0

W końcu odpocznie. Na półfinał będzie wypoczęty... oh wait

0

Real jest dla mnie pewniakiem do zdobycia LM.

0

Real 3-1
Bayern 4-0

0

Powiedz mi kto może Real teraz zatrzymać w LM.

Liverpool? Który przyjedzie na Santiago dostanie 4 i Real załatwi sprawę. City wczoraj w pierszej połowie zdemolowało Live i gdyby nie zła decyzja sędziego myślę, że by awansowali.

Roma? No nie oszukujmy się, oni z Realem nie mają czego szukać. Grają strasznie w kratko. A mecz sezonu mają już za sobą. Z Realem musieliby rozegrać takie dwa żeby awansować.

Bayern? Zespół, który z Realem dostaję baty raz po roku. Lewy bez formy. Fart w losowaniu bo tak jestem pewien że nie byłoby ich w półfinale.

Możecie robić screeny czy coś ale to że Real wygra w tym roku po raz trzeci z rzędu LM jest dla mnie niemal pewne.

0

Taka prawda. Teraz jestem pewien że Real zgarnie po raz trzeci LM.

2

Dobra dawać już ten mundial. Bo zero emocji do końca sezonu.

1

Hahahaha. Aż Ci dam polecenie. Rozluźniłeś atmosferę tym wpisem.

0

Smutno o tym mówić. Ale czasy Guardioli już nie wrócą. Nie wróci już ta Barcelona, która zachwycała wszystkich mając w składzie Puyola, Xaviego, Iniestę i Messiego. Puyola i Xaviego już nie ma. Iniesta raczej odejdzie po sezonie. Messi też długo nie pociągnie max 4 lata. Cała nadzieja w Antku, Dembele i Coutinho. Naprawdę w tych chłopakach widzę lepszą przyszłość. Miejmy nadzieję, że ona nadejdzie. Trzymajcie się Cules.

0

Dobrze by było.

2

Brak rotacji nie wróży dobrze patrząc na zbliżający się półfinal Ligi Mistrzów. Jednak ufam Valverde i ocenię go po sezonie. Vamos oby najmniejszym nakładem sił dzisiaj.

0

Barca czy City na nsport?

1

Kto stawia na Napoli po kursie 1.14?

22

0

Jak to wygląda z godzinami? Pracowałeś 12h? W weekendy też normalnie rozumiem?

0

Chodzi Ci o magazyn? Bo z tego co słyszałem nowicjuszy od razu nie wpuszczają na kasę.

2

My też tak mówiliśmy po remontodzie z PSG.
"Teraz nikt nas nie zatrzyma" siedzi mi w głowie do dziś.

0

Chciałem się Was zapytać. Czy ktoś z Was pracował w wakację w polo nad morzem. Jakie to są mniej więcej zarobki. Znacie jakieś inne fuszerki do zarobku w wakację?

0

Fiorentina od śmierci Astoriego nie przegrała meczu?

1

Wyślę ktoś na priv link do meczu Bayernu na Canal Sport. Tata chcę oglądać Lewego :D

0

Było o teście gimnazjalnym to ja może o maturze.
Jak przygotowania maturzyści?

23

Dembele 3 metry ma spolonym a liniowy nic.

0

1

Tylko pozazdrościć takiego egzaminatora.

0

Wejdzie!

1

Dziwne że Cionek nie gra.

5

Co stawia na nogi? "Witamina A B i D" ~ Rafał Mroczek w Kocham Cię Polsko :D

1

Nie rozumiem czemu Cionek nie dostał ani minuty dzisiaj.

30

Ale te Raw Air jakieś żałobne.

Zdjęcia zawodników biało czarne

A teraz podczas ceremonii melodia jak na pogrzebie. Johansson dostaję znicz i jeszcze te wieńce z czarną przepaską.

0

Myślę że tak. Dałem podobnie.

0

4/5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?