tym Panem? Wraca Barcelona, a wraz z nią Leszek
1
@SiempreCule10 niestety
0
@gumaz R̸.
0
Zgadnijcie kto dzisiaj komentuje
2
Real powinien złożyć jakąś prośbę do Laligi żeby nie grali meczy przed świętami
5
Notatnik nie dowiózł.. Tytuł na główej "pusty koszyk" zamiast "spieprzyliście nam święta"
1
7 punktów przewagi i w zanadrzu mecz z Realem na Camp Nou to już będzie po sprawie. Trzeba wygrać dzisiaj na Metropolitano, nie ma innej opcji.