2

No to poranna kawka i można czytać. A nie czekaj... :D

2

Rakitic słaby mecz? :O

9

Osobiście szkoda mi Neymara. To tak jakby dziewczyna z Tobą zerwała ale Ty nadal ją kochasz.

1

Od początku sezonu. Nie oglądałem tylko meczu z West Hamem.

0

Firmino kontuzja oka w meczu z Totkami.

0

Salah jest cieniem zawodnika z tamtego sezonu.

0

Co? Meczycho dobre?

0

Socjo powoli wrzuca kupon do śmietnika.

5

Gdzie Ci mogę wysłać screeny?

18

I pomyśleć że były osoby przeciw temu transferowi. Genialny zawodnik.

1

Nie do końca grudnia za darmo.

0

Dobra Polacy gładko. To teraz ma ktoś link do meczu Brazylii?

5

Mam to samo. Jeśli jest napisane wszystko zrozumiem, ale jeśli anglicy ze sobą gadają ni w ząb. Nic nie mogę zrozumieć tak szybko i niewyrażnie mówią.

0

Siatkówka N'Gapeth

3

Rafinha o dwie klasy lepiej niż Roberto i Rakitic w pierwszej połowie.

0

Ręka ręką ale powininien być rzut rożny może o to Suarez prostestował.

0

Komentatorzy o fantasy. "Salah robi taką akcję nie sprzedawać nie sprzedawać"

0

Dier przyjął dwa sierpowe w ciągu pięciu minut :D

1

Dużo osób dzisiaj dawało Atleti +1,5 bramki czego ja kompletnie nie rozumiem patrząc na minimalizm Atletico.

0

A ja właśnie kładę się spać. Obudzę się 13/14 szybciej minie do meczyku.

0

Tak, po pierwsze wydaję się że będzie bardziej wyrównana rozgrywka. Akcje toczą się znacznie wolniej. Obrona też jest znacznie lepiej zorganizowana, ciężej przedostać się podaniami w pole karne. Fakt więcej bramek może padać z dystansu, ale to chyba dobrze. Moim zdaniem Ci lepsi gracze nie będą mieli już takiej przewagi nad tymi słabszymi. W tej grze najistotniejsza będzie gra w obronie.

0

Dlaczego w trybie kariery? Handlowanie przed premierą fify na web appie i już masz na Messiego jeśli znasz się chociaż trochę na rzeczy.

3

Messi w końcu grywalny. Na 10 będzie wymiatał.

0

Bramka podobna do tej straconej z Kolumbią strzelona przez Minę.

0

Brat Rysia Freitaga na razie szału nie robi.

2

1.Varane
2.Godin
3.Umtiti

1

Byłem, nie polecam tylko kibli na plaży.

2

Czyli jednak długie ciężkie 3-0 Nole.

0

Przyjemnie się słucha Domańskiego.

0

Come on Del Potro! #teamdelpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?