12


Pięknie było żyć w czasach Małyszomanii i Stochomanii. Oby Kacper zbliżył się do ich poziomu i także święcił triumfy.

12

Fettnera to najbardziej zapamiętam z tej jazdy na jednej narcie na Mistrzostwach Świata, która dała złoto Austriakom. Gdyby upadł byliby bez medalu

3

Takim skokiem Kamil powinien się żegnać jak teraz Manu

5

Ten pociąg już odjechał Bernardo

0

@FcPortoFan1999 Houston im leży 4-1 dla Lakers z Wilkami będą ciężary i 7 meczy

1


Luźne staty Doncicia. W tym czasie Lakers robią 9-1, a Doncic spada w drabince MVP z trzeciego na czwarte miejsce..

1

@deku9305 Juz graliśmy raz bez niego z Atletico i doskonale wiemy jak to się skończyło

1

Najpierw Fermin teraz Cubarsi z asystą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Laminedependencia w towarzyskich to by mogło nawet ich jedenastu grać

3

Pasuje ta opaska Yamalowi

9

Lamine do Fermina Fermin do Oyarzabala i jeden zero dla Espany

4

@mr Barca Rapha obok Pedriego to nasz najważniejszy zawodnik, bez niego ta drużyna traci połowę serca, z Atleti może jakimś cudem się uda, ale z Arsenalem bez Raphy będzie piekielnie ciężko

25

Czyli najwcześniej na klasyk wróci. Potencjalny półfinał z Arsenalem zapewne przegapi.. Jak Flick z Rashfordem na skrzydle wyczaruje z tego finał LM to idę na pielgrzymkę do Częstochowy w intencji wielkiego Niemca

0

@Szklaner dlaczego go wykonywałeś?

2

I człowiek teraz będzie siedział jak na szpilkach w robocie czekając żeby prognozy w sprawie Raphinhi się nie potwierdziły

2

@Pawel13sz Jan Błędalek**

3

Boję się co zrobią z naszą obroną Gyokeres i Elanga

6

No to dawać go do Atleti w wymianie za Alvareza

18

Borek w jakiej Valencii, W Sztokholmie jak już

0

Oj Piotrkowi tyle miejsca się nie zostawia

4

Pietuszewski już zrobił więcej niż cały nasz atak w 1 połowie

0

To już szybciej Araujo wraca z ręką uniesioną sygnalizująca spalonego niż nasza obrona

1

Ale kryminał ten powrót

0

My tak pompujemy tego Pietuszewskiego jakby Yamalem był

0

Niestety.

0

Wszystkie przebitki Albania wygrywa

1

Cash najsłabszy na placu

5

Cash drugi raz do środka gra i drugi raz smród

1

Nie dziwię że że dementuje bo to o nim też źle świadczy, jest na tyle głupi że nie wiedział które kolano go boli, a które mu leczą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?