kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pięknie było żyć w czasach Małyszomanii i Stochomanii. Oby Kacper zbliżył się do ich poziomu i także święcił triumfy.
12
Fettnera to najbardziej zapamiętam z tej jazdy na jednej narcie na Mistrzostwach Świata, która dała złoto Austriakom. Gdyby upadł byliby bez medalu
3
Takim skokiem Kamil powinien się żegnać jak teraz Manu
5
Ten pociąg już odjechał Bernardo
0
@FcPortoFan1999 Houston im leży 4-1 dla Lakers z Wilkami będą ciężary i 7 meczy
1
Luźne staty Doncicia. W tym czasie Lakers robią 9-1, a Doncic spada w drabince MVP z trzeciego na czwarte miejsce..
1
@deku9305 Juz graliśmy raz bez niego z Atletico i doskonale wiemy jak to się skończyło
1
Najpierw Fermin teraz Cubarsi z asystą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Laminedependencia w towarzyskich to by mogło nawet ich jedenastu grać
3
Pasuje ta opaska Yamalowi
9
Lamine do Fermina Fermin do Oyarzabala i jeden zero dla Espany
4
@mr Barca Rapha obok Pedriego to nasz najważniejszy zawodnik, bez niego ta drużyna traci połowę serca, z Atleti może jakimś cudem się uda, ale z Arsenalem bez Raphy będzie piekielnie ciężko
25
Czyli najwcześniej na klasyk wróci. Potencjalny półfinał z Arsenalem zapewne przegapi.. Jak Flick z Rashfordem na skrzydle wyczaruje z tego finał LM to idę na pielgrzymkę do Częstochowy w intencji wielkiego Niemca
0
@Szklaner dlaczego go wykonywałeś?
2
I człowiek teraz będzie siedział jak na szpilkach w robocie czekając żeby prognozy w sprawie Raphinhi się nie potwierdziły
2
@Pawel13sz Jan Błędalek**
3
Boję się co zrobią z naszą obroną Gyokeres i Elanga
6
No to dawać go do Atleti w wymianie za Alvareza
18
Borek w jakiej Valencii, W Sztokholmie jak już
0
Oj Piotrkowi tyle miejsca się nie zostawia
4
Pietuszewski już zrobił więcej niż cały nasz atak w 1 połowie
0
To już szybciej Araujo wraca z ręką uniesioną sygnalizująca spalonego niż nasza obrona
1
Ale kryminał ten powrót
0
My tak pompujemy tego Pietuszewskiego jakby Yamalem był
0
Niestety.
0
Wszystkie przebitki Albania wygrywa
1
Cash najsłabszy na placu
5
Cash drugi raz do środka gra i drugi raz smród
1
Nie dziwię że że dementuje bo to o nim też źle świadczy, jest na tyle głupi że nie wiedział które kolano go boli, a które mu leczą?